• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 9 měsíci

bylo mi dodáno část zboží rok výroby 2012!!!!!, část zboží "již" nebyla, jako cena útěchy byly přidány nepoužitelné třpytky.Nedoporučuji,

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 3 lety

• Veľké balenie za prijateľnú cenu
    • Výpadok 500g speedacryl naturální

Výborný

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 3 lety

• Nedá sa platiť kartou priamo na internete a neposielate produkty do iných krajín:( napr.Slovensko,Anglicko
  • nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 3 lety

• při reklamaci absolutní ignorace, nedostala jsem odpověď ani na jeden e-mail,
    • zboží dorazilo nekompletní - 1 věc chyběla, navíc 2 zdobení dorazila v jiných tvarech a barvách než jsem si objednala, nikdo mě z obchodu nekontaktoval s návrhem změny/omluvou atd. - tohle chování považuji za naprosto neakceptovatelné

• Špatný internetový obchod. Velmi špatný. 25.11.2014 jsem si objednala zboží. Přišlo mi potvrzení, že objednávka proběhla v pořádku. 27.11.2014 jsem psala email, zda je všechno zboží na skladě a kdy bude vyexpedována moje objednávka. Bez odpovědi. Dnes jsem do firmy volala. Naštěstí to zvedl pán a řekl, že zkontroluje objednávku. Volala jsem v 9:30 a teprve startoval počítač a tak jsem zbytečně vysela na drátě a poslouchala tón rozjížděcího pc. Sdělila jsem mu, že jsem se o dotazovala emailem o objednávce a nikdo se neozval. Zeptal se, na který email jsem to posílala, odpověděla jsem. Pán mi sdělil, že to je email přímo na něj a že mu se stává, že emaily maže bez přečtení. V tu chvíli jsem si udělala o této společnosti velmi špatný názor. Pán sdělil, že celou objednávku prověří. Do teď se neozval. Ruším objednávku a už nikdy si z této stránky nic neobjednám. Pracuji ve službách a kdyby měla pracovat jako tato spolčnost, tak si nevydělám ani na slanou vodu. Neprofesionální jednání. Zkušenosti se zbožím nemám. Byla to první objednávka a taky poslední. Nehodlám ztácet čas, abych se pídila, v jaké fázi je moje objednávka.

Každý máme jiné zkušenosti a podle toho píšeme hodnocení. Mám špatnou zkušenost a proto tomu odpovídá mé hodnocení.

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 4 lety

• mohu nakoupit v pohodlí domova.Kvalitní zboží.
    • Nepřehlednost a neuplnost popisu nabídek,navic třeba u gelu neni možne videt barvu gelu v jakem baleni je a podobne,pro lidi co si chteji obednat a nikdy od vas nic nemeli je to docela odrazujci ;( při objednavce neni zaslan upozornovaci email o zboži ktere neni na sklade ,stale je v nabidce ale pritom uz ho vlastne nemaji,ano volal pracovni a snazil se semnou objednavku skompletovat,ponevač vím dobře že značka femme je velice kvalitní tak jsem oto měla zajem a nakonec se to nejak dohromady dalo.

Muj nazor je takový že by se mělo opravdu zapracovat na strankach aby byl vzorník jak u gelů tak u akrylu,take rychleji dorucovat a při zboži ktere neni na sklade reagovat okamžite.Jinak pro kvalitu jejich zboží velice ráda doporučuji.

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 5 lety

• Mají nejlepší TEKUTOU PRYSKYŘICI(RESIN)
    • Jsou nejrychlejší v dodání.

Nákup z domova, salonu, co více si můžeme přát. Maximální rychlost. Jeden den jsem v 14:00 udělala nákup a hned druhý den dopoledne mi to pošťák dones do salonu. Úžasné ....

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 5 lety

• velký výběr zboží
    • nákup v pohodlí domova

zboží, které jsem nakoupila jsem sháněla dlouho až jsem jej objevila v tomto obchodě, objednávka byla vyřízena rychle . Jsem velice spokojena a proto bych jej doporučila i ostatním .

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 6 lety

• MAJÍ TO CO POTŘEBUJI V DOBRÉ KVALITĚ.
    • O ŽÁDNÝCH NEVÍM.

MAJÍ SLUŠNÉ CENY.

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 6 lety

• kvalitní výrobky, za přijatelnou cenu
    • je možno nakoupit materiál na různé techniky modeláže nehtů
    • novinky na trhu zařazují do sortimentu velmi pozdě
  • nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 6 lety

Cena byla výhodnější než v jiném e-shopu, zboží bylo skladem, objednávka byla okamžitě vyřízena.

Zboží skladem

• spolehlivost, kvalita

• originální sortiment
    • malý výběr

jedinečné výrobky ,které jsem jinde nenašla

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 6 lety

• tak jako každý internetový obchod-rychlost bez námahy a velkého hledání.
    • např.:manikérská vanička nebyla označena v cm-takže velikosti výrobků si těžko představit v reálu

našla jsem v obchodě to co jsem jinde nenašla-vhodné doplnění předešlých nákupů

• dobrá cena
  • nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 6 lety

• blíže jsem to nezkoumal

Mohu doporučit, široká nabídka, koupil jsem jen kyvadlové hodiny, avšak žádný popis-návod k užívání, případně čeho se vyvarovat.
    Chybí mi informace jak dlouho orientačně vydrží baterie(rok,půl roku ?), závislost kyvadla na přesnost chodu hodin?....atd., hodiny jdou, ikdyž kyvadlo jen visí a nepohybuje se, anebo kyvadlo nemá na nic vliv a je jen pseudokyvadlem.....atd.Chybí mi informace tohoto druhu a to by měl dodávat Vám obchodníkům sám výrobce. S pozdravem Jiří Vondrák.

• velmi dobrá komunikace

vše ok,až na českou poštu

• opravdu kvalitní zboží
    • gely výborně držej
    • o žádných nevím

prostě super značka

• nakoupil v obchodě La Femme Cosmetics před 7 lety

• ověřená kvalita firmy
    • velmi kvalitní produkty

v tomto obchodě nakupuji protože jsem prošla skvělým školením této firmy a o kvalitě výrobků jsem přesvědčena i z praxe že jsou to nejkvalitnější produkty
    tento obchod už jsem doporučila několika svým známým
    nejdůležitější je kvalita výrobků a to tato firma splňuje