• Tohle s láskou dělané oblečení nás doprovází od narození syna a jsme moc spokojení. S láskou se vracíme ❤️
    • Vyrobené v ČR, můžeme si ho osobně vyzvednout.
    • Moc milá komunikace.
    • Rychle zpracovaná objednávka.
    • Skvělé kvalitní zpracování oblečení.
    • Není tam úplně nevyhoda, ale spíš námět - uvítala bych i GOTS ☺️

• hezky zabaleno

• Ochota, pomoc při objednávce a zaslání zboží do zahraničí.

Velká spokojenost
    Krásné látky, střihy
    Dobře sedí

Vše v pořádku. Rychlé doručení.

• Rychlé dodání, velmi kvalitní materiály a krásné vzory

Zavinovačka Fernst je krásná ve všech směrech a miminko v ní moc ráno spí :) Chválím dva druhy materiálu teplejší a chladnější, který se hodí teď v létě

Nakupuji pravidelně, moc krásné zboží

• Velký výběr
    • Krásné vzory

S delším dodáním jsem počítala (uvedeno již při objednání), bohužel již přes týden čekám na doručení zásilky – 24. 7. dorazil e-mail z Kulišáren, že předávají dopravci, ale učinili tak až po deseti dnech. Je to trochu matoucí, na dotazy ohledně dodání mi odpovězeno nebylo.
    Prvotní komunikace byla v pořádku – na dotaz, zda lze vyměnit barevné části jinak, než je uvedeno na fotografiích, mi bylo vyhověno. Uvidím, až budu mít výrobky u sebe.

• Moc pěkné zabaleno

Příjemný materiál
    Rychlé dodání
    Spokojenost

Krásné oblečení ušité v Česku. Skvělá komunikace, úprava oblečení na míru.

• krásné zboží
    • příjemné ceny
    • krásné balení

• Krásná ruční práce, výborný pomocník na cesty i do porodnice :)

Na to, že jde o ruční šití a výrobu, byl výrobek doma opravdu rychle a jsem moc spokojená!

• Kvalitní materiál
    • Skvělé střihy
    • Obchod špatně komunikuje se zákazníkem

Nelíbí se mi, že za celé 3 týdny nemám jedinou zprávu, jak pokračuje moje objednávka.
    Dodací lhůta 2-3 týdny, ale čekala bych aspoň třeba email, že začali objednávku připravovat, že se na ni nezapomnělo.

• Dlouhá dodací doba na zboží, které není skladem

Zboží, co jsem objednávala, bylo vždy v pořádku. Bohužel teď je dodací lhůta už tak dlouhá (dnes 17 pracovních dnů a snad bude už konečně zítra předána dopravci), že příště už zřejmě neobjednam. Čekat měsíc od objednání po doručení je pro mě už příliš dlouhá doba.

• Zboží, které dorazilo je mooc krasne

S obchodem jsem v minulosti byla spokojena, kvalita zboží je na velice dobré úrovni. Poslední nákup mě zklamal, zboží mělo být doručeno do čtrnácti dnů. Objednávala jsem 1.5. a zatím vůbec nic. Se zbožím jsem počítala k 22.5. a navíc z obchodu žádná zpráva, proč nedodrželi podmínky.

• Rychlost doručení
    • Velikost sedí
    • Nemám

Skvělá komunikace s obchodem a opravdu kvalitní a krásné věci. Navíc nebyl problém s provedením v jiném motivu. Jsem vděčná a spokojená.