• kvalita zboží (13)
  • přehledný web (6)
  • nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• Rychlost a kvalita (Jako vždy)
    • Nakupuji pravidelně

vše super

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme, že se k nám opakovaně vracíte. Je to pro nás důkaz, že návody i montáž zvládne opravdu každý. Děkujeme a budeme se opět těšit na nákup, tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• Rychlý a bezproblémový výběr toho, co jsem potřeboval
    • Nezjištěno

Reakce obchodu Labona

Dobrý den Radku, děkujeme za hodnocení e-shopu velmi si toho vážíme a jsme rádi, že jste u nás našel to co jste potřeboval. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• přehlednost obchodu, rychlost dodání a asi i cena zboží

Reakce obchodu Labona

Dobrý den Ondro, děkujeme že jste zvolil náš e-shop a splnil vaše očekávání. Budeme se těšit i na další nákup. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

Prvně přišly dva kartony a za další dva dny teprve třetí (roleta 16kg) ale přičítám to předvánočnímu zmatku na depech přepravních služeb.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, velmi se omlouváme za přepravní společnost, bohužel jejich depa nemáme v naši režií, ale jsme moc rádi za vaše pochopení a že i s časovým odstupem přišlo vše v pořádku. Pokud by bylo něco s čím můžeme pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme ještě jednou za pochopení při doručování. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• Jednoduché,srozumitelné,rychlé prostě super.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za hodnocení e-shopu. Nově máme nasazenou verzi a jsme rádi, že je jednoduchá a srozumitelná. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• poměrně rychlé dodání objednaného- zboží bez problému

Reakce obchodu Labona

Dobrý den Marie, velmi děkujeme za hodnocení a přejeme aby Vám produkt dobře sloužil. Tým Labona.

• Skvělá komunikace, ochota

V průběhu doby, kdy jsem čekala na zásilku, mi přišly 3 maily, které milým a netradičním způsobem informovaly o stavu objednávky. Bylo to skvělé, ráda se na obchod Labona obrátím i do budoucna

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na vás do budoucna. Jsme též potěšeni, že vás těšila i e-mailová informovanost o stavu objednávky. Děkujeme tým Labona.

supeeeer

Reakce obchodu Labona

Dobrý den HOFFI, děkujeme za hodnocení. Tým Labona.

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

• doručeno v dobrém stavu a dobře zabaleno

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na příští nákup. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 2 měsíci

• Intuitivní orientace na stránkách umožňuje zadat přesně to , co zákazník potřebuje.

Zboží bylo dodáno přesně podle představ v rozměrech i kvalitě.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den pane Kalino, děkujeme za hodnocení, ale věříme, že velká pochvala je u vás, že jste vše intuitivně pochopil a přesně podle toho zadal do objednávky. Jsme rádi, že jste spokojen. Tým Labona.

• Rychlé, přesné, kvalitní

Reakce obchodu Labona

Dobrý den HarFa, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byli 100% spokojeni. Tým Labona.

• Rychlost , kvalita

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za hodnocení kvality produktů a rychlosti dodání. Stále se snažíme s našim výhradním českým výrobcem na kvalitě i rychlosti spolupracovat. Děkujeme tým Labona.

maximální spokojenost

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za doporučení a jsme rádi, že jste byli maximálně spokojení. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

• Přehledné a jednoduché návody na všechno (zaměření, zadání objednávky, montáž)

Reakce obchodu Labona

Dobrý den paní Evo, mnohokrát děkujeme za hodnocení našeho e-shopu a návodu. Blahopřejeme i my Vám za perfektní vyměření a samostatnou montáž. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

• Vše v pořádku a rychlé dodání.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den Milane, děkujeme za hodnocení a jsme stejně jako vy moc rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

Po objednání zboží bylo v pořádku doručeno až k domu,zaplatili jsme pracovníkovi.Nyní nám již ke spokojenosti slouží!Děkujeme a doporučíme všem známým.Přejeme hodně úspěchů v podnikání. Drexleroví

Reakce obchodu Labona

Dobrý den Drexleroví, velmi si vážíme vašeho hodnocení našeho e-shopu. Dovolte, aby jsme blahopřáli i my vám, že jste produkt zvládli perfektně vyměřit a namontovat. Děkujeme za doporučení mezi známé. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

Líbila se mi komunikace . Zboží bylo doručeno rychleji než bylo původně nahlášeno.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U platby dobírkou máme menší rezervu pro dodání a jsme rádi, že zboží dorazilo dříve. Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit někdy příště. Tým Labona.

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

Objednal jsem na zkoušku jednu žaluzii. Byl jsem naprosto spokojený. Objednávám další žaluzie a doporučuji všem

Reakce obchodu Labona

Dobrý den pane Jirko, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste první zkoušku zvládl perfektně vyměřit i namontovat. Velká gratulace a těšíme se na další spolupráci. Tým Labona

• Rychlá výroba i dodání

Reakce obchodu Labona

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Dovolte nám, aby jsme pochválili Vás za výborné vyměření a montáž. Tým Labona

• nakoupil v obchodě Labona před 3 měsíci

Bezproblémová a slušná komunikace,solidní kvalita výrobků.

Reakce obchodu Labona

Dobrý den mart, děkujeme za hodnocení e-shopu a jsme rádi, že nákup proběhl bezproblémově a s kvalitou českého výrobku jste spokojen. Děkujeme tým Labona.