• Velmi rychlé vyřízení mé objednávky.

• Možnost osobního vyzvednutí v salonu, kde je milo a příjemno
    • Připraveno vždy ještě v den objednání

• Velice rychlé dodání, pečlivě zabaleno, dárky k nákupu, skvělý zákaznický servis.

Druhá objednávka a opět maximální spokojenost. Objednávala jsem s vědomím, že jedna z položek je na cestě a očekávala jsem zásilku se zpožděním, ale doručení bylo překvapivě rychlé. Osobní omluva paní Jany za zpoždění absolutně zbytečná. Děkuji

• Skvělá pomoc paní Jany s výběrem produktů, kvalitní kosmetika, rychlé doručení.

• Dodání do druhého dne. Profesionální přístup. Bonus navíc - sladká odměna a krásně malované poděkování.

• Naprosto skvělý obchod, jednání - prostě vše. Úžasné produkty v rukou někoho kdo tomu absolutně rozumí, poradí a vybere s vámi to nejlepší. Navíc často akce a jako pozornosti malé vzorky a dárky. Vše naprosto perfektní - několikáté a rozhodne ne poslední objednávka. Děkuji Jani

• Nakupují již skoro rok a jsem nadmiru spokojená. Ačkoliv jsem nikdy moc kosmetiku nekupovala ani jsem se v ní moc neorientovala mohu říci, že dnes po sledování Instagramu La vie mám jíž celkem jasno. Vždy je k objednávce přidána i nějaká maličkost. Dokonce jsem loni při losování vyhrála krásnou koženou kabelku.

Nejlepší e-shop s péčí o pleť. Vždy ochotně a výborně poradí a pomohou. Je až obdivuhodné, že jsou k dispozici 24/7 a péči o pleť sestaví přímo na míru. Jsem maximálně spokojená a budu se i nadále vracet a objednávat!

Naprostá spokojenost! Janička z La Vie už mi přes dva roky radí, co s mojí pletí, je to úžasná profesionálka!! Když se svěříte do jejích rukou, i když třeba jen on-line, nebudete litovat! Poradí, doporučí, s nákupem dostáváte vždy vzorky, takže můžete vyzkoušet i spoustu nových přípravků!

• skvělá spolupráce, odborně poradí s výběrem, komunikace je skvělá a rychlá, stejně tak vyřízení obejdnávky a doručení, Studio La Vie 100% doporučuji!

• Kvalitní zboží, rychle doručení a krásné dárečky:)

• rychlé doručení

• rychlost profesionalita spolehlivost kvalita

perfektni e shop , budu se jen opakovat .-) rychlost profesionalita spolehlivost kvalita , parada .

• Kvalita, rychlost.

100 % doporučuji. Velmi vřelý a lidský přístup. Objednávka odeslána obratem.

Super přístup, kvalitní sortiment, naprostá spokojenost

• vynikající profesionálni eshop , velka spokojenost

Rychlost a jako podpora skvělý Instagram

Spolehlivost, ochotu

Nejlepší, nejšikovnejšÍ, nejrychlejší, nejsympatičtější❤️