Objednal jsem si přenosnou sprchu na 12V, zatím jsem ji nevyzkoušel
    + rychlost, cena
    - zboží dorazilo v zatuchlém obalu - krabici. Doufám, že nebudou zapáchat stejně i plastové části

Sice propagujou že maj zboží skladem více kusů,podekuji za objednávku ale pak za 2 dny se sice omluví že zboží není skladem to beru ale na stránkách ho stál e mají i to že je skladem tak to vůbec nechápu

• Rychlé vyřízení objednávky. Dobrá cena zboží

• osobní odběr Praha

2.10. jsem si objednal žebřík, který měl být skladem. Následně jsem byl emailem informován, že žebřík bude doručen za cca měsíc, zda jej chci. S určitou nevolí jsem zájem potvrdil. 6.11. jsem byl informován, že žebřík bude za další 3 týdny. Na nový rok jsem si raději pořídil žebřík v Bauhausu.

Zboží jsem objednala 12.12., do Štědrého dne nedorazilo.

• včasná dodávka

• Zboží objednáno 6.12.2017, objednávka byla potvrzena, přestože z naší strany bylo telefonicky urgováno a přislíbena ze strany Kutilova ráje informace o stavu objednávky, do dnešního dne 18.12.2017 nemáme ani informaci ani objednané zboží. Marta Novotná
    • Špatná komunikace se zákazníkem

Jako zákazník jsem zklamána

Zboží mající na skladě(dle info z webu) do deseti dnů není připraveno k převzetí a komunikace v podstatě nulová.. počkám do zítřka a pak budu jednat o zrušení objednávky

• Nabízejí zboží které nemají

koupila jsem lustr jako dárek

• Pomalá komunikace. Do emailu přijde info, že se ozvou, ale nikdo nikdo se ani po 2 dnech po termínu hovoru neozve - zboží totiž neměli skladem. Zbytečně tedy dlouhé čekání.

Děkuji, ostatním za recenze. Chtěla jsem objednat frézu Kress za skoro 6 tisíc. Díky recenzím raději objednám jinde.

při dotazu na zboží nikdo nereagoval ...

• nedoporučuji

Obchod nedoporučuji kvůli způsobu balení zboží !Produkt byl vyjmut z originálního obalu a srovolován do potravinářské folie , podotákám, že se jednalo o autokoberce, které jsem měla jako dárek !

Jsou to bohapustí kokoti inzerují něco co nemají na skladu.

Objednal jsem zboží 2 ks a zaplatil. Bylo mi vysvětleno, že musím objednat a zaplatit 20 ks. Proč není toto upozornění v nabídce? Peníze mi byly vráceny!!!

• asi by bylo vhodné dát krátký návod na výměnu aku do držáku

• cena, výdejní místo
    • delší doba vyřízení

Sice o trošku delší doba dodání (11 dní) , ale to nevadí, neboť jsem objednával zboží na jaro, tak že je dost času.