• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 4 měsíci

• Obchod skvěle komunikoval s případě, že neměli zboží momentálně na skladě
    • Při výběru bylo možné vybrat i zboží, které nebylo na skladě a mě to ani netrklo, jelikož informace, že zboží není skladem byla podbarvena zeleně.

Chtěla jsem začít s látkovými plenami a jelikož Látkovky.cz měly na YouTube.com pěknou prezentaci (cca na 1 hodinu a 20 minut) o tom jaké jsou druhy plenek a svrchních kalhotek. A jaké jsou při látkování možnosti, tak jsem si vybrala zboží přímo z jejich stránek. Po dobré komunikaci s obchodem (objednala jsem si evidentně zboží, co nebylo zrovna skladem aniž bych si toho všimla). Nabídli mi dobré alternativy či možnost vrácení peněz. A po zaplacení ihned expedovali. Doprava byla horší, ale jelikož nebývám přes den k zastižení tak je Česká pošta stále nejlepší dopravce...

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 4 měsíci

Rada zde nakupuji, prijemna a mila komunikace, vse rychle vyrizeno :-)

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 4 měsíci

• Skvělá komunikace, rychlé doručení a perfektní zboží. Za mě 100% :)

• Rychlé doručení
    • Bez zbytečného obalového materiálu navíc, byla jsem překvapená, jak malý balíček přišel
    • Kvalitní výrobky
    • Nelze platit na dobírku

Skvělá první zkušenost, určitě se do obchodu vrátím

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 5 měsíci

• skvělý přístup k zákazníkovi, rychlá expedice zboží, poradenství

Při plánování plenkové výbavy jsem objevila jejich praktický e-book, který mi velmi pomohl s orientací na trhu, proto jsem zde na oplátku nakoupila vše potřebné na látkování. Výhody: recenze a ukázky výrobků, blog provázaný s webem, široký výběr značek, české zboží. Jako velmi cenné hodnotím praktické zkušenosti s užíváním a údržbou jednotlivých výrobků, či postřehy ohledně střihů a velikostí.

• Dobrý výběr
    • Fajn ceny
    • Dodání do zásilkovny
    • Platba kartou
    • Nemají Milovia :)

Jen trochu delší dodací lhůta, ale jinak můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 5 měsíci

• Podrobný popis u některých výrobků a popis vlastních zkušeností s nimi
    • Poměrně velký výběr zboží
    • Celkem rychlé zaslání zboží
    • Absolutně žádná komunikace od prodejce, byť všude nabízí konzultace ohledně prodávaného zboží...
    • Posílá neplatné slevové kódy
    • Nereaguje na email, ale za to zasílá spoustu reklam

• Neochota ze strany prodavajiciho

Reakce obchodu Látkovky.cz

váš balíček čekal na dodávku 1 položky, o čemž jsme vás informovali. Bohužel, nemůžeme ovlivnit, že dodavatel na zboží ze Švédska také čekal. Skladem jsme měli pouze 1 ks, vy jste chtěla 2 ks. Dnes dorazil zbytek, takže jsme balíček předali obratem na Zásilkovnu. Mrzí mne, že to vnímáte jako neochotu.
    S pozdravem,
    Markéta, Látkovky.cz

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 6 měsíci

• Velký výběr kvalitních plen i dalších potřeb pro dítě
    • Podrobný popis jak se starat o jednotlivé plenky
    • Podrobný popis složení plen

Doporučuji, vždy nákup dorazí brzy a eshop je přehledný.

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 6 měsíci

Nakupuji pravidelně a ráda. Vše je rychlé, komunikace srdečná, zboží bezvadné. Doporučuji.
    H. Šťastná

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 6 měsíci

Poradenstvi, fajn vyber, ekologicke baleni :)

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 7 měsíci

• Pěkné zboží, dobrá komunikace a dobře zabalené za mě perfektní

Krásné zboží, dobrá komunikace. Dobře zabalené v balíku nic se cestou nepoškodí

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 7 měsíci

Látkovky nejsou jen obyčejný obchod, fungují i jako poradna, díky možnostem shlédnout videa nebo si stáhnout e-booky. Díky nim jsem pochopila, jak to chodí a začala tušit, co objednat. S látkováním začínám, tak jsem za každou takovou pomoc ráda. Sortiment je široký, možnost si vybrat, a pokud cokoli zrovna není na skladě, z obchodu hned volají a bez problému se dá domluvit výměna zboží. Takže až zjistím, co mi všechno chybí, rozhodně nakoupím na látkovkách.cz znovu :-)

• Skvělá domluva
    • Super komunikace
  • nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 8 měsíci

• široká nabídka, kvalitní popis nabízených produktů s osobními zkušenostmi, rady jak správně o produkty pečovat, recenze produktů a provázání eshopu s blogem

osobní přístup k zákazníkovi, ochotné jednání a velmi rychlé vyřešení problému (pomoc při výběru náhradního zboží - některé z vybraných produktů mezi objednáním a expedicí došly na skladě; okamžitá dodávka produktu, který zapomněli přibalit k objednávce)

Vše v pořádku.

• Solidní eshop, kvalitní zboží
  • nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 8 měsíci

Velmi mila pani, ocenujem rychlu komunikaciu

• nakoupil v obchodě Látkovky.cz před 9 měsíci

Spokojenost