• prehledny sortiment
    • Dlouhe dodaci lhuty
  • Nevím,co mám hodnotit ?! Zboží jsem objednala před 14ti dny, stále ještě nedorazilo.....ani odpověď na otázku,jak to s dodávkou zboží vypadá..prostě nic.... příště rozhodně objednám jinde :/

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• NIC

Objednala jsem si knihu 14.12., dodnes - 8.2. ji nemám, ani vrácené peníze. Rozhodně nedoporučuji!

V eshopu jsem byla ujištěna že balíček bude expedován do dvou dnů,dnes je to více jak deset dnů a balíček nikde.

• moc nerozumim tomu, proč jste mi poslali stránku na ohodnocení nákupu u vás, když mi ještě ani nedorazilo...

Objednal jsem 17.1. knihu, která byla skladem. Do dnes 3.2. i přes mailovou urgenci nebyla doručena

• žádné výhody nemá, doporučuji koupit jinde
    • nedodá objednané zboží
    • nekomunikuje emailem, když už tak s několikadením zpožděním
    • položky "skladem" není schopný dodat (pravděpodobně garážníci co jen přeprodávají...)

13.1. objednáno, 14.1. zaplaceno, do 2.2. zboží nedodáno i když je v nabídce "skladem".
    Přes "nezaevidování platby systémem" po nereagování na email. Naštěstí šlo o jednu knihu takže si ty necelé dvě stovky můžou nacpat do špic a dál neřeším, objednávám jinde.

• Otestují vaší trpělivost a schopnost čekat
    • Nevím co zdvořile říci o obchodu, kde zaplatíte a ani po řadě týdnů a urgencí zboží neobdržíte.

Tento obchod bych rozhodně nedoporučil. jediná přednost je, že komunikují, slušně a ochotně. Je to sice spíše ke zlosti, protože nic, co vám slíbí, nesplní a jen vás vodí za nos. Dva měsíce slibů všeho možného a výsledek jen zklamání z nefér chování, ztracený čas a tituly, na které jste čekali mezitím zmizí z trhu...

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• rychlé dodání, zboží do druhého dne dorazilo

doporučuji všem

• Zajistili jsme všem zajímavé čtení, zejm. od dárečky uplacených Prověřených zákazníků, tak to chodí i v Ejmerice.
    • Bohužel, ručíme jen základním vkladem 1 + 1 Kč.

Normálním lidem je jasné, že jsme iluzionisté ze Šarivari.

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, děkujeme za váš "názor".

• Nesrovnatelně nízké ceny
    • Skvělá komunikace
    • Opravdu rychlé dodání
    • žádné jsem nezaznamenala

Moje zkušenost s obchodem je velmi dobrá a určitě zde budu nakupovat opakovaně.

• Objednané a zaplacené zboží neobdržíte ani po 3 týdnech. Žádost o vrácení peněz byla sice písemně akceptována nicméně nerealizována.

Pokud potřebujete knihu jako dárek nebo se těšíte na počteníčko, tak si asi pěkně počkáte.

• dobré ceny,rychlé dodání
    • zatím nevím

bezproblémový obchod v klidu domova

• Spolehlivost,komunikativnost,rychlost

• Sice "neplatíte" dopravu přes Českou poštu, ale zas si připlatíte za platbu (29 Kč v případě platby online kartou). Radši bych byla, kdyby e-shop rovnou napsal, že mám poštovné třeba 50 Kč, ale platbu zdarma, přijde mi to jako rovnější přístup.
    • Zboží sice měli poslat do 7 dnů, ale ani po 8 dnech, co mi přišel e-mail, že platba byla přijata, mi nepřišla zpráva, že by bylo zboží alespoň expedováno.

Možná má e-shop nízké ceny, ale na oko "doprava zdarma" a dlouhé dodací lhůty mi za nějakou další objednávku nestojí.