• ceny
    • Obchod mi dodal inkoustové kazety, které jsou dle údajů na obalu 9 měsíců po expiraci

Reakce obchodu Kvalitní-tonery.cz

Děkujeme za Vaši objednávku i Vaše hodnocení.
    Datum na obalu je datum výroby a vždy od nás máte záruční lhůtu, kterou Vám garantuje naše společnost od data Vašeho nákupu.
    Doufáme, že budete spokojeni se zbožím, jelikož to je pro nás nejdůležitější a že se na nás obrátíte i v budoucnu.
    Těšíme se na Váš další nákup
    tým www.kvalitni-tonery.cz

• Dvě ze šesti kazet měly propadlou lhůtu použitelnosti

Reakce obchodu Kvalitní-tonery.cz

Děkujeme za Vaši objednávku i Vaše hodnocení.
    Pokud jsou kazety skladovány v běžných podmínkách mají velice dlouhou životnost. Zároveň vždy máte záruku na zboží od data zakoupení, za kterou Vám ručíme my.
    Těšíme se na Váš další nákup
    tým www.kvalitni-tonery.cz

• Dobrý den. Objednali jsme dva kusy tonerů.Jeden nelze použít vůbec černí do tři čtvrtě stránky a druhý můžeme použít ale stejně po straně jsou černé stíny. Bohužel objednávka se nepovedla.Smůla. Václav Růžička Pardubice.

Došel toner, který špiní a vydává skřípající zvuky při tisku. Toner sice budu reklamovat, ale neřeší mi problém na čem budu tisknout.

• oba tonery s použitím nového čipu nefunkční (koupeny jako bez čipu)
    • z jednoho se dokonce sypal černý prášek
    • při vrácení zboží dělají mrtvé brouky, už je to měsíc a půl po vrácení a nemám zpět ani korunu
    • 377 Kč plus 129 za zpětnou dopravu naprosto vyhozených z okna

Vyplnila jsem reklamaci na oba tonery z objednávky-ani jeden totiž s originálním novým čipem nejel a navíc z jednoho se sypal černý prach. Mailem mi přišla odpověď, že prý lze reklamovat pouze ten toner, ze kterého se prach sype a že nesmím používat vypsaný čip. Já ale používala čip nový, nevypsaný. Spíš se mi zdá, že se eshop vůbec brání nějaké reklamaci a vrácení peněz a ze zákazníků dělají blbce.
    Jelikož lze zboží vrátit do 14 dní bez udání důvodu, tak jsem balík odeslala zpět, doručeno 23.12., doteď ŽÁDNÁ odezva, ani informace o vrácení peněz...absolutně nic... jelikož je zákonem stanovená lhůta pro vrácení finančních prostředků na 30 dní, tak doufám, že situace bude rychle napravena, nerada bych situaci řešila jinak :)

• vadná dodávka
    • problémy s reklamací

Od vložení tonerů tiskárna neustále před každým výtiskem hlásí, že byl vložen špatný toner. Hlášení nejde nijak vypnout. Je to o nervy.

• Objednaný toner netiskne

• dobrá cena, ale vykoupena čekáním, zda vůbec něco dorazí
    • ačkoli označeno skladem, tak nebylo skladem
    • doručení za 11 dní
    • bez jakékoliv komunikace, omluvy...

Zboží deklarováno jako skladem s doručením ihned nebo max. do 2 dnů, zboží dorazilo za 11 dní, komunikace nulová, žádná zpráva , že se něco opozdí, telefony nezvedají. Vím že je složitá doba, ale komunikovat snad lze.... Příště raději někde jinde. Nedoporučuji.

Ani po jedenácti dnech jsem zboží neobdržel i když inzerovali, že je skladem což byl důvod mého objednání. Jediná zpráva je, že Zasilkovna čeká na dodání zboží z obchodu.

Vážený pane,
    nechápu, proč tak lžete, 14.10. ve 12:07 hodin jste objednal, následující den bylo zboží odesláno a 16.10. jste si jej vyzvedl na Zásilkovně. Přikládáme výpis ze sledování zásilek Zásilkovny:
    15. 10. 2020 15:01:01 Příjem zásilky na expedičním depu Liberec, Volgogradská 17.
    16. 10. 2020 07:13:43 Příjem zásilky na expedičním depu Svitavy, Dimitrovova 603.
    16. 10. 2020 12:21:59 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Blansko, Dvorská 32.
    16. 10. 2020 14:32:36 Výdej zásilky příjemci.

Prodej v pořádku. Kvalita barevné cartridge špatná. Žlutá barva je špinavě žlutá. Opakované pročištění v tiskárně bez výsledku.
    Vzhledem k tomu, že cartridge od Alzy netiskly skoro vůbec - vráceny a nyní nemám čas na reklamování - nevracím.
    Existuje dodavatel kvalitních neoriginálních HP cartridgí ?!?

• Vždy jsme rádi nakupovali, ale zklamali nás když si dovolili zaslat platbu ve výši 20 korun za to, že je zásilka těžší než 5 kilo a musí naúčtovat vyšší dopravné. Nejde o těch blbých 20 korun, ale o princip.

Poslali sice toner,ktery byl nas teď i kompatibilni s tiskarnou,ale byla objednána a schválená jiná objemová velikost a na maily reagovali jako automat,že je to správně,i když jsem ofotila krabičku,toner i objednávku.Protože to potřebujem tisknem,ale pro přišti objednávku už zvolím jiného dodavatele.

• dodání za týden, přestože bylo údajně skladem
    • komunikace nulová

Toner nebyl kompatibilní s tiskárnou

• Toner dorazyl poškozeny.je rozlaman na dvě časti.

• Naprosto nekvalitní toner, vyměnil jsem za prázdný a toner se sype všude možně, tisk naprosto strašný!!!

Obchod má nepovedené internetové stránky. Zákazník rozhoduje kolik ho bude stát doprava a nakonec je mu to vyčteno. Postupoval jsem přesně podle pokynů obchodu. Kvůli té dopravě se dodací lhůta prodloužila na 7 dnů. Tedy 5 pracovních, abych nežral. Musel jsem doplatit 20 korun. To opravdu nebyl problém. Pro obchod ale ano. Pěkně si mě vychutnali 7 denní dodací lhůtou. Zboží měli skladem. Jo a nebylo to koronavirus krizí. Jen se pořád omlouvali, že si něčeho nevšimli. O fakturu jsem si musel napsat. Asi pro ně není dost důležitá. Pokud máte čas a na zboží nespěchate, nakupujte. Zboží je kvalitní. Mě jako učitele to stálo spoustu času, kterého jsem na konci školního roku měl velmi málo.

• Podruhé zasebou dorazily prošlé cartridge....

• Nejde vystavit faktura bez jména odběratele

Velký problém vystavit fakturu bez jména odběratele, tak raději koupím jinde. Navíc předchozí nákup to šlo. Možná dobře i pro mě, neboť odminula dost zdražili.