• Nabízí nedostupné zboží

• Dá se sehnat věci ,které se normálně nedají koupit.
    • Nemám zatím zkušenosti.

Mohu vřele doporučit .
    Jsem velmi spokojená s jejich flexibilitou :)

Komunikace skvělá, paní volala osobně kvůli dodávce,ale přišla mi jiná barva než jsem původně chtěla. No co už. I to se stává. Ale jinak vše perfektní.

• přehledná nabídka, zajímavé zboží, cena
    • nemá

obchod doporučuji - cena, velká a zajímavá nabídka, kvalita

• hezké zboží
    • nevím o nich

super obchod

Objednali sme kostým Zorro a prišiel kostým ninja, takže spokojnosť je minimálna!!!

• Na obchod jsem přišla vlastně náhodou, když jsem sháněla doplňky, na oslavu narozenin.
    • Zaujal mě sortiment obchodu za dobré ceny.
    • Žádné jsem neobjevila

Nakoupila jsem v tomto obchodě poprvé.
    Jedna z položek v mé objednávce nebyla právě na skladě, avšak byla mi nabídnuta jiná varianta, se kterou jsem souhlasila.
    Dodání zboží proběhlo rychle.
    Obchod doporučuji.

• velmi ochotní a milí spolupracovníci, rychlé reakce na dotazy přes telefon, rychlé dodací lhůty

super, plná spokojenost

• skvělá komunikace
    • rychlost obchodu - zboží přišlo už druhý den
    • hodně věcí na skladě a ve velkém množství

Určitě doporučuji. Obchod má velký výběr zboží a supr ceny.

• široký sortiment

Vázne komunikace, pokud si zaškrtnu v objednávce, pouze kompletní, tak tím myslím opravdu vše.

• perfektní komunikace a přehlednost jak ve zboží tak v objednávkách
    • nevím

Já jsem spokojený a objednám si případné další zboží znovu. Pokud obchod má požadované zboží nebál bych se ho objednat. Mezi výhody bych doplnil komunikaci a ochotu.

S nákupem jsem byla spokojena a jistě jej doporučím i svým přátelům a známým.

• Rychle dodani,pekne zbozi!!

• Sháněl jsem křídla větší velikosti a tyhle mi přesně vyhovovali

• široký výběr sortimentu
    • přijatelná cena
    • dobrá komunikace s obchodem
    • vstřícnost jednání
    • nelze platit složenkou (předem)
    • vyšší cena poštovného - za dodání jsem zaplatila více, než za objednané věci (ale to zřejmě nebude problém přímo obchodu)

Obchod doporučuji. Mají velký výběr karnevalového i žertovného zboží. Svoji objednávku jsem nezaplatila hned a převodem, neboť jsem na ni zapomněla (z důvodu realizace více objednávek ve více obchodech). Do týdne jsem však měla telefonát, zda si přeji ještě objednávku poslat či nikoli. Nebyl problém změnit způsob platby předem převodem na dobírku a ještě mi balíček přišel téměř do druhého dne. Obchod doporučuji.

• Pri objednavce pozaduju doruceni CP a misto toho mi pani vola, ze mi to posle PPL stim, ze CP mi to zaslat nemuze i kdyz si sluzbu platim. Po telefonatu, kdy opravdu trvam na CP pani znechucene poklada telefon s tim, ze mi to teda zasle. Co to je za chovani??? A nemluve o tom, v cem a jak jak bylo zbozi zabaleno. Skoda.

Priste navstivim jiny e-schop.

• Skvělá komunikace,vstřícnost,ochota a rychlost dodání.

• slušné ceny, velmi krátká dodací lhůta

Objednávala jsem poprvé, zatím na mé straně plná spokojenost.

Objednala jsem si zboží a dorazilo mi něco jiného ještě v zabalenem stavu, který raději ani nebudu komentovat. Asi abych byla "spokojená" byl mi do balíčku přidán předmět, který neměl vůbec být ani v sadě kterou jsem si neobjednala. Bohužel byl to dárek, který dorazil den před oslavou tudíž, jsem nemohla vrátit k reklamaci. Určitě vím, že na této stránce už nakupovat nebudu. Kdyby mi bylo předem řečeno, nezlobte se Vaši objednávku na sklade nemáme, ale nabízíme Vám jinou alternativu, byla bych aspoň trochu spokojená. Ale tady vázne i komunikace se zákazníkem.

Vše super, děkuji, doporučuji.