Byla jsem naprosto zklamaná. Kytice vůbec neodpovídala obrázku. Už nikdy více.

Reakce obchodu Květinové studio

to nás velice mrzí, že jste byla zklamaná. Nevíme o tom, že by jsme Vám naaranžovali úplně něco jiného než jste si objednala. Mohla jste nás ihned kontaktovat a vše by se dalo určitě nějak řešit. Ale jelikož jste nám nedala vědět, tak ani nevíme kde se stala chyba.

• Kytice se posila jako překvapeni a bohužel vy jde to překvapeni naprosto pokazili, jestli jste chtěli vědět, zda bude obdarovana doma, měli jste volat mě, proto tam moje číslo bylo uvedeno. A ne ze pokazí té překvapeni a zavolate obdarovane osobě dvě hodiny předem jestli je doma. Nechápu logiku

Reakce obchodu Květinové studio

reaguji na Váš komentář ohledně doručení kytice. Jelikož doručení bylo 14.2. kdy je Sv. Valentýn, tak vždy příjemci voláme pár hodin před doručením, aby jsme všechny objednávky mohli doručit včas. Stává se nám skoro pravidelně, že obdarovaná osoba nic netuší a nemusí být na uvedené adrese v požadovaný čas. Je to standartní postup. Velice se Vám tímto omlouvám, že jste byla zklamaná naším doručením, které jinak proběhlo úplně v pořádku.

Kytice Amanda , kterou jsem objednala me mamince podle fotky absolutne ani vzdalene neodpovidala fotce. Navic Gerbery hned na druhy den uvadli a to tak ze uplne. Do kvetinarstvi se nelze dovolat ano po deseti pokusech . urcite tyhle sluzby uz nikdy nepouziji.

Reakce obchodu Květinové studio

Objednaná kytice Amanda obsahovala květy, které jsou v popisu kytice. Květů v kytici bylo i více než je uvedené na fotce. Místo jedné chrysanthémky tam bylo 5 kusů, místo 3 kusů gerber bylo v kytice 5 kusů gerber, okrasné zelí bylo také naaranžované v kytici. Za gerbery se zákaznici moc omlouvám, ale vůbec netuším proč tak rychle uvadly. Jako omluvu Vám zašleme část platby zpět.
    Do obchodu jste se nedovolala, jelikož jste volala mimo pracovní dobu, ale na Váš email jsem reagovala do pár hodin.
    S pozdravem Karlová Petra

• Kytice byla predrazena

Reakce obchodu Květinové studio

kytice byla naaranžována přesně obrázku uvedeném na na našem e-shopu i cenou za kytici.
    Kytice odpovídá ceně ( 20x růže + doplňková zeleň ).
    Karlová Květinové studio Petra

Vše v naprostém pořádku, jen mě zamrzelo že kytička byla trošku jiná ..na fotkách byly klobásky zapíchnuté vertikálně, ale když kytička dorazila byly sice zapíchnuté ale horizontálně. Je to drobný rozdíl, ale podle fotek jsem čekala něco jiného.

Reakce obchodu Květinové studio

velice mě mrzí, že aranžérka kytici udělala mírně jinak, ale jak máme napsané v obchodních pomníkách tak kytice se mohou mírně odlišovat.

• Dobrá nabídka služeb
    • Zboží bylo doručeno o dva dny později

Inzerované služby, hlavně časy dodání dle informací na stránkách neplatí - dávejte si pozor. Konkrétně objednával jsem zboží v úterý dorazilo až ve čtvrtek!!!

Reakce obchodu Květinové studio

doručení zásilky bylo zdrženo jen a pouze opožděnou platbou zákazníka.

• nepříjemná a nevstřícná obsluha

• rychlý obchod, ochota
    • bohužel v galerii vypadalo zboží o mnoho lépe a luxusněji, v skutečnosti to byla obyčejná vazba - nic super.

zboží vpořádku, ale té ceně to neodpovídalo, bylo to až dost předražené

• kvetina mela byt prekvapeni k narozeninam. obchodnik volal manzelce o den drive ze budou dorucovat kvetinu. Naodpustitelna chyba.