• Možnost koupit online
    • Zatím nevím

• Krásné srovnání produktů a přehled velmi jednoduché super

• .
    • .

• bez problemový internetový obchod a prehledný
    • stejně zboží vždy objednávam vždy od kamenného obchodu nikolív přes heureku
    • často lidí mají směšné výrazý v recenzích až se s toho směju
    • špatná komunikace ohlédně aktualních informací a novínek , často jsem ne vědel o co přesně se jedna na webu .

• Nic.
    • Dnes je to déle než jeden rok, co jsem za zboží zaplatila a dosud nic nepřišlo.Po zaplacení objednávky nic nepřišlo, pak se omluvili, že dodají zboží později, od té doby nekomunikují. Peníze nevrátili. Telefon je nedostupný. Obrátím se na někoho pro kvalifikovanou radu, jak dál postupovat. Rozhodně mě mrzí, že se společnost zachovala jak malé dítě a dělají mrtvého brouka.

Nekorektní a neseriózní jednání.

• Objednávka z ledna 2016 protahována tak dlouho až zrušili e-shop. Během roku několik příslibů, knihy zaplacené ale nikdo se neráčí ani zvedat telefon, natož odeslat nějakou objednávku.
    • V žádném případě nemám co kladného sem napsat, ani za snahu.

Zdálo se to levné a na knize není co pokazit. Pokud nejste zloděj, s tím jsem nepočítal.

• Uvádějí, že mají stránku v Rekonstrukci, tzn. nemožnost objednání.
    • Odpudivé - z 322 recenzí dle jejich vyjádření napsal jeden nespokojenec rovnou 100. Tuto reakci sotva napíše normální osoba.

Nejlepší ceny nás navedly na tento shop s hezkým názvem, ovšem jeho hodnocení nic-moc. Viz. odkazy:

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Važený anonyme - pokud máte u nás nevyřešenou objednávku, což asi ne, tak napište nám na [email protected] a peníze vám budou OBRATEM vrácené zpátky.

• -při problémech přestanou komunikovat
    • - nedostala jsem zboží
    • - neinformovali mě o stavu objednávky víc než 4 měsíce
    • -přestali odpovídat na emaily zareagovali až potom co jsem jim 4x za den volala odpověděli mi emailem, že mi vrátí peníze, ale telefon mi nezvedli

Pokud nechcete nikdy dostat objednané zboží tohle je obchod pro Vás. Komunikace velice špatná a pokud se jim sami po téměř půl roce nezačnete VELMI intenzivně připomínat, nepočítejte ani s vrácením peněz. Celkově vrhají na eshopy velice špatné světlo pokud by tohle měla být moje první zkušenost s nákupem přes internet bylo by to taky NAPOSLED!!!!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

... A taky vám bylo vše náležitě vysvětleno...omluvili jsme se vám a IHNED jak jsem zjistili problém, tak peníze jsme vrátili -to jste zapoměla napsat

• zboží objednáno v prosinci 2015 dodnes nedorazilo 9.5.2016 nejdříve mě v komunikaci ujištovali, že zboží určitě dorazí, ale nepřišlo nic i kdž už bylo zaplaceno a navíc přestali komunikovat ...silně pochybuju, že svoje peníze ještě někdy uvidím. OPRAVDU NEDOPPRUČUJU!!!!!

OPRAVDU NEDOPPRUČUJU!!!!!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Napište email - [email protected] a peníze vrátíme OBRATEM.

• -
    • 13.1.2016 objednávka + obratem zaplceno, do dnešního dne zboží nedorazilo. V průběhu komunikace byly ze začátku výmluvy na skladníka, na stěhování, na dodavatele... nyní už přestali komunikovat úplně.
    • Nemám tedy zboží ani peníze:(

Za mě tento obchod rozhodně nedoporučuji. Nechápu, jak v dnešní době můžou lidi takto ,,podnikat"

Poučení pro příště - Budu číst recenze na obchod před objednávkou!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

A kdo jste Koalo? Napište nám na [email protected] a vše bude vyřešeno obratem.

• 0,0000000000000 nic
    • Vloni jsem poznal jejich neserioznost.

Měli bychom přestat vyhrožovat Čojkou, Policií a už začali jednat- kazdý sám za sebe popíše co a jak, z mejlů lze kopírovat obsah.

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Jeden člověk tady píše 100 komentářů. Pokud má někdo problém - nevyřešenou objednávku nebo něco podobného, tak stačí napsat na [email protected] a obratem se všecho vyřeší, tak prosím vás nepište hlouposti.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dodacie lehoty

• Zaplacením předem na jejich účet bych se stala donátorem lumpů.
    • Z hodnocení zklamaných a hloupých zákazníků, kteří si předem neověří špatnou reputaci vyplývá jediné - Nula bodů !

Naštěstí jsem si dala čas a našla tuto stránku. Jako důchodkyně ráda čtu, ale za cenu dotování lumpů, kteří se tváří jako firma se zaměstnanci si objednávku odpustím a vrátím se na Knižní klub.

• - 2 knihy objednané 16.12.2015
    • - dodnes nemám ani knihy, ani peníze
    • - po stornování objednávky a žádosti o vrácení peněz přestali komunikovat úplně

V žádné případě nedoporučuji a jen mě mrzí, že jsem se na recenze tohoto obchodu nepodívala dřív.

• Nedodané zboží
    • Čekací doba několik měsíců, a stále se nic neděje
    • Neustálé plané sliby ohledně odeslání zboží

Důrazně nedoporučuji cokoliv objednat, nelze se dočkat. Telefon mi nikdo nezvedá, komunikace pouze mailem - samé sliby a zbytečné čekání. Nechápu svou bezbřehou trpělivost a naivitu.
    Zde už nikdy více - škoda za více jak několik tisíc, protože tituly měli jako jediní údajně na skladě, budu žádat o vrácení peněz, doufám, že se dočkám, jinak podávám trestní oznámení na PČR.
    Naprosté zklamání a frustrace - můj historicky první špatný nákup na internetu.

• nezaslali objednané knihy, do dnes nevrátili peníze, už přestali i komunikovat

vyhněte se obloukem

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

3 knihy ze 4 jsme vám zaslali hned jak jste nás kontaktoval, že chcete zaslat 3 a na 4 si počkáte. Tak prosím uvádějte pravdivé informace. Hezký den.

• Snad vše.
    • Komunikace nulová, nejde se dovolat a na zprávy nikdo neodpovídá.
    • Objednávka byla provedena a zaplacena začátkem února a stále nic. Peníze ani knihy v nedohlednu.

Bylo slíbeno, že hned odesílají, když jsem se ptal a příznivá cena.

• Vůbec žádné!
    • Objednala jsem si 1.12.2015 celkem 6 knih.
    • Dorazila mi pouze jedna v prosinci 2015.
    • Obchod přestal komunikovat,nemám knihy,ani 1346.-Kč.
    • E-shop nemomunikuje.Neberou telefony,nereagují na maily.

V žádném případě si nic neobjednávejte!!!!
    Jsou to podvodníci.
    Pohledávku budu řešit trestním oznámením.

• NESPOLEHLIVÍ

Před vánoci jsem objednal i zaplatil knihu, knihu ani peníze zpět nemám odteď a nevím jak to řešit. Nedovoláte se. Na email reakce, typu, velmi se omlouváme za zdržení, zítra již odesíláme,.... velmi se omlouvám, zítra to proberu s vedením společnosti.....