• Široký výběr
    • Rychlá doprava

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

velmi děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme nadšení, že jste si u nás užili široký výběr a ocenili rychlost naší dopravy. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jste měli příjemný nákupní zážitek.
    S pozdravem,
    Daniel, KvětinyOnline

• Dobra komunikace, kytice dorazila v poradku a v urcenem case. Moc hezka

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

moc děkuji za skvělé hodnocení maximálním početem *. Těší mě, že se Vám kytice líbí a že zmiňujete náš přístup k zákazníkovi.
    Přeji hezký jarní den.
    Daniel, KvětinyOnline

• Krásná vazba, květiny v reálu vypadaly jako na obrázku, možnost volby velikosti, snadná platba, rachlost dodání.

Vše proběhlo k maximální spokojenosti.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za Vaše 100% hodnocení a slovní recenzi. Mám upřímnou radost, že jste spokojen(-a) s naším servisem a kvalitou kytic.
    Přeji hezký slunečný den.

Snadno a rychle !

Dobrý den, Davide,
    upřímně děkuji za udělení 5*. Těší mě, že jste spokojen s naší rychlostí a jednoduchostí objednání.

• Květiny jak zrovna utržené
    • Nádherné kytice
    • Spolehlive doručení I do nejposlednější vesnice
    • Rychlé doručení

Dobrý den, paní Marie,
    moc děkuji za krásné slovní hodnocení našich dovedností. Váš popis kvality květin a vzhledu kytice mi udělal velkou radost.
    Přeji krásný víkend.

• Rychla perfektni sluzba

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za krásné hodnocení služeb našeho e-shopu. Mám radost, že zmiňujete naši rychlost.
    Přeji hezký pracovní den.
    Daniel, KvětinyOnline

• Byla jsem velmi spokojena a určitě bych využila vaše služby v budoucnu. Perfektní komunikace vía e-mail, dostala jsem všechny odpovědi má mé dotazy. Děkuji a doporučuji všem svým přátelům a známým. Necekaně příjemná zkušenost v tomto novém století robotů. Přeju úspěch v podnikání. Helena Fuchsová

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za Vaše obsáhlé slovní hodnocení své zkušenosti s naším e-shopem a přání.
    Těší mě, že zmiňujuete naši komunikaci včetně uspokojujících odpovědí. Mám také radost z Vašeho hodnocení plným počtem hvězd.
    Daniel, KvětinyOnline

Vše proběhlo tak jak je uvedeno na stránkach. Nebyl žádný problém.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za parádní recenzi. Mám radost, že vše klaplo dle Vašeho očekávání.
    Přeji hezký víkend.

• Spolehlivost

Už jsem napsal výše-spolehlivost a rychlost

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

Vaše spokojenost s naší rychlostí a spolehlivostí mě opravdu moc těší. Děkuji za udělení plného počtu hvězdiček.
    Přeji příjemný den.
    Daniel, KvětinyOnline

• Kytice byla doručena v termínu, který jsem uvedl

Dobrý den, Igore,
    děkuji Vám za skvělé hodnocení. Mám radost z udělení 5 hvězdiček. Je skvělé, že zmiňujete kvalitu našich kurýrů - dodržení termínu.
    Daniel, KvětinyOnline

Kytice vypadala naprosto jinak nez na obrazku.

Vážený paní/pane,

Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby.

Velmi nás mrzí, že kvalita kytice nesplnila Vaše očekávání. Bez fotografie dekorace je bohužel obtížné posoudit její kvalitu. Škoda, že jste s námi nezačal komunikovat ihned po přijetí kytice.

Do kytic se snažíme vybírat čerstvé květiny, které mají ještě květy zavřené. Proto se Vám mohla zdát kytice jinačí, nežli na obrázku. Do 24 hod. se květy rozevřou do plné krásy.

Dobrý pocit z nákupu je pro nás prioritou a chceme, abyste s námi byl vždy maximálně spokojeni.

Děkuji za pochopení a s pozdravem,

Daniel, KvětinyOnline

Super komunikace info o doručení doporucuji

Dobrý den, Pájo,
    moc děkuji za Vaše skvělé hodnocení. Mám radost z Vaší spokojenosti s naším stylem komunikace.
    Přeji příjemný den.
    Daniel

Naprosto spolehliví :) posílám vždycky k narozeninám květiny z Paříže rodičům, vždycky jsou spoko

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za zpětnou vazbu. Jsem moc rád za Vaše slova chvály. Spokojenost obdarovaných mě moc těší.
    Daniel, KvětinyOnline

Objednávala jsem květinu v den doručení, navíc se po objednání ještě změnila adresa doručení a nebyl to problém změnit. Po dohodě kurýr dovezl květinu na novou adresu.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za hezkou recenzi. Vaše spokojenost s naší rychlostí a pružností mě moc těší.
    Přeji hezkký víkend.
    Daniel, KvětinyOnline

Úžasné! Musela jsem mockrát měnit datum doručení květin, jelikož přítel bral neočekávané přesčasy a vždy bylo všechno vyřešeno rychle, mile, úžasná komunikace. Růže dorazily nádherné, profesionálně zabalené a přítel si moc pochvaloval, že i služba, která růže dovezla, byla hezky oblečená a milá, což jen podtrhlo skvělý dojem z neočekávaného dárku. Doporučuji se obrátit na tuto společnost!

Dobrý den, Lenko,
    děkuji Vám za milou zpětnou vazbu a za doporučení našeho e-shopu. Jsem velmi rád, že jste Vy a přítel spokojeni s naším přístupem k řešení nenadálých situací.
    Děkuji za důvěru a přeji hezký den.
    Daniel, KvětinyOnline

Obchod mne zaujal tím, že u jednotlivých kytic podle velikostí uvádí, kolik je v ní květů. Spolehlivé jednání, kvalitní služba. Doporučuju.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za skvělé hodnocení bez ztráty hvězdičky a slovní recenzi. Vaše spokojenost mě oc těší.
    Daniel, KvětinyOnline

• Objednávka bezproblémová, doručení v pořádku, kytice nádherná. Chválím.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

děkuji za ohodnocení našeho servisu plným počtem hvězdiček a pochvalu. Mám radost, že jste spokojen(-a).

Dobrý den, pane Tondo,
    děkuji za Vaše hodnocení a udělení 5*. Mám radost, že zmiňujete naši rychlost.
    Přeji hezký lednový den.
    Daniel, KvěinyOnline

• Velký výběr květin a jednoduché objednání
    • Květina nevypadala jako na fotce, kterou jsem objednala…. ale i tak se naštěstí líbila.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

moc děkuji za hezké ohodnocení. Jsem rád, že se Vám květina líbíla.
    Přeji hezké pondělí.
    Daniel, KvětinyOnline

Bleskurychlé doručení ještě v den objednání a mnou určený čas..
    Kytice byla překrásná.

Reakce obchodu KvětinyOnline.cz

Děkuji za udělení maximálního počtu hvězdiček. Vaše spokojenost s kyticí mě opravdu moc těší.
    Přeji hezký začátek týdne.