Dodnes jsem neobdržel žádnou zprávu o stavu objednávky.

Na stránkách mají uvedeno "skladem" a přitom to není pravda. Ještě, že jsem dal platbu na dobírku a tudíž nemusím řešit vrácení peněz.

Zadna komunikace ze strany obchodu od objednavky.

spokojenost

Nedoporučuji do dnes mi nepřišla konvicka peníze odeslány byli ale zboží nemám

• delší doba doručování

• Na první dotaz reagovali a poslali zboží, které měli skladem a dárek jako omluvu.
    • Zboží jsem objednala 10.10.23 a do dnes jsem měděné láhve nedostala. Koncem října mi odpověděli na dotaz, že zboží ještě není v ČR. Je 4.12. a zboží stále nemám a nemám ani odpověď na email z
    • 21.11. Při objednání byl uveden možný datum doručení do 10 dnů. Teď je to osm týdnů a stále nic.

Při objednání by bylo dobré upozornit na dlouhou dobu dodání a lépe komunikovat. Zatím se prezentuje jako nespolehlivý.
    Chci věřit, že zboží nakonec doručí.

• Citlivý a proklientský přístup, poctivý eshop za rozumné ceny :)

• Po třech týdnech od zaplacení objednávky se vůbec nic nedělo a na základě komunikace přes mail odpovídali, že se to řeší a že zboží mi bude doručeno. Poté mi chodily nesmyslné SMS jakoby ze zahraničí, významově nesrozumitelné. Po dalším týdnu se stále nic nedělo. Pohrozila jsem nahlášením na Policii a během cca dvou hodin mi byly vráceny peníze na účet. A uvedli v mailu, že se údajně se mnou nemohli spojit telefonicky, proto obchod zrušili.

Objednávku jsem zrušila, protože zboží mělo velké zdržení. Peníze mi byly vráceny zpět na účet, obchod celou dobu komunikoval, odpovědi na mé maily byly velmi rychlé. Za zdržení mi byl nabídnut i dárek, ale nechtěla jsem na objednávku už déle čekat.

• skvělé jednání,super

skvělé jednání,super

Objednávka i když hned zaplacena byla odeslána až po 3 dnech.

Děkuji za rychlé dodání.

• Co řekli a domluvili, to splnili.

Viz výše

• Rychlá komunikace, pečlivě zabalené zboží, paní z obchodu volala, aby mi sdělila, že balíček je odeslán.

• Dobrá cena

Super komunikácia, rýchle dodanie

Rychlý a super servis

• Poslední objednávka, dodání jsem musela urgovat, nakonec přišel úplně jiný produkt, než jsem si objednala . Řekla jsem si,,stane se"....Nyní jsem si objednala znovu, ale bohužel nic zatím nepřišlo. Doufám, že to nedopadne jako minule, to bych vážně už s tímto obchodem nadobro skončila!!!

Reakce obchodu Laffe

Dobrý den paní Bartošová,
    je nám líto, že nám dáváte takové hodnocení. Psali jsem Vám ihned (25.10.) po vytvoření objednávky, že Vámi zvolený produkt je dočasně vyprodán (byl takto i označen na e-shopu) a nabízeli jsme Vám jiné podobné produkty a to bez dopravného a dobírky. Bohužel jste na tento e-mail nereagovala a chtěli jsme Vám dát týden na odpověď a poté případně stornovat objednávku. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc i osobním přístupem.
    Tým Laffe.cz

• rychlá komunikace