• Oceňuji hlavně rychlost.

Na balíčky Ladylab se vždycky moc těším. Krásně voní a kromě objednaných produktů je tam vždy nějaký vzkaz a dáreček. Za mě velká spokojenost.

Kraske zabaleny balicek

• Rychlé dodání.
    • Komunikace obchodu.
    • Dárek k objednávce.

Ochota, rychlé doručení.

• dárek k nákupu

• Balíček s objednaným zbožím přijde vždy velmi rychle.
    • Vše je úhledně zabaleno do růžového voňavého papíru - rozbalování je velmi příjemné - toto jsem zatím nezažila u žádného jiného obchodu.
    • V balíčku jsem zatím vždy našla nejen poukázku se slevou na další nákup, ale také dárek - 1 ks nějakého zboží z běžné nabídky e-shopu. Je to milé a praktické, protože alespoň mohu ochutnat něco, co bych si nejspíš neobjednala. A kdo ví, třeba díky ochutnávce příště objednám.
    • Nedržím dietu přísně, ale tyto potraviny pomáhají hlavně ve chvílích, kdy člověka honí mlsná - zejména na večer. Potěší chuťové buňky a přitom nesním téměř žádný cukr a jen minimum sacharidů.
    • Jde o opravdu chutné potraviny
    • Vůně balíčku je příjemná, ale silná až překvapivá. K potravinám bych očekávala vůni spíše "jedlou a svěží", než poněkud těžkou a provokativní. Nejedná se o negativní postřeh, spíše k zamyšlení, pro toho kdo dostal ten výborný nápad balit zboží v balíčcích do navoněného papíru.

• Neskutecna rychlost

Vše skvele, konečně začíná byt cviceni vidět s temahle pomocnikama, navíc mám mnohem více energie

• Není

Už je to má X-tá objednávka Vždy vše přišlo včas, nádherně zabalené s osobním odkazem v každém balíčku dárky. Prostě TOP ❤️

jsou to super baby, objednávala jsem si u nich i jiné výrobky, a cvičím podle nich

Krásně voňavý balíček, rychlé dodání jsem spokojená

Rychlé dodání, krásný voňavý růžový balíček :-)

• Bleskové odesílání balíčku, vždy super dárek k nákupu, slevové kódy. Mám pár svých oblibenych produktů, které nakupuji opakovaně.

Vše super. Super rychlé dodání. Nejkrásnější balení a dárek navíc. Krásný růžový a voňavý balíček. Výrobky super. Rozhodně doporučuji.

• Vše super, pokaždé. Děkuji za dárek k nákupu

Objednávka přišla za pár dní, krásně zabalená i s dárečkem :)

Balíček je vždy pečlivě zabalený, s milým osobním přáním a krásně voňavý. Produkty jsou bezkonkurenční, jsem nadmíru spokojená :-)

Krásně zabalené, voňavé zboží + přiložený dárek.

• Aktivní odezva, pěkné balení, dárečky

Skvělá komunikace. Přišel i dáreček!! :-)

Rychlé odeslání balíčku. Balíček promakaný do všech detailů a prostě boží. Usmívala jsem se jak pitomá celou cestu, co jsem si ho nesla domů.
    Dárek, vzkaz, prostě top, holky.