• Krásné designové zboží, nikde jsem nic takového neviděl.
    • Přítelkyně se do toho přímo zamilovala.
    • Bezproblémové rychlé dodání.
    • Možnost osobního odběru.

Kupoval jsem zde plechový zápisník jako dárek pro svojí přítelkyni, která tyto designové "blbinky" přímo zbožňuje. Měla hroznou radost.

Určitě to nebude poslední nákup :)

Zboží dorazilo velice rychle, bylo velmi pěkné, jako na obrázku. Moc mě potěšil ručně psaný lísteček s poděkováním za nákup.

• Příjemná komunikace
    • Kvalita dopraveneho zboží

• Pekny sortiment, ktery jinde neni.
    • Malo fotek u produktu, kolikrat bez popisku nebo nedostacujici popisek. Muj penal ve finale vypadal trosku jinak nez jsem si ho predstavovala. Libi se mi, ale kdybych videla vic fotek a popisku bylo by to lepsi. Nektere produkty jsem si kvuli tomu neobjednala.

Hezke zbozi, ale nedostatecne fotky a popisky.

• Perfektní organizace
    • Úžasné produkty
    • Jsou tu originální věci a moc hezké
    • Ještě jsem pořád nedostala objednávku a to jsem si objednávala dávno

Je tu spousta origináních krásných věcí, takže doporučuji minimálně zvážit obchod :)

• nekomunikuji

zbozi jsem objednal a 10 dni se nic nedelo, nebrali telefon a neodepisovali na mail - az pote, co jsem objednavku zrusil jsem se dockal reakce

• pěkné a nápadité zboží
    • Ani po opakovaném dotazu jsem nedostala odpověď ohledně rozměrů. Protože se mi hodně líbilo, riskla jsem a objednala. Samozřejmě rozměrově nesedí.

• Dostupnost, roztomilost dané věci
    • Poštovné

Jsem spokojená

• krásné věci odpovídající fotografii
    • délka dodací lhůty

• Hezké a originální zboží, které jsem jinde nenašla

V tomto obchodě jsem nakoupila, protože jsem se s tak hezkým designem zboží jinde nesetkala. Zakoupený předmět zcela odpovídal popisu na internetu a tedy i mým očekáváním. Zásilka přišla tak rychle, že jsem v první chvíli ani nechápala, kdo mi co posílá. Určitě doporučuji.

• originalita

• pěkné zboží, rychlost

super

• Rychlost dodání.
    • Žádné.

Neváhejte a nakupte zboží, přijde Vám do dalšího dne a vše bude v pořádku nepoškozené.

• Milé jednání, skvělá komunikace, rychlé služby

Doporučuji všem

• Reklamovala jsem zboží, protože neodpovídalo popisu,...od té doby se mnou nikdo nekomunikuje..

• Originalita a pestrost.
    • Trošku vyšší ceny.

• Obchod nabízí krásné originální kousky, za docela přijatelné ceny.
    • No nevím jestli je to nějaká slabina, ale objednala jsem si diář na rok 2016 s puntíky a přišel mi s kotvičkami...splést se sice může každej, ale dle mého názoru by se to stávat nemělo...

Nakoupila jsem zde, proto že se mi líbilo jejich zboží, které jsem jinde tak originální neviděla....

• Pěkné obaly
    • Pro zákazníka nedělají první a poslední. Udělají jen to co mají a nic navíc.

• Omylem jsem zaklikla osobní odběr a poté jsem žádala o zaslání poštou. Vzhledem v Vánocím mi poslali balíček zdarma. :-)

• Překrásné zboží
    • levná doprava