• nižší cena
    • prapodivná záruka

.Chtěl jsem od nich koupit zahradní traktor. Udělejte si o prodejci obrázek sami. Je zajímavé, že to co na začátku tvrdí, že nedělají, tak to na konci komunikace vyžadují. Zkopíroval jsem stěžejní věty z emailové komunikace:
    Zákazník:Traktor je již ho už složený a vyzkoušený, tzn. včetně nastaveného klínového řemene atd.?
    U koho budu uplatňovat případné reklamační opravy? Mohu si nechat udělat záruční opravu např. v Olomouci?

Prodejce: Traktor není složený. Servis pouze u nás.

Zákazník: ... traktor je nutné před použitím seřídit, proto mi není jasné kdo to seřízení provede, když by to měl udělat autorizovaný servis, jinak nemusí být uznána reklamace.

Prodejce: ... traktor můžeme složit přímo u nás a nachystat předprodejní servis včetně olejových náplní. Cena 2500,- Kč bez DPH.

Zákazník: Montovat a seřizovat nic nemusíte, nechám si to udělat tady.

Prodejce: Jelikož nechcete od nás složení stroje a případnou kontrolu. Tímto Vás žádáme o potvrzení, že u nás nebudete uplatňovat záruční podmínky na daný stroj dle objednávky, ale u servisního místa, kterému zadáte složení stroje a uvedení do provozu.

Na toto jsem jim nepřistoupil a proto mi stornovali objednávku. Jsem rád, že jsem to u nich nekoupil, protože si nedokážu představit, jak bych jezdil s případnou reklamací do K-techniku do Šumperku, který je ode mě přes 100km (to znamená 200km při odvozu do opravy a dalších 200 při vyzvednutí).