• přehled o objednávce

Bezproblémový nákup

• Profesionální odborné poradenstvi

• Profesionální přístup, velký výběr, rychlé dodání

• rychlost dodání

• Rychle a vstřícně dodáno

Spolehlivý obchod, vše funguje jak má. Určitě doporučuji.

zboží nebylo na skladě přesto že na internetu jsem našel, že by mělo být

Dobrý den pane Sýkoro,
    dostupnost do 5ti dnů, skutečně neznamená, že je zboží skladem a okamžitě k odeslání...
    Už to tady několikrát vysvětluji, že to jsou produkty, které jsou na externích skladech, které kolega objedná a v 99% do 5ti dnů dodáme.
    Skladem je u nás skladem, ale skutečně musí tam být napsáno SKLADEM :), abychom to vyexpedovali okamžitě .
    Zdraví
    Honza, Administrace

Už jsem zakoupil více produktů a vše v pohodě.

Zboží dorazilo rozbalené, zboží jevilo známky používání. Eshop prodává použité zboží jako nové. :(

Reakce obchodu Luxusní-elektronika.cz

Dobrý den pane Černý, jakou váhu má recenze, kterou píše zaměstnanec našeho konkurenta Audigo ? Dokonce tak hloupý zaměstnanec, který zůstane přihlášený pod firemním účtem Audigo na Heurece a nechá si to poslat na firemní adresu....?
    Pochopitelně sluchátka byla zcela nová a to asi dobře víte, protože byla zabalena v blistru/ smršťovací fólii a opatřena pečetěmi od výrobce. Vzhledem k tomu, že je prodáváte také, tak Vám zajisté nepíšu nic nového :) . Zdraví Honza, Administrace

Rychlé dodání , skvělá komunikace , spokojenost

• Zboží skladem odesílají za 5 dní.
    • Technický poradce Martin nevěděl odpovědět na 5 produktů, na které jsem se ptal. Argumentoval, že mají v eshopu 10000 produktů, ale vůbec nebyl ochoten parametry vyhledat. :-(
    • Neopodstatněná drahota.

Před 2 lety fungovali lépe.

Dobrý den pane Šimadle,
    v případě platby převodem předem je zboží odesláno až po úhradě, objednal jste 19.1., uhradil 22.1., 22.1. bylo odesláno, 23.1. dodáno, pokud na zboží spěcháte, vyberte platbu kartou online nebo dobírku.
    Kolega Martin odpověděl na všechny Vámi zadané dotazy, které jste podal písemně, ověřoval jsem si i v návodech produktů a vždy správně, ale prosím nezlobte se, pakliže na něj do telefonu vychrlíte dotaz charakteru jaký průměr vodičů má kabel Supra, zde nemůžete očekávat okamžitou odpověď, do takového detailu mi u produktů skutečně nechodíme, to i my se musíme podívat do návodu.
    Vámi objednaný produkt Pro-Ject T1 Phono SB (OM5e) - Černý lesk byl Vámi nakoupen za nejnižší cenu na internetu v daný moment, každou hodinu srovnáváme ceny s konkurencí, tedy opět zcela lichý argument o nějaké drahotě...
    Pokud mohu srovnat a zde na Heurece dle recenzí a průměrné doby dodání to je nejlépe i vidět, fungujeme, výrazně lépe než před 5ti lety, s o mnoho větším skladem a mnohem více zaměstnanci, ale co bychom pro spokojenost zákazníků neudělali, ovšem chápu, že u některých to prostě nejde :).
    Zdraví
    Honza, Administrace

Rychlé dodání

Velmi dobré zkušenosti, seženou velmi rychle i to, co není skladem. Velmi dobrá komunikace.

• + ochotná konverzace,

objednané zboží momentálně není na skladě, čekáme - dosud nelze hodnotit vyřízení

Spolehlivý profesionální dodavatel.

Vše proběhlo v pořádku,objednal jsem před víkendem zboží přišlo v úterý DPD prakticky až domů .

• Rychlost zpracování objednávky
    • Komunikace se zákazníkem
    • profesionalita

Zboží nebylo dodáno v termínu uváděném na webu obchodu.....

• spokojenost

nic

• Luxus, luxus a luxus.Stačí dát do košíku a druhý den luxus máte doma.
    • Luxus doma, radost.
    • Přehlednost, velký výběr luxusu a mají skladem.
    • Nevedou vysavače.