• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 7 měsíci

• Rychlé dodání, bezva cena

Reakce obchodu Kupsitohned

Velmi děkujeme za komentář a hodnocení našich služeb, kéž Vám zboží bude sloužit velmi dlouho.

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 8 měsíci

Obchod dodává zboží ihned a za dobrou cenu.

přehled-dobra komunikace

Reakce obchodu Kupsitohned

Vážíme si vašeho feedbacku našich služeb a zboží, kéž Vám zboží vydrží dlouhá léta. S úctou Váš Kupsitohned

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 9 měsíci

Vše ok, pouze chyběl návod k obsluze trouby.
    Protože má trouba skutečně jednoduché ovládání, tak návod oželím.
    Jinak naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Kupsitohned

Vážíme si vašeho feedbacku našich služeb a zboží, kéž Vám zboží vydrží dlouhá léta.Návod je nám velice líto, neb zboží je originál baleno, tyn.při výrobě jej museli zapomenout přiložit. Jsme radi, že jste si poradili i bez něj :-D.
    S úctou Váš Kupsitohned

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 9 měsíci

• Bylo to super a moc rychle

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 9 měsíci

• cena, rychlost, dobrá komunikace

vše v pořádku...

Děkujeme za vaší reakci. budeme se těšit na Váš další nákup. Váš kupsitohned

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 10 měsíci

Rychlý obchod, příznivé ceny, všem doporučuji!

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Vaší recenzi. Doufáme že Vám naše, teď už Vaše zboží vydrží co nejdéle. Těšíme se na Váš další nákup u nás. Váš Kupsitohned

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Vaše hodnoceni naší spolupráce. Přejeme ať výrobek dlouho slouží. Váš Kupsitohned.cz

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 10 měsíci

• Dodávka rychlá, ale krabice od zboží potrhaná, chtěla jsem jako dárek k Vánocům

Reakce obchodu Kupsitohned

Ošemetnost nákupu přes heuréku se v tomto případě projevila na 100%. V našem obchodu u popisu zboží vše bylo uvedeno i krabice. Toto když zákazník nepřijde přímo do obchodu, ale bohužel neuvidi.

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 1 rokem

• Velmi rychle vyrizeni objednavky, uz cca do hodiny od objednavky jsem obdrzela email s tim, ze objednavka byla odeslana, coz je v predvanocni dobe zazrak! :-)

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za hodnocení, také jsme málem zazraky dělali letos, snad k veškeré spokojenosti všech našich zákazníků včetně vás. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás. S pozdravem Váš Kupsitohned.cz

• nejsou

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 1 rokem

Jsem spokojený. Nakupoval jsem zde poprvé.

• rychle vyřízeno

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 1 rokem

• Vzhledem k tomu, že se zboží přestalo dodávat do obchodní sítě, dostal náhradou zboží zcela jiné, navíc i částečně poškozené a navíc bez slůvka vysvětlení. Protože toto náhradní zboží nevyhovělo mým požadavkům, prodejci jsem je vrátil. Nyní i já čekám na vrácení peněz.

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za reakci, reklamace byla vyřešena do 3 pracovních dnů. Zboží bylo vráceno a námi plně uhrazeno.

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 1 rokem

• Velmi dobrá komunikace s obchodem a maximalni vstřícnost k zakaznikovi. Jsem velice spokojená s nákupem
    • Žádné negativa

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Váš čas věnovaný této recenzi, vážíme si toho. Jsme rádi, že jsme vytvořili našeho dalšího spokojeného zákazníka. Ať Vám produkt u nás zakoupený slouží co nejdéle. Váš Kupsitohned.cz

• dobre

Děkujeme za vaší reakci. budeme se těšit na Váš další nákup. Váš kupsitohned

Je to spolehlivé.

Reakce obchodu Kupsitohned

Velmi děkujeme za vaší reakci na náš společný obchod. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás. Váš Kupsitohned

• vse v poradku

Reakce obchodu Kupsitohned

Jsme rádi za Váš spokojený nákup u nás. Budeme se těšit na další. Váš Kupsitohned

• nakoupil v obchodě Kupsitohned před 1 rokem

Vecer objednano, druhy den potvrzeni objednavky, konfirmace kdy zbozi bude privezeno jak emailem, tak na telefon. 1*****

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za hodnocení. U nás takovýto komfortní přístup mají všichni naši zákazníci. Měli, mají a mít budou. S pozdravem Váš Kupsitohned.cz