Nemůže mi přijít žádost o vyhodnocení nákupu a zda dop

• Možnost vyzvednutí na pobočce zdarma
    • platba kartou na prodejně
    • super ceny

Zboží bylo skladem a tak jsem očekával převzetí následující den, jak bylo psáno u objednávky. Ve skutečnosti jsem ale na převzetí čekal přibližně týden. Čekal bych aspoň nějaký email, co se vlastně stalo.

• Široký sortiment
    • Dlouhá dodací doba

Obchod nabízí široký sortiment žárovek a jako jeden z mála nabízel typ, které jsem potřeboval. Ovšem na dodání jsem čekal přes dva týdny.

• Cena.
    • Nic.

Nakoupil jsem poprvé a jsem spokojený.

• Velký sortiment, jinde obtížně dostupný.
    • Na přelomu roku pozdní reakce na uskutečněnou platbu.
    • Dostala jsem jenom potvrzení o převzetí mè objednávky. Do dnešního dne se již nikdo neozval.

• Rychle připraveno
    • není

• Po objednání se nic neděje, zboží nedorazilo.
    • obchod nekomunikuje

• co jsem scháněl bylo skladem

Vše funguje jak má!

• Vše v pořádku

Zboží na shopu označené s dostupností skladem doručeno po 10dnech. Na telefony uvedené na e-shopu se nelze dovolat. Velmi špatná komunikace s e-shopem.

Reakce obchodu kupzarovky.cz

zboží bylo bohužel již vyprodané a museli jsme objednat u dodavatele. Za komunikaci se omlouváme, budeme do budoucna pracovat na zlepšení.

Zdraví

David Holešta

• včasné doručení

27.11. jsem obdržela:
    čekáme na dodání Sylvania ES50 HM 240V 50W 25d GU10 SV1.
    Snad během tohoto týdne budeme Vaši objendávku expedovat.
    S popzdravem
    Nikol Horská
    Zarovky.cz

Od té doby nemám jinou informaci.

• levná cena
    • drahé poštovné i při dodávce na uloženku

• velký výběr zboží za dobré ceny
    • kvalitní popis všech parametrů zboží na stránkách
    • nabízí i zboží, které se už nevyrábí a není dostupné
    • velice špatná komunikace (zejména ve vánočním období)

Je mi líto, že sděluji tuhle negativní zkušenost, protože jsem v tomto obchodě nakoupil už mnohokrát a většinou to dopadlo dobře. Poslední zkušenost však byla i pro mě varovná - poprvé jsem zvolil platbu předem, jelikož jsem tomuto e-shopu už důvěřoval, po 3 dnech jsem však musel aktivně kontaktovat prodejce, zda je objednávka potvrzená a jestli můžu odeslat platbu. Bylo mi to potvrzeno, tak jsem to zaplatil, a čekal, a čekal. U dostupnosti bylo uvedeno 1-4 dny, očekával jsem, že ve vánočním čase to bude delší, ale když nic nepřišlo ani po 10 dnech, znovu jsem se ozval prodejci - zjistil jsem, že stále čekají na potvrzení od dodavatele. Pak to dohledávali a napsali mi, že zboží se už nevyrábí a není ani nikde na skladě. Dva týdny čekání a výsledek žádný, věřím, že se alespoň dočkám vrácení peněz na účet. Mimochodem, na stránkách je u toho produktu ještě i dnes uvedena dostupnost 1-4 dny! Chci však zdůraznit, že v minulosti jsem měl s tímto e-shopem lepší zkušenosti, možná je to tím předvánočním časem, a možná tím, že jsem jim předem poslal peníze a tudíž už neměli motivaci se objednávce aktivně věnovat - proto doporučuji radši platit dobírkou nebo při osobním vyzvednutí. Já to možná ještě jednou zkusím, ale budu už hodně opatrný.

• výběr, cena
  • Zboží nedorazilo, komunikace žádná.

Rychle a spolehlivě vyřízeno...

• u stavu zboží je zmatek, objednavka mi byla 2x zrušena z duvodu zboži, ktere není a nebude skladem