• Alespoň , že napsali, že zboží nedodají
    • Nevím, proč mají mnou požadovaný produkt v nabídce, když už není k sehnání...

• ani za 12 dni žádná komunikace obchodu, zboží stále v nedohlednu
    • i když peníze za zboží byly okamžitě poukázány na účet obchodu, tak není zboží doručeno - obchod nekomunikuje

• Slušná šíře sortimentu
    • Normální ceny
    • Špatná optimalizace po přihlášení u některých internetových prohlížečů (Opera)
    • Nepřehledné uživatelské rozhraní

. Zboží dorazilo v pořádku a rychle, ale u jednoho kusu jsem musel reklamovat. No a je to měsíc a i přes dotaz na stav se nic neděje. Takže čekám a nevím. To se mi dlouho nestalo. Smůla pro mě. A smůla pro obchod. První nákup a rovnou poslední.

Zboží jsem objednala 7.7.2017, dnes je 18.7.2017 a zatím zboží nedorazilo!!!

Objednal jsem zboží a ihned online zaplatil.
    Přišla mi faktura.
    Přišel mi odkaz na stav objednávky.
    Přišla mi po 10 dnech výzva z Heuréky na hodnocení nákupu.
    Co mi však nepřišlo je objednané zboží.
    Obchod se už nenamáhal komunikovat, napsat nebo zavolat.
    Stejné zboží, které jsem si objednal, stále vystavuje na svém e-shopu.

• Tato firma je kutilův HROB

• Slibují něco co nemohou splnit
    • JEDNAJÍ AROGANTNĚ
    • NEBEROU TELEFONY

ŠPATNÁ KOMUNIKACE, SE ZÁKAZNÍKY, NEUSTÁLE NENÍ MOŽNOST SE DOVOLAT A KDYŽ SE DOVOLÁTE TAK VÁS MILNĚ INFORMUJÍ A JEDNAJÍ AROGANTNĚ I V EMAILU MÍSTO VYSVĚTLENÍ JEJICH CHYBY VÁM NAPÍŠI JEN ŽE MŮŽETE VRÁTIT ZBOŽÍ. NIKDY UŽ SI U NICH NIC NEKOUPÍM

• špatná komunikace

Špatná komunikace -nedá se ani dovolat !!!!!!!!!!!

• Asi cena
    • Nulová komunikace!!!! Pokud si chcete ušetřit čas a nervy, nakupte jinde.

Po objednání se týden nic nedělo a až po mojí snaze se něco dozvědět o objednávce,trvalo pár hodin než jsem byl kontatován abych se dozvěděl že zboží není a nebude.To ale dle informace z obchodu věděli celou dobu a nikdo nezavolal ani neposlal mail.Nedoporučuji nákup v tomto obchodě

• Vystavují zboží, které není skladem a ani neráčí informovat zákazmíla

Zde již nakupovat nebudu. Po deseti dnech od objednání a zaplacení stále zboží nedorazilo.. objednával jsem před 10 dny výrobek, který byl skladem s dodáním 3 dny. Po týdnu se nic nedělo a tak jsem se ozval e-mailem a bylo mi odpovězeno, že není skladem... od té doby se stále noc neděje....

• nabízejí zboží, které nemají vůbec na skladě

Po 4 dnech čekání jsem se telefonicky spojil s obchodem, kde mi sdělili, že zboží nemají.

• Žádné
    • Dlouhé dodací lhůty, do dnešního dne mě nikdo nekontaktoval, proč zboží ještě nedošlo

KATASTROFA

• přijatelné ceny
    • osobní odběr v Praze
    • absolutní nespolehlivost - termínu dodání na stránkách se absolutně nedá věřit
    • totální NE-komunikace

Zboží jsem objednala přes e-shop, kde bylo jasně psáno do 3 dnů k osobnímu odběru. Teď ve čtvrtek to bude 14 dní a ještě se nikdo neuráčil aspoň napsat, jestli vůbec zboží bude. A to mají na mě mail i telefon a už jsem to i urgovala. Takže za tohle teda fakt doporučení nemůžu dát!!!

• Potvrzená objednávka obsahovala zboží, které již nebylo na skladě.
    • Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nejasná objednávka a cena.

• cena je přijatelná
    • Dlouhá doba k vyřízení a odeslání

Jestli něco nutně potřebuje, tak s velkým předstihem koupit

• již 3x jsem urgovala reklamaci, protože zboží bylo poškozené a stále se ze strany dodavatele nic neděje

nabízené zboží není skladem

• Nabízí zboží, které nemá.

Nedoporučuji věřit nabídce.

Žádná konunikace od prpdejce. Čekala jsem skoro tři týdny a nic. Kdyby zvedli telefon a třeba řekli že zboží nemaji skladem nebo cokoliv, nic. Z mé strany obchod nedoporučuji.

• Špatná komunikace, klamavé informace ohledně termínu dodání, nejprve se nechají zaplatit, pak sdělí, že zboží nemají

Nenakupovat.