Rychlost, zboží bylo jako na obrázku a dobře zabalené.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za nákup a Vaše doporučení našeho e-shopu. Budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• ochota

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• Nemám zatím s obchodem zkušenosti, ale tato objednávka proběhla na jedničku.

Zatín na jedničku.

• rychlost, spolehlivost
    • nevím

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• rychlé vyřízení objednávky. Polstry na zahradní nábytek velmi pěkné.

Výhoda - velmi rychlé vyřízení objednávky.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• rychlost dodání, bezvadná komunikace

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Přehledný e-shop, nabídka kvalitního zboží, rychlé odeslání a dodání.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Zátím zboží nedorazilo,jestli dorazí tento týden,tak budu nadmíru spokojen a nebudu mít co vytknout.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Děkujeme za recenzi. Takže za naši ochotu a za to, že jsme Vám vyšli na Vaše přání vstříc s dopravou zdarma na 6 kusů polstrů jsme obdrželi nedoporučení. Děkujeme. :))

2. den od objednání doručeno, vše OK

Tomáš Kříž, majitel obchodu

S komunikací obchodu i s rychlostí dodání jsem spokojena. Slunečník byl řádně zabalený v originálnim kartonovém obalu + ve fólii. O to víc mě překvapilo, že jsem objevila vady na futrálu ze šusťákoviny. Nad dnem byla díra, nebo spíš malá ,,skoba", asi 3 x 3 mm. Vyřešila jsem to zahnutím látky a zašitím. Pak jsem objevila další dvě dírky zhruba uprostřed futrálu. Ty jsem ,,zalátala". Nechtělo se mi to reklamovat. Slunečník samotný vypadá v pořádku, ale uvidí se v létě.

velký výběr a rychlost

Tomáš Kříž, majitel obchod

• průběžná komunikace

Tomáš Kříž, majitel obchod

Rychlost dodání od objednávky. Na obal slunečníků dost vysoká cena, ale s tím jsme to pořizovali.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• Rychlé a bezproblémové dodání zboží

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Kvalitní zpracování, pěkné vzory.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• Zboží doručeno v pořádku, jeho by bylo možné hodnotit až po nějaké době používání

Rychlost vyřízení, ochota

• Spokojenost