• Jednoducha komunikace
    • Dobra cena
    • Produkt presne podle popisu

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu, o to víc, že jste si našli čas nás ohodnotit, velmi si toho vážíme.

• dobrý výběr
    • rychlost dodání

mockrát děkuji, vše v naprostém pořádku

• kvalita
    • osobní přístup

vše dorazilo rychle a bez problémů, spokojenost

• Rychlost doručení
    • Výběr

Jsem spokojený

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

• Se službou jsem byla velmi spokojená. Potřebovali jsme vyměnit odpadkový koš, který jsme nemohli sehnat. Dostala jsem doporučení na Vaší stránku a byla jsem překvapená a nadšená Vaší nabídkou. Zboží jsem uhradila a do tří dnů na výdejním místě jsem si mohla vyzvednout.

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

• 22.7.2022 jsem objednávala zboží přes Heureku, kde bylo uvedeno, že zboží dojde do středy 27.7.2022, zboží nedorazilo, nikdo nekumunikuje. Dne 1.8. jsem zaslala e-mail s dotazem, kdy zboží dorazí, zatím nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s nákupem v našem eshopu.
    Eshop letos (2023) v létě změnil majitele. Pokud si k nám ještě najdete cestu, věříme, že Vaše zkušenost bude pozitivní.

Driv dotazník spokojenosti, nez zboží. Na e-mail nikdo nereaguje. Objednáno před 14-ti dny.

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Telefon obsazený,spíše vyvěšený.Pokud tel.nezvedáme ihned se ozveme zpět,ani náhodou.Tak slibem nezarmoutíš.Objednávka byla bez uvedení jakéhokoliv důvodu zrušena.Jednání hrozné ani slovo omluvy nebo určení jiného řešení.Zboží bylo objednávané na svatbu o to horší.Za tento hrozný přístup který jsem nečekala je -10 tak .Takže za nás absolutně nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Rychlost objednání a doručení.

• žádná

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Rychlost dodání. I přes mojí chybu, rychlá komunikace a zpracování.

rychlé dodání

• Kvalita vyrobku
    • Rychlost doruceni
    • Chovani k zakaznikum

Po objednavce jsem dostala email, ze firme prestal fungovat system, kde kontroluji stavy zbozi na skladu a proto budu muset chvili pockat, nez se problem vyresi. Zbozi nakonec dorazilo ve slibenem terminu a jeste mi firma dala 10% slevu na dalsi nakup za ty puvodni problemy se skladem. Nejde nez doporucit :)

• Pohotová a příjemná komunikace
    • Kvalita a vzhled zboží odpovídá popisu a fotografiím

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

Zboží ,co jsem chtěla,ve finále nemám,jelikož nebylo skladem,i když na stránkách e-shopu to uvedeno nebylo.Nic méně oceňuji rychlou reakci obchodu s informací,že zboží skladem není,objednávku ruší a peníze posílají zpět na účet.Uvedli i předběžnou čekací dobu,než bude zboží opět skladem.Peníze zpět na účet dorazily v pořádku záhy.Obchod doporučuji.

• Rychlost doručení
    • Kvalita zboží

S obchodem jsem spokojený.

Reakce obchodu kuchynskatechnika.cz

• přehledné, vyšší ceny ale kvalitní zboží