vše OK

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Ladybio před 3 týdny

Moje první, ale příjemné seznámení s obchodem.

• nakoupil v obchodě Ladybio před 2 týdny

• Rychlé zpracování objednávky, pro zakaznický přísrup. Kvalitní výrobky.

• vše krásně přehledné
    • rychlé doručení
    • Líbí se mi, jak jsou skvěle popsané velikosti kalíšků a materiál
  • nakoupil v obchodě Ladybio před 2 týdny

• Široký výběr luxusních bio produktů
    • Přehledné stránky
    • Zajímavé články
    • Vyšší ceny (za kvalitu se platí :) )

• Prirodni produkt
  • nakoupil v obchodě Ladybio před 3 týdny

• Výhodné jak z pohledu ekonomie tak ekologie.
    • Používání té stejné pomůcky bez nutnosti nakupování jednorázových, nesterilních a chlorem bělených tamponů a vložek.
    • Jeden kalíšek vydrží až 10 let.
    • Pořizovací cena je trošku vyšší než balení vložek či tamponů, ale během několika cyklů se peníze vrátí :).
    • Kalíšek nemám ještě tak dlouho, ale musím říci, že jsem spokojená a určitě se nevrátím k toxickým tamponům nebo vložkám.
    • Balíček přišel i se vzorečkama k vyzkoušení.
    • Absolutně nic :)

Zpočátku jsem měla potíže s tím, aby se mi kalíšek správně rozevřel. A to i přesto, že jsem měla načtené snad všechny webové stranky o kalíšcích a vyzkoušené různé způsoby. Tak jsem se tedy rozhodla kontaktovat e-shop LadyBio(na kterém jsem kalíšek kupovala), který mi rychlostí blesku odpověděl a poradil jak na to. Kdybych mohla tak dám více než 5 hvězdiček :). Určitě toto nebyl můj poslední nákup na LadyBio.

• nakoupil v obchodě Ladybio před 3 týdny

Před deseti dny jsem objednala a zaplatila dva produkty. Poté mi přišel email s tím, že jeden produkt není skladem. Vybrala jsem si tedy alternativu a poté mi opět přišel email, že není skladem ani druhý produkt. Tak jsem opět vybrala alternativu. Po tel. domluvě mi bylo příslibeno okamžité odeslání. Když mi druhý den nepřišla zpráva ohledně doručení, tak jsem volala do eshopu a bylo mi sděleno, že zboží stále není skladem.

• nakoupil v obchodě Ladybio před 4 týdny

rychle vyřízeno a uvítala jsem možnost vyzvednout osobně

• dobré ceny

• široký sortiment, přehledný

• rychlá komunikace

• super obchod
    • vynikajúca ponuka
    • rýchle dodanie aj na Slovensko

Som veľmi spokojná. V Ladybio sa dajú zohnať produkty, ktoré inde nemajú. Je to navyše jediný internetový obchod, ktorý má naozaj zaujímavý newsletter. Informácie z newsletterových článkov ma už viackrát inšpirovali k nákupom - takže to robia naozaj dobre :-D

• přírodní produkty
    • vegan kosmetika
    • e-mailová účtenka
    • zásilka bez zbytečného obalu
    • k zásilce rostlinné vzorky zdarma
    • vše ekologické
    • nízké poštovné
    • přijatelné ceny
    • není

V obchodu jsem nakupovala poprvé a jsem s ním nad míru spokojená. Zboží přišlo rychle (cca do 2 dnů), o všem jsem byla informována prostřednicvím e-mailu a moc se mi líbí elektronická učtenka, krerá šetří naše lesy. Obchod určitě doporučuji a v blízké době v něm určitě znovu nakoupím.

• nakoupil v obchodě Ladybio před 1 měsícem

• rychlost vyřízení objednávky a dodání
    • široký výběr
    • přehlednost webu
  • nakoupil v obchodě Ladybio před 2 měsíci

• Na tomto popisném čísle je více obchodů a je těžší identifikovat, který to je

Reakce obchodu Ladybio

Dobrý den :)

Nemáme popisné číslo, jsme e-shop bez prodejny/výdejny :)

Verča z Ladybio

• nakoupil v obchodě Ladybio před 2 měsíci

S obchodem jsem celkově spokojená. Jednu výtku ale mám a tou je samotný balíček - vnitřek vyplněný polystyrenem. Což není moc ekologické.

• nakoupil v obchodě Ladybio před 2 měsíci

• Eshop má krásný výběr kosmetiky
    • Mají tu samé kosmetické lahůdky
    • Top značky
    • Milé jednání
    • Rychlé vyřízení
    • Nevýhodu vidím v tom, že do košíku lze dát i zboží, které není skladem. Omylem jsem si toho objednala hodně, co nebylo skladem. Přes mobil jsem si toho nevšimla, hodila do košíku a rovnou zaplatila...

Perfektní obchod, ráda zde nakupuji. Mají tu značky, co jinde neseženete. Určitě budu nakupovat dále, ráda doporučuji známým. Nevýhoda je v tom, že často není hodně věcí skladem, vyberu si 10 položek a 9 z nich nemají. Je větší poptávka než nabídka.

Reakce obchodu Ladybio

Děkujeme za moc krásnou recenzi!

Doskladňujeme neustále, no, jak píšete, stále větší poptávka, než nabídka....:-) Což nás ale velmi těší! :-) Do budoucna pracujeme i na možnosti si zboží zarezervovat dopředu, tak nám, držte palce! :-)

Verča z Ladybio

• nakoupil v obchodě Ladybio před 2 měsíci

• první nákup bez problémů