Široký sortiment kvalitních čajů, skvělý servis

• Bleskové dodání, kvalitní čaje

Vše proběhlo velice rychle ,naprostá spokojenost

Kuzmi čaje jsou nejlepší!

• Výborné čaje

rychlost spolehlivost,kvalita

• výběr, ochota personálu
  • nemám žádné informace o zásilce od potvrzení platby a toho, že zboží bylo expedováno.

Vše v pořádku, jen mi nepřišla zpráva, že už je zboží připraveno k osobnímu vyzvednutí, musela jsem prodejnu kontaktovat sama.

• Skvělé čaje

Rychlost,spolehlivost

• Bohužel od 15.11.2021 mi nic nedorazilo - ani žádné info - doporučení obchodu už přišlo,ale nemám co hodnotit - jelikož týden se nic neděje

• Má první zkušenost .
    • bez výhrad,rychlé dodání, jsem spokojena

• mají čaje Kusmi Tea :-)

Objednávka proběhla v pořádku, doprava je trochu dražší, vyřízení bylo rychlé. Balík označen jako "křehké" a zabalen zjevně s péčí, ale trochu nedomyšleně – shora byla krabice opravdu velkoryse vystlána nafouknutými igelitovými polštářky, ale zespod nebyly čaje podloženy ničím, ležely přímo na dně krabice. :-) Ale balík přišel v pořádku, krabičky čajů nepoškozeny. Trochu mě zmátlo, že krabice byla označena Potten & Pannen, asi pro ně objednávky zajišťují. Neuškodil by jeden pytlík čaje jako pozornost na ochutnání, aby člověka třeba navnadili na další příchuť. Ale jinak s obchodem spokojenost. (Ještě bych v popiscích čajů ocenila, kdyby uvedli rozdíl mezi bio variantou čaje a nebio. Rozdíl určitě nějaký bude, navíc by člověk čekal, že bio bude dražší, ale je tomu naopak. Někde v zahraničních recenzích jsem četla, že ty bio jsou chuťově horší...?)

• rychlá reakce, vše dodáno v perfektním stavu

• Velký výběr čajů té nejvyšší kvality a skvělé chuti :-)

Vzhledem k tomu, že zboží z e-shopu bylo vyprodané jsme se telefonicky domluvili na zaslání podobných čajů. Zaskočilo mě, že není e-shop plně aktuální a zásoby na skladě nebyly dostatečné, ale i tak jsem s nabídkou spokojená.

• Velmi rychle vyřízená objednávka
    • Možnost vyzvednutí na pobočce, kde je velmi milý a ochotný personál
    • Občas se objevují slevy, které značku Kusmi dělají přístupnější
    • Byla jsem zvyklá na určité druhy čajů, ale v poslední době mám pocit, že se omezuje sortiment a mnou oblíbené druhy se již nevyrábí (nedováží).

Rychlost dodání, výborné čaje.

• Exkluzivní čaje