Popravdě jsem se rozmýšlel, zda doporučit a nebo nedoporučit. Zboží došlo klasicky do dvou pracovních dnů, ale co mě znepokojilo, a to dosti nemile, že obal výrobku byl dosti opotřebený, jako z druhé ruky, uvnitř to bylo poskládané hala bala... Otázka je, zda to náhodou nebylo zboží vystavované, anebo lehce použité, i když to měl být výrobek nový! Celkem nevhodný dárek pod stromeček, kam jsem to také kupoval.

Zboží vypadalo úplně jinak než na obrázku.

Reakce obchodu Kupsitohned

Bylo uvedeno, foto je modelové.....rozměry , materiál a vše odpovídalo silikonové podložce. Vámi vybrané.

• Rychlá reakce, obchod se doptal na detaily objednávky telefonem.
    • Dorazilo zboží jiné značky, než bylo nabízeno. Bohužel.

Raději se ujistěte o všech detailech objednávky, i když je to vše na první pohled zřejmé.

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás , že je negativní. Samozřejmě máte plné právo vrátit zboží ve 14denní lhůtě, když jste byl nespokojen mohl jste takto bez problému učinit a peníze by Vám byly vráceny v plné výši. Zboží mělo přesné parametry toho co je v jeho popisu.S pozdravem Kupsitohned

• doprava a doručování zboží,musela jsem jet 10km na poštu,protože dodavatel nezasílá balík do ruky

Je to slabé s doručováním.Moc dlouhá doba!!!

Reakce obchodu Kupsitohned

A přitom stačilo se jen zeptat nebo do poznámek v objednávce napsat, že si přejete balík do ruky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.