• Zboží, které uvádí skladem nemají.

Nedoporučuji.

• rychlost dodání

super obchod, doporučuji

• výborná komunikace
    • rychle dodání

Obědnané zboží,dorazilo hned na druhý den, jsem maximalně spokojená.

• hračky, které jsem v jiných obchodech nenašla a za dobrou cenu
    • nevím o žádné

OK , doporučuji a pokud objednáváte dárky na Vánoce s předstihem, nevidím v tomto obchodě jediný problém jak v nabídce, tak i v době dodání

• Zboží, které prezentovali skladem, skladem nebylo. Částka potvrzená v objednávce, byla nižší o 321,-Kč, než následně mailem požadovali.

• Velký výběr kuchyněk.
    • slíbí a nedodrží

V tomto obchodě už bych nikdy nic nekoupila. Vybrala jsem si kuchyňku pro dceru k narozeninám, bylo mi slíbeno, že bude ve středu na Silvestra poslána a bohužel paní neví, že na Silvestra chodit na poštu ve 14 hod je zbytečné. Takže mi bylo následně slíbeno, že bude poslána v pátek ráno a Českou poštou doručena v sobotu s připlacenou garancí dodání do druhého dne(paní ještě ověřovala). Věděli, že to máme jako hlavní dárek k narozeninám pro dceru. V pátek odpoledne jsem do obchodu volala, jen pro klidné svědomí, zda balíček odeslali. Přišla mi jen zpráva, že se omlouvají, ale že balíček byl těžký, tak mi ho v sobotu nedovezou. Nebyli ani té slušnosti, mi infomaci zavolat sami. Takže po tomto hovoru jsme si jeli pro jinou kuchyňku 200km daleko od bydliště - díky nespolehlivosti pracovnic tohoto obchodu. TAKŽE URČITĚ NEDOPORUČUJI!!!

• Zajímavé zboží
    • Milé jednání
    • Rychlost dodávek

Musím říct, že ochota vyhovět a vše zařídit včas mne až dojala. Zboží dorazilo přesně jak jsem potřebovala a to na to měli opravdu málo času. Skutečně radost z nakupování a je vidět, že zde pracují s láskou a že je práce baví.
    Doporučuji, doporučuji a doporučuji.:-)

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme za Vaše krásné a milé hodnocení.
    Velmi si toho vážíme.

Přejeme dětem mnoho radosti s naším domečkem pro panenky.

Velká spokojenost!

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky.

• Dostupnost skladem, komunikace na vznesený dotaz a rychlost expedice.
    • Využití jen jednoho přepravce a to ještě českou poštu.

Zboží dle přepracvního obalu bylo v pořádku, ale jako celek bude známo, až po sestavení. V tomto případě tedy nelze 100% říci je-li obsah v pořádku.

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme za Vaše kladné hodnoce a věříme, že bude s kuchyňkou spokojen i po sestavení.

Krásné prožití vánoční svátků.

• Kvalitní zboží,které je přehledné a dobře zobrazené.
    • Žádné

Byli velmi ochotní a vstřícní,ikdyž jsem se ptala na doručení až do Dubaje,tak byli ochotní vše zjistit.Kuchyn´ky odpovidají cenám.Jsou z vysoce pevného plastu.Nedá se to přirovnat k obyčejným kuchyn´kám,které máme také doma,ty jsou fórové,dvířka brzy vypadnou a nedrží.
    Kdo uvažuje o opravdu kvalitní kuchyńce na mnoho roků s využitím i pro víc dětí v rodině,tak bude opravdu spokojený.

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme za Vaše milé hodnocení a jsme rádi, že si výrobky Step2 našli cestu až do Dubaje. Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.

• Požadované zboží skladem, rozumná cena, velice rychlá reakce na dotaz v poznámce při objednávce (cena upřesněna a dodržena při předání). Včasné dodání dle slíbeného termínu a to s poštou.
    • Bez výběru přepravce, česká pošta je nejméně spolehlivý přepravce.

Doporučuji, e-shop je ok.

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a přejeme krásné prožití vánočních svátků.

• Měli co jsem hledala. A za dobrou cenu.

Byla jsem spokojena.

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme a přejeme krásný a klidný předvánoční čas.

• výborná komunikace, okamžité odeslání
    • bohužel jediná možnost dopravy je česká pošta, se kterou jsou při doručení vždy problémy

obchod určitě doporučuji. Přestože pošta balík ztratila, paní z obchoduje okamžitě vše vyřídila, balík se dohledal a dorazil

Reakce obchodu Kuchyňky-hračky

Děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení našeho obchodu.
    Přejeme krásné vánoční svátky s výrobky step2 a Kidkraft.

Zboží, které se mi líbilo a jinde jsem neviděla. Jednalo se o moji první objednávku v tomto obchodě - velmi rychlé a seriozní jednání.

• nevím

Obchod mi byl doporučen známou a skvělá volba
    Kuchynku máme až k vánocům,ale z recenzí věřím,že bude velká spokojenost

Bezkonkurenční cena, perfektní komunikace, rychlé dodání.

• Neni moznost zvolit jinou dopravu nez Ceskou postu.

Vse v poradku.

• Výhodné slevy, což byl důvod nákupu.

Super výhodná cena a bezvadná a vstřícná komunikace.

• Cena, velký výběr, rychlé vyřízení
    • nic mě nenapadá

Spolehlivý dodavatel

• vadilo mi ze i kdyz jsem byla doma dovozce mi zbozi nepredal a musela jsem dalsi den stat desnou frontu na poste