• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 2 týdny

Rychlost vyřízení objednávky

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 3 týdny

Bez problémů

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 4 týdny

• Na doporučení od jedné zákaznice jsem objednala kryt na iphone 5se/2020, pro přítele. Slečna mi říkala, že na to sice čekala skoro měsíc (což mě trochu odradilo) ale s produktem byla velmi spokojená. Mě objednávka dorazil po 2 dnech od objednání, takže SUPER

Nic nemám

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Děkujeme za Vaší důvěru a recenzi. K prodlevě v období Vánoc může samozřejmě dojít i z důvodu nedostatečných kapacit kurýrních služeb. V případě opoždění zásilky jsme samozřejmě k dispozici na podpora@krytarna.cz. :)

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 1 měsícem

Kryt zatím v pohodě pevný a betelný. Takových 10-15 min mi trvalo najít pozici na “wireless charging” ale jinak super obal.

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 1 měsícem

• Rychlost doručení
    • Dobrá komunikace
    • Doručené zboží se neshoduje s popisem objednaného zboží

Zboží, které jsem objednala, bylo doručeno rychle. Nicméně neodpovídalo popisu ani fotkám v kartě produktu, což jsem vcelku rychle vykomunikovaka s podporou a navrch dostala jako omluvu slevu. Zboží jsem odeslala zpět, aktuálně čekám na vrácení peněz.

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Mrzí nás vzniklá situace, bohužel byla publikována u produktu Supcase Cosmo Apple iPad Air 4 2020 Marble špatná fotografie od výrobce a danou chybu jsme již napravili. Platba Vám bude samozřejmě vrácena ihned po bezplatném doručení zboží zpět k nám.

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na podpora@krytarna.cz

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 2 měsíci

• Strašně dlouhé čekání

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Vámi objednaný produkt byl dostupný na externím skladě s dostupností 3-5 dní.
    Produkt byl doručen v deklarovaném termínu, omlouváme se za komplikace.

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 2 měsíci

Objednávku jsem zrušil. Po týdnu, když zboží nebylo ani na cestě a zásilkovna o něm neměla ani tušení, jste poslali dotazník spokojenosti.
    Na základě tohoto jsem u zásilkovny zjišťoval stav doručení a na základě jejich informace jsem dodání zrušil.

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Objednaný produkt byl dostupný na externím skladě s dostupností 3-5 dní.
    Omlouváme se za zaslání dotazníku spokojenosti, které probíhá automaticky.
    Objednávka byla na Vaší žádost stornována.

• Delší doba dopravy

Objednala jsem sklo na Galaxy s20+ - Whitestone Dome Glass Replacement Samsung Galaxy S20+ Plus Clear. Bohužel přišlo rozbité, ale obchod mi po domluvě zaslal úplně nové i s příslušenstvím.
    Sklo krásně sedí a funguje jak má :) Děkuji.

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení i přes vzniklé komplikace (poškození produktu při dopravě v kombinaci s delším doručením kvůli svátkům).

Děkujeme za Vaší důvěru a věříme, že Vám produkt bude dlouho sloužit :)

Tým Krytárna.cz

• žádná, když ani neumí kompletovat objednávku
    • dlouhá dodací doba
    • Žilina, z východu nepřišlo nikdy nic dobrého
    • komunikace nula, respektive minimálně po týdnu

obj. 104365, kdyby jste náhodou nevěděli, objednáno 16.12 dorazilo 29.12, to jsem si pro to, na to Slovensko mohl dojít pěšky

sakra co jste mi to poslali (Adapter audio Bluetooth 5.0 Baseus USB, AUX Red), k čemu to jako je? já si objednal 2x Transparent Baseus Simplicity Case Apple iPhone 12/12 Pro, tohle na mobil fakt nenavlíknu. prosím vrátit peníze nebo poslat to co jsem si objednal!!!

až to vyřídíte k mému uspokojení možná to zde stáhnu

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, velmi se omlouváme za způsobené komplikace.
    Bohužel Vámi objednané zboží již není dostupné a platba za produkt tedy byla vrácena na Váš účet.

Tým Krytárna.cz

Zboží bylo objednáno 8.12. 9.12. přišel e-mail, že bylo zboží předáno dopravci. 16.12. jsem kontaktoval dopravce a ten mi řekl, že balíček od obchodu neobdržel. Na e-maily mi neodpovídají. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Jelikož se jedná o anonymní recenzi, nemůžeme bohužel objektivně reagovat a poskytnout bližší informace, týkající se konkrétní objednávky.

Pokud s Vaší objednávkou bylo cokoliv v nepořádku, obraťte se, prosím, na nás emailem na podpora@krytarna.cz s uvedeným číslem objednávky.

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 3 měsíci

22.11.2020 mě přišlo na e-mail objednávka předána k expedici, dnes je 7.12.2020, objednávka stále nepřišla. 2.12. Česká pošta-obdrženy údaje k dosud nepodané zásilce. Jako to snad ta doprava spí?

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Dle sledování zásilky je Vaše objednávka již doručena.
    Omlouváme se za prodlevu způsobenou Českou poštou.

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 5 měsíci

• Jednu polozku jsem zrusil a poslal ji zpet. Penize me ale nebyly vraceny.

Po zruseni jedne polozky jsem dostal cislo se kterym jsem polozku vratil. Stvzenka pri vraceni eviduje objednavku cislo 2047-ZZ. Ano, stvrzenku stale mam a ta me pripomina jak se nemuze obchodovat pres internet s touto firmou (Krytarna.cz, HARIS Company sro)

Dobrý den pane Ivsin,

Platba již byla zaslána na Váš účet, pokud platbu k dnešnímu dni neevidujete, informujte nás, prosím, na podpora@krytarna.cz a situaci urychleně prověříme.

• Dobrá komunikace

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 4 měsíci

Asi špatný popis, koupil jsem něco jiného než chtěl...

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit dle instrukcí na naší stránce: https://www.krytarna.cz/reklamace-vraceni-vymena/

Místo Transmiter Bluetooth 4.2 UGREEN aptX Black za 729kč my přišlo
    BW-BR1 Pro Bluetooth Transmitter za 579 kč,tak jsem nespokojen

Reakce obchodu KRYTÁRNA.CZ

Omlouváme se za komplikaci způsobenou při expedici.
    Na základě komunikace a Vašeho rozhodnutí si daný produkt nechat jsme Vám vrátili rozdíl v sumě na účet.

Děkujeme za pochopení.

• Bez problémů a rychle

• Zboží moc hezky spokojena :)) mám radost

• Rychlost-cena

• zakoupeno v KRYTÁRNA.CZ před 5 měsíci

Dobrá komunikace, rychlé doručení, dobrá cena.

• Cena a rychlost dodání