• Dodani trvalo dele nez tyden, pritom zbozi bylo skladem

• Nedodržany termín dodania

Na stránke deklarovaný termín dodania 24. Bohuzial toho 24. tovar ešte len odišiel zo skladu. Po telefonáte s prepravnou firmou mi bolo povedané, že tovar dorazí 26. a to už bolo neskoro. Informovala som aj eshop že tovar neprevezmem.

Reakce obchodu LAMIČKY

omlouváme se, údaje o dodací lhůtě na webu opravíme.
    S pozdravem,
    LAMIČKY

Komunikace s obchodem nedostatecna. Zbozi dorazilo na jinou adresu k vyzvednuti bez informaci na mne. Zbozi obsahovalo jinou fakturu, nez deklarovanou u spedice=dodatecne naklady u vyzvednuti. Nedoporucuji obchod.

Reakce obchodu LAMIČKY

Dobrý den, omlouváme se za potíže. Prosíme zašlete nám více informací na mail [email protected] - číslo objednávky, kde jsme udělali chybu. Budeme se snažit najít kompenzaci. Děkujeme, LAMIČKY

Stále čekám na dodávku (12dní) a nic :/

Reakce obchodu LAMIČKY

Dobrý den, objednala jste si zboží, které nebylo skladem, a museli jsme čekat na dodávku od distributora. Omlouváme se, někdy to trvá déle. Vaše LAMIČKY

• Obchod hlásá, že prodává certifikované zboží - seriálová trička atd. Bohužel, tričko walking dead certifikované není ani omylem, potisk na jakémsi no name triku za pár kaček, ceně neodpovídá. Vzhledem k tomu, že bylo kupované jako dárek,velké zklamání.

Reakce obchodu LAMIČKY

Dobrý den, všechna trička nakupujeme od autorizovaných evropských distributorů, takže skutečně jsou to oficiální licence. Je nám líto, že nejste spokojen. Pokud chcete tričko vrátit nebo vyměnit za jakékoli jiné, dejte nám vědět. S pozdravem, LAMIČKY

• Výstupní kontrola odesilaného zboží.

Objednané tričko bylo v pořádku. O bloku se to bohužel říci nedá. Byl na obale poškrábaný s viditelnými důlky. Listy uvnitř bloku pomačkané. Poškozeni nebylo způsobeno dopravou neboť blok byl zabalen velmi pečlivě do bublinkové folie. Tzn. Blok v tomto stavu byl zabalen a odeslán.

Reakce obchodu LAMIČKY

Vážený zákazníku, mrzí nás, že nejste spokojen. Poškozený blok Vám samozřejmě vyměníme za jiný, případně poskytneme slevu z ceny nebo vrátíme peníze. V budoucnu se ještě více soustředíme na kontrolu zboží před odesláním. Ještě jednou se omlouváme.
    S pozdravem, LAMIČKY

• Zbozi nedorazilo a uz se ptate na spokojenost.

Vážená zákaznice,
    vybrala jste si velikost trička, která v době objednávky nebyla skladem. O možných alternativách jsme Vás informovali mailem, na který jste nijak nereagovala.
    Požadavek na hodnocení zasílá Heureka automaticky, tuto funkci nemůžeme ovlivnit.
    Mrzí nás, že nejste spokojena s našimi službami. Pokud máte jakýkoli konkrétní podnět pro jejich zlepšení, budeme za něj vděční.
    Děkujeme.