• otřesná komunikace a jednání se zákazníkem!

Objednala jsem zboží, které měli uvedené jako skladem. Zaplatila jsem a čekala, kdy zboží přijde. Po více jak týdnu, kdy se nic nedělo, jsem jim napsala, kde je moje objednávka. Záhy mi jen přišla strohá odpověď, že moje objednávka byla stornována a ať napíšu číslo účtu, na které chci vrátit peníze. Když jsem se ptala, proč byla objednávka stornována, napsali mi, že jsem souhlasila při nákupu s obchodními podmínkami a že jsem si je přečetla a to je vše. Ale že by slušně sami napsali, že zboží skladem nemají a musí objednávku stornovat, to ne! A kdybych já sama nenapsala, tak mi peníze budou neoprávněně držet ještě déle. Otřesné arogantní jednání a žádná omluva. V žádném případě obchod nedoporučuji!!!!!

• Zaplacené zboží neodesláno, na emaily neodpovídají, telefon nezvedají.

Před týdnem vytvořena a zaplacena objednávka. Dva dny po úhradě přišlo emailem potvrzení o přijaté platbě. Nyní je týden poté a zboží nepřišlo. Na emaily neodpovídají, telefony nezvedají. Dovolala jsem se do obchodu v okolí jejich kamenné prodejny a bylo mi řečeno, že mají otevřeno. Přesto telefon nezvedají. Vypadá to na podvod, NEDOPORUČUJI!

• Ceny
    • Výhodný nákup

Skvělé ceny, dobrá komunikace s obchodem. Doprava zdarma!

• Nízké ceny, skvělá komunikace

Skvělý obchod, mohu jen doporučit.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)