Rychlost,cena,kvalita na výbornou :-)

• bezkonkurenční ceny
    • výběr
    • rychlost doručení

• rychlost doručení, toner kompatibilní s tiskárnou, maximální spokojenost
    • -

Rychlé dodání, dobré ceny.

Rychlé dodání, skvělé ceny.

• super ceny

• Již opakovaně objednány náplně do tiskárny a vše tak jako vždy v pořádku. O rychlosti doručení ani nemluvě.

Strašně špatně se z mého pohledu na stránkách vyhledává ta správná náplň pokud nevíte číslo označení náplně.

Vše ok

• Perfektní jako už roky

• Hlavně dobrá cena!
    • Rychlé doručení.
    • Výborná komunikace.

Rychlost, spolehlivost.

• Vše bez problémů, mohu jen doporučit
    • -
    • O žádné nevím

Z tohoto obchodu nakupuji již několik let. Objednávky vyřízeny rychle, seriozní jednání.

Rychlost dodání ko ko

• bídná úroveň komunikace s klientem

Zboží dorazilo v pořádku, bohužel jsem objednal válcovou jednotku místo toneru - má chyba. Rozčarování je ale z jednání ze strany obchodu, když jsem se dotazoval, zda by to nešlo nějak vyřešit - odpovědí obchodu bylo vysmání se mi :-), cituji: ... "Dobrý den, Velice se omlouvám, ale objednali jste si válcovou jednotku a tu jsme poslali Dle objednávky je to správně. S pozdravem Comps spol.s.r.o." From: Ing. Vladimír Čech <[email protected]>

Humor mám rád, ale ne ve formě amatérismu ve vztahu klient - prodavač. Peníze vem čert, ale firmu Comps taky. Zajímavá politika firmy v r. 2024

Reakce obchodu Kvalitní-tonery.cz

Děkujeme za vaši recenzi, ale musíme konstatovat, že jste si pravdu tak trochu překroutil. Nebudeme zde raději citovat, co jste napsal vy, ale ano, naše reklamační oddělení vám na to odpovědělo, že jsme odeslali válcovou jednotku, kterou jste si i objednal. Také vám ale napsalo, že do vaší tiskárny je válcová jednotka a toner zvlášť a že je tedy možné si doobjednat ještě toner. A to můžete také kdykoliv učinit. Kvalita komunikace s klienty je u nás něco, na co klademe velký důraz a co neustále vyhodnocujeme a je to zároveň něco, co zákazníci velmi oceňují. Čert nás tedy asi nevezme.
    Doufáme, že při příští vaši objednávce se již oboustranně vyvarujeme jakýchkoliv nepřesností.
    S pozdravem celý kolektiv firmy Comps.

• Rychlé doručení
    • Výhodná cena dopravy
    • Kvalitní výrobky

Od firmy Kvalitní tonery nakupuji poněkolikáté a opět spokojenost.

• Kavalita

Dobré ceny, už tu nakupují roky

• Spolehlivý obchod
    • přijatelné ceny