Velmi rychlé dodání zboží.

• Krásné pouzdro za dobrou cenu, určitě objednám další barvy.
    • O žádné nevím

• malý výběr barev konkrétních obalů na mobil

dobré

• Cena a rychlost dodání

• během jednoho dne jsem měl zboží dodáno, je to suprové

Ochota a vstřícnost

• Rychlé dodání a velký výběr zboží

• Ceny
    • Nemám co vytknout

• Přehledný web eshopu, rychlé zpracování objednávky a odeslání zboží

spokojenost, rychlost, kvalita

opravdu rychlé dodání a přestože cena byla pravdu nízká, tak je kryt kvalitní a krásně sedí.

Našla jsem v e-shopu pouzdro na starší mobil za rozumnou cenu, které jsem po obchodech nesehnala. Balíček přišel do Z-BOXu v pořádku, do 2 dnů. Tudíž totální spokojenost.

vše v pořádku a rychle :-)

• Nikam jsem nemusela a když neměli objednané zboží tak zavolali a vše sr vyřešilo

• Spolehlivost

• nulová komunikace ze strany obchodu
    • nefunkční zboží

Bylo mi doručeno nefunkční zboží (selfie tyč). Tak jsem psal na jejich kontakt. Bohužel mi nebylo odpovězeno ani po skoro 2 týdnech na můj dotaz ohledně reklamace zboží. Nerad bych zaplatil za dopravu (1/3 ceny produktu), zboží poslal a bylo mi pak řečeno, že mi reklamaci neuznají a já si tím pádem zaplatil další dopravu, aby mi zboží zase vrátili.
    Psal jsem 2 e-maily. Hlavně teda nevím, proč bych jako reklamující měl platit dopravu. Mě bylo doručeno nefunkční zboží, tak si myslím, že by všechny náklady měli jít za obchodem. Funguje to takto snad úplně všude. Zde bohužel ne. Obchod rozhodně NEDOPORUČUJI!

• Dobrý výběr a ceny
    • Komunikace obchodu

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednal. Na vracení nereagují. Zboží poslané zpátky nevyzvedávají a nereagují na e-mail ani na telefon. Nedoporučuji

• obchod ne komunikuje ze zákazníkem

objednali jsme kryt na mobil stal 1 169,-
    dorazil rozlámaný, ihned jsem volala pan řek abychom to nafotili a poslali jako reklamaci, po týdnu jsem tam znovu volala že nikdo ne reaguje na e-mail, a jak to vypadá z reklamaci. U telefonu byl jiný pan a řek že oni nemají čas se zabývat reklamaci, a že to není jejich vína že mi dorazil rozbitý kryt na mobil, že ten kryt mam odeslat k ním zpátky a oni to budou reklamovat u dopravce, 21.2.2023 jsme poslali kryt zpátky a nikdo se jako vždy ne ožívá, telefony neberou na emaily ne reagují.

Reakce obchodu Krytnamobil.cz

Dobry den,
    z nasi strany si dovolim se zakaznikem nesouhlasit. Zakaznika jsme upozornili na podminky reklamace a zaslani produktu zpet, abychom to mohli resit dale s dopravcem. Zakaznik vsak do dnesniho dne nezaslal poskozeny produkt zpet i presto, jak tvrdi v predchozi zprave. Jsme zavedeny eshop na ceskem trhu temer s 10 letou historii a chovame se s uctou k zakaznikovi.