• Krásné, kvalitní výrobky.
    • Nevím o ničem.

Koupila jsem Vánoční dárek, tak snad bude spokojenost.

• Rozumná cena
    • Možnost vyzvednutí kompresoru v sídle prodejce
    • Nevím

Prodejna poblíž bydliště a příznívá cena

potřebovala jsem velký kufr a tenhle se mi líbil a byl za super cenu

• Perfektní, profesionální, přesto stále lidský přístup. Děkuji

Jsem velice spokojená, krásné zboží, výborná, vstřícná komunikace, vše skvěle zabalené a řádné odeslané. Obchod mohu jen doporučit. Děkuji

Obchod prodává kvalitní kufry francouzské značky, se kterou mám již z dřívějška dobrou zkušenost. Velmi si cením odborné rady paní Čechové a jsem ráda, že jsem na její radu při výběru nového kufru dala.

• Zboží není tak kvalitní, jak jsem čekala.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku. Rychlost, ochota, vstřícnost. Doporučuji

• přehlednost nabídky
    • vstřícný přístup
    • rachlost dodávky

Doporučuji využít jeho služeb.

• kvalitný tovar
    • skvelá komunikácia a ústretovosť

Môžem jedine doporučiť. Kvalitný tovar (podobnú peňaženku má otec už roky a vyzerá stále skvele), dobré ceny, skvelá komunikácia a ústretovosť.

• mají pěkné a kvalitní zboží
    • příjemná komunikace, snaží se poradit což oceňuji

S nákupem jsem spokojená. Kabelka je moc pěkná a vypadá stejně jako na fotkách.
    Doporučuji.

• Kvalitní zboží za výborné ceny.

Krátce po doručení zboží si ode mne vzala kontakt kamarádka a objednala si stejné zboží také.

• U některých položek dobré ceny
    • Dobrá komunikace
    • Slabý popis zboží, nedostatečné fotografie, bohužel to má svůj důvod.
    • Chyběla zmínka o chybějící podšívce v tašce (na některých místech uvnitř jen surová kůže) a po obdržení mne hlavně nemile překvapila kvalita zpracování kožené tašky, nesouměrné švy, popruh přes rameno sešitý z nestejných menších kousků a nepřesně slepený (s mezerami), u úchytu na tašce natržená kůže. To ani u slušné ceny nelze akceptovat.

Bohužel jinak seriózní obchod z nějakých důvodů klesl k nákupu méně kvalitního zboží z Číny.

• vstřícnost
    • měli zboží, které jsem chtěla
    • žádné jsem nenašla

Velice ochotná paní, dovede poradit, snaží se maximálně vyjít vstříc a vyhovět každému přání zákazníka.

• Přehlednost obchodu. Rychlé dodání a HLAVNĚ neuvěřitelně kladný a přátelský, ochotný přístup k zákazníkovi. Paní Čechová si zaslouží obrovskou pochvalu, protože se snaží vyhovět zákazníkovi jak může a ještě je milá, příjemná, ochotná. V dnešní době zázrak. Obchod vřele doporučuji.
    • žádné nemá

Nebojte se zde nakoupit. Vše funguje na 1*. Vzor pro ostatní internetové obchody :-)vzor lidskosti, tolerance, úcty k sobě navzájem.

Všechno ok, doporučuji.

• Velmi pěkný design za minimální cenu. Kufr se jeví i funkční :-). Navíc má praktickou brašnu umístitelné na držátko od kufru.

• originální a krásné zboží za super ceny
    • možnost dodání Českou poštou

originální a krásné zboží za super ceny
    přehlednost obchdou
    rychlost dodání

• Značku kufru AIRTEX. Objednávali jsme již druhý. První máme už 3,5 roku a je používán každý týden na dojíždění na VŠ. Objednávali jsme větší . Starší nemá dosud žádné vady.

• Zajímavý sortiment zboží.
    • O žádných nevím.

Vše v pořádku dorazilo. Objednané kufry vypadají velmi hezky a moc se líbily.

• rychlost dodávky
    • perfektní komunikace