• vše funguje, jak má

jeden z nejlepších obchodů na pardubicku

• spolehlivost
    • dobré ceny

spokojenost - rychlost, kvalita

• Rychlé a vstřícné jednání. Díky

Always great and extremely helpful communication.

Obchod ihned skvěle reaguje a komunikuje. Zboží bylo expedováno a doručeno rychle.

• Rychlost odeslání, komunikace

• Ceny
    • Rychlost doručení
    • Perfektně baleno
    • Výběr sortimentu

rychlé vyřízení objednávky, perfektní zabalení

Nákup i doručení proběhlo v pořádku, i když několik položek neměli zrovna skladem.

• Sortiment
    • Ceny
    • Spolehlivost

• ok

Vše ok.

Jednalo se o zboží, které jsem nemohla dlouho sehnat, a proto jsem byla moc ráda, že jsem narazila na obchod "kutil.cz". Škoda jen, že dodací lhůta nebyla kratší.

• zboží dosud nedorazilo , ale slušné jednání a omluva , chápu důvod

Děkujeme za recenzi
    Ano objednaný náhradní díl - řetěz na pilu - výrobci nečekaně vypadl i centrálním skladu v Holandsku. Doufejme že ho brzy doskladní dle slíbených termínů. Omlouváme se za čekání.

Dlouhá čekací doba na výdej 40 minut. Personál si nevěděl rady s uplatněním dárkového vouchru, který nabízí. Personál neustále odbíhal a zmatkoval tvořila se fronta a někteří to vzdali a odešli. Čekání na prodávajícího u pokladen. Zadávání vouchru na eshopu je nepřehledné a přehlédnutelné zvláště když nedochází k žádné platbě, která je provedena na pobočce kartou nebo hotově u většině eshopu se zadává kod na konci při možnostě platby celkově sklamání.

Děkujeme za recenzi.
    Na prodejnu zákazník přišel s poukazem na kterým je napsáno " lze uplatnit pouze na eshopu Kutil.cz"
    To je samo o sobě dosti výmluvné. Personál ho samozřejmě nechtěl odbýt takže mu chtěl vyhovět, což obnáší výše popsané čekání atd. Poukaz se u nás zadává v košíků, právě naprosto shodně s většinou eshopů, taková věc nemá s vlastní platbou co dělat a nikdo to nemá tak jak zákazník popisuje. Toto nejsou stravenky.
    Nespokojenost nás mrzí ale pokud přijdu platit něčím co se nedá podle pravidel uplatnit, těžko se mohu zlobit na někoho jiného než na sebe. Neboli pána toto stálo jen trochu čekání, vše ostatní mu vyběhala prodavačka na kterou se ještě zlobí :-)

• Široká nabídka.
    • Dobré ceny.