• Nejsem spokojená s komunikací obchodu
    • Zboží mi ještě nedorazilo

Objednávku jsem prováděla 5.6.16 a dnes je 19.6.16 a zboží ještě nedorazilo. Přišel mi pouze automatický mail, že byla objednávka přijata a od té doby jsem neobdržela ani odpověď na můj dotaz jak to s objednávkou vypadá.

• Tapeta byla nevhodně zabalena.
    • Smotaná do role, čímž byly bublinky značně pomačkané a nešly narovnat, špatně se lepily.
    • Výsledek na zdi je zoufalý, nevím co teď s tím, můžu je jedině ztrhnout a znovu vymalovat.
    • Jsem hodně zklamaná.

• jediná výhoda, rychlost dodání a dobrá komunikace před zakoupením zboží
    • zboží nebylo dostatečně dobře zabaleno, přesto že se jedná o papírové zboží mělo být v pevném obalu !!!!!!!!!!!

zboží dorazilo neskutečně pokrčené a tím pádem lepení probíhalo velice náročně, přestože jsme nálepku týden vyrovnávali pod zátěží knížek nepomohlo to, nálepka byla pokrčená a prodávající by se měl zamyslet nad balením a nešetřit na pevnějším obalu aby nedocházelo k poškození zboží!!!!!!!!!!

• Průhledné fólie strhávají barvu ze zdi i při sebevětší opatrnosti.

Samolepky hezké, ale připravte si štětce a barvu.

obcho vcelku dobrý,zboží už moc ne

Jsem nespokojena, samolepka na stěnu je již na první pohled stará a nejde odlepit. Po sundavání folie se stěny se odlepoval vzor i s výmalbou.

• pěkné motivy a rychlá dodací doba
    • měla jsem problém s lepením, papír příliš lepil a odlepovala se nám i omítka

měla jsem možnost si koupit samolepky i v jiné firmě a tam jsem byla daleko více spokojená, papír nebyl tolik lepkavý a nádherně se samolepka přilepila na zeď a nic se nám neodlouplo
    To bohužel nemůžu říci o této firmě, bohužel mě to mrzí, ale byla to první a poslední objednávka, i když mají pěkné motivy

• Moc korun, málo muziky.....

• poštovné zdarma
    • špatně zabalené zboží, bez ochranného obalu. Samolepky přišly pomačkané

nespokojenost s produktem. velmi špatná manipulace se samolepkami, nelze odlepit od spodní folie, obtížné nalepení na zeď. Ochranná folie zůstává nalepená na zdi, po odlepení ochranné folie strháváte opět i samolepku ze zdi a i malbu. Samolepka se trhá. Je poničená samolepka i zeď.

Kvalitní nálepky jak je psáno,pouze nejdou vůbec z folie dolů.

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

Dobrý den, zkuste instalaci podle tohoto videa http://www.youtube.com/watch?v=S0_GHOMQ5Io ,je to zde hezky znázorněno, je potřeba samolepku na zdi pečlivě uhladit, aby přilnula ke zdi a poté sloupnout přenosovou fólii..
    www.kvalitnisamolepky.cz

• Kvalita dobrá, cena šíleně vysoká!

Nabídka široká, zajímavá, cena velmi vysoká.

• RYCHLOST

LÍBILA SE MI NABÍDKA
    NO NEVÍM JESTLI BYCH DOPORUČILA
    ČEKALA BYCH ZA TY PENÍZE KVALITU V TOMTO PŘÍPADĚ O KVALITĚ NEJDE VŮBEC MLUVIT,SAMOLEPKA JAK BY JI VYSTŘIHL MŮJ VNUK VE VÝTVARCE,
    NEŠLA ODLEPIT ANI NALEPIT VŠE SE LEPILO DOHROMADY,METERIÁL O NIČEM
    SAMOLEPEK NA STĚNU UŽ MÁM DOMA SPOUSTU ALE S TÍMHLE JSEM SE NESETKALA,ŽÁDEN MI NEVĚŘÍ ŽE JSEM JI KOUPILA PROTOŽE VYPADÁ JAK VYPADÁ,HRŮZA A DĚS

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

Dobrý den, píšete "za ty peníze", ve vašem případě 270kč včetně poštovného jste dostala arch rozměru 40x45 cm, který vypadá takto http://www.kvalitnisamolepky.cz/gallery/products/middle/380-odkvetla-pampeliska-sleva-30.png, což jste viděla před odesláním, bohužel netuším, jestli je schopný váš vnuk toto vystřihnout, pokud ano, gratuluji. Materiál, který píšete, že je o ničem je fólie německého výrobce Oracal, která je nejkvalitnější na trhu a je určena přímo na lepení na zeď. Pokud jste měla problémy s lepením, stačilo zavolat, napsat, těžko se nám radí, když se o problému dozvídáme takto z recenze po 13ti dnech...nicméně děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

• Platí rychlou dopravu PPL
    • Kvalita samolepky není zrovna to, co jsem očekával, špatně drží na přenosné fólii, špatně se lepí na zeď a ke všemu byla pomačkaná.

Je spousta obchodů, které nabízejí tohle zboží, za přibližně stejné ceny. Takže, když by mi měla dojít samolepka z jedné části zmačkaná, špatně lepící, jako tomu bylo tady, určitě bych volil konkurenci...
    Velkým plusem byla rychlost a vyřízení objednávky a již zmíněné zaplacení slušby PPL.

• Hezké zboží
    • Žádná komunikace

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

Dobrý den, objednala jste si 19.prosince v 8:58, v 9:35 jste napsala, že chcete objednávku stornovat, v 9:35 jsme vám poslali email, že vaše objednávka byla stornována, tak jak jste si přála a nyní nám dáte negativní hodnocení...Bohužel lépe a rychleji komunikovat už neumíme.

• velký výběr
    • rychlé dodání zboží
    • samolepka se roztrhla

obchod bych nedoporučovala
    špatně vymyšleno

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

bohužel jste nám nedala o této skutečnosti vědět, proto jsme to s vámi nemohli řešit, určitě bychom se domluvili tak, abyste byla spokojená...

Chválím rychlou komunikaci a rychlé dodání.Samolepky ale boůžel chválit nemohu,za ty peníze jsem očekávala víc.Na zeď se špatně nanášejí a nedrží.Nakonec jsem synovi samolepky nalepila na okno.Vadilo mi i to že nejsou samolepky celé,jsou to jen obrysy(takzvaně spojené jen čáry)S pozdravem Martina Chal.

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

pokud jsou v samolepce tenké linky, je potřeba trochu trpělivosti s nanášením na zeď. Moc však nechápeme větu, že samolepky jsou jen obrysy, na eshopu je u každého produktu obrázek, který znázorňuje přesně, jak samolepka bude vypadat.
    www.kvalitnisamolepky.cz

Zásilka mi měla dorazit od dodáv.služby INTIME,nedorazila.Tři dny jsem tam musela volat a až ten čtvrtý mi řekli že zásilku ztratili.Ani se neomlivili a prý at si to objednám znovu.Tak si mezi sebou udělejte poořádek.

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

velmi se za toto omlouváme, my jsme bohužel od kurýrní služby InTime taktéž dlouho neměli zprávu, že zásilky jsou ztracené, jinak bychom obratem zásilky odeslali znova. Ještě nám slíbili, že všechny zákazníky obvolají a omluví se, jak vidno, ani toto nebylo splněno. Ještě jednou se omlouváme, jako omluvu vám na email zasíláme slevový kupon na 30%. Věříme, že příští zkušenost již bude veskrze kladná.

• Žádné.
    • Nedodaní zásilky včas.

Tento obchod nedoporučuji, protože jsem objednávku posílala 18.1. dnes je 29.1. a nic nedoručili. Jelikož jsem to potřebovala jako dárek tak mi to už k ničemu není, proto objednávku ruším. Škoda samolepky vypadají pěkně.

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

vaši objednávku z 18.2. jsme odesílali hned v pondělí 20.2., po vaší recenzi jsem kontroloval balíček a chyba je bohužel u dopravce InTime, který slíbil, že vás bude kontaktovat a omluví se vám i za jejich firmu, protože balíček ztratili, číslo balíčku jsem vám zaslal do emailu, aby to nevypadalo jako naše výmluva. Tímto se omlouvám, že vám objednávka nebyla doručena, bohužel jsme to zjistili až nyní po vaší recenzi.

• rychlost dodání zboží a kvalita komunikace
    • Dle mého názoru cena produktu neodpovídá kvalitě.

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

Dobrý den, používáme folie německého výrobce, které jsou určeny přímo na zeď a obávám se, že kvalitnější materiál nelze sehnat, přesto však děkujeme za vaši zpětnou vazbu a váš názor. Pěkný den. Kvalitní samolepky.cz

• samolepka je k nepoužití,navíc není podle mého srozumitelný návod,při aplikaci na stěnu,šla dolů i omítka,což je chyba právě v návodu a navíc při odstranování folie ,šel dolů i kousek dekoru,již nic takového kupovat nebudu ,cena je vyšší a tapeta nekvalitní ,v čechách normální praktika

pozor,nenakupovat samolepicí tapety

Reakce obchodu Kvalitní samolepky.cz

Dobrý den, škoda, že jste nám nedala ani vědět, že se lepení nepovedlo, vždy když nastane problém, řešíme ho, možná byste potom změnila názor na naše chování a praktiky.