• rychle zpracovani a dodani
    • panske retizky mi chybi

Jsem velice spokojena s nakupem,zbozi odpovida obrazku.

• výběr v pohodlí domova
    • --

obchod jsem objevila náhodně,zaujaly mě výrobky.viděla jsem je poprvé. zkušenosti velmi dobré obchod už doporučuji jak už jsem psala výběr v klidu domova,nikdo na vás netlačí a nesnaží se vám něco vnutit,vybírat můžete jak dlouho chcete.Já jsem spokojená,určitě ještě budu objednávat,ale až bude více peněz,Jsem inv.důchodce sice pracující ale momentálně nemocná.Prsten jsem si koupila k 50.narozeninám a chystám se na další pro svou dceru a snachu.Taky mě potěšil dárek k prstenu,krásné naušničky Děkuji Vám

• tovar som nedostala.Platbu som poslala cez inter.ban. a nedostala som anisprávu či platba prišla ani ,že tovar príde naskoršie- som znepokojená,lebo ani cena nebola nízka a nemám žiadne inf.

Vážený zákazníku,

přestože nás vzniklá situace mrzí, z naší strany jsme dodrželi avizovanou dobu dodání. Za zboží jste platili ze Slovenska, na náš účet dorazila 19.1.

Děkujeme za pochopení, KRYSTYS.cz

Předkládáme dodatečný email zákazníka:

"Dobrý deň, prepáčte za ten komentár nepísala som ho ja.Písal ho manžel,prstienok mi objednal k narodeninám ktoré mám práve dnes .Zle si prečítal podmienky pri objednaní a bol už netrpezlivý. Ešte raz sa ospravedlňujem a dúfam,že som Vám veľmi nepoškodila povesť."

• Přehlednost zboží
    • dobré ceny
    • rychlá dodávka
    • bez komentáře

rozhodně doporučuji

• Body za nákup zboží, krásné balení

Absolutni spokojenost

• Kvalita tovaru, rýchle doručenie.

Určite odporúčam nakupovať vo vašom obchode.

všechno super - podle mně jeden z nejlepších internetových obchodů, ale přikládám malý vzkaz pro KRYSTYS:
    když už dáváte neco k nákupu jako dárek, ať je to alespoň použitelné .... nebo pro jistotu radši nic nepřikládejte ;)

• Nemusím stát nikde ve frontě
    • -

Můžu doporučit

• výborný prehľad výrobkov a ich popis
    • veľká ochota , rýchlosť a ústretovosť pri objednávaní
    • platba vopred a nie pri dodaní tovaru - nemám s tým dobré skúsenosti - už sa mi tak zaplatený tovar stratil

pekné, lacné, kvalitné, ochotný a ústretový personál a rýchle dodanie

• prohlížení doma v klidu
    • žádné nevím

dobrá cena solidní jednání

Při objednávce zboží je na skladě, čekám 10. den anic...Platil jsem převodem.Volal jsem na jejich číslo a nic.Až druhý den se ozval pán-tvrdil,že jsem ještě nezaplatil. Pak za hodinu se omlouval,že jsem zaplatil a zboží bude..Tak čekám.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Velice se omlouváme za prvotní zmatky v objednávce, sezonní vytíženost je pro nás vždy tak trochu výzvou. Ačkoliv děláme pro věc maximum, chybujeme. Nikdy se však nestane, že bychom problém nevyřešili, a tak tomu je i ve Vašem případě.

Jak Vám již kolega sdělil do telefonu, platba je v pořádku dohledána a zboží Vám bylo vyexpedováno.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho krásných momentů s našimi šperky.

S pozdravem,
    KRYSTYS.cz

• Zboží, i když bylo objednáno 29.11.2014 zatím nedorazilo, přitom byla slibována krátká dodací lhůta 1-2 dny:-(

Vážená paní Tomečková,

děkujeme za komentář. Prsteny mají hned pod nákupním tlačítkem tabulku s velikostmi "Na dotaz". Některé máme skladem, jiné se musí do-objednat.

Dne 4.12 jste napsala email s dotazem na dodání a my Vás ujistili, že je zboží na cestě a bude doručeno do konce tohoto týdne. To také splníme, protože dnes bylo doručeno dopravcem dhl a doplněno na náš sklad.

Blíží se svátky a my plně rozumíme Vašim obavám, které však byly opravdu zbytečné. Stačilo počkat do konce týdne, jak jsme avizovali.

I tak děkujeme za komentář, budeme na našich službách dále pracovat a pevně věříme, že při příštím nákupu budete o to více spokojená.

Krásné Vánoce,
    KRYSTYS.cz

Pokud neni zbozi skladem, nikdo se neobtezuje o tom informovat. Na strankach je zbozi skladem.......tato informace je jen orientacni. Muzete a nemusite tomu verit

Vážený zákazníku,

zakoupen byl prsten v jiné než standardní velikosti. Proto nebylo zboží vyexpedováno hned druhý den, jako u ostatního sortimentu.

Každý prstýnek má mnoho rozměrů, a proto jsou některé velikosti "Na dotaz" (viz. status u každého produktu). Objednávku jste však učinila 28.11 a tudíž jsme stihli doručit v termínu 14 dnů, jak bylo avizováno. Emaily rozesílá systém automaticky a někdy mohou spadnout do spamu.

Děkujeme Vám za nákup a přejeme mnoho krásných momentů s našimi šperky.

S pozdravem,
    KRYSTYS.cz

• Výborná komunikace i třeba při výměně zboží. Ochota, detailní fota šperků.
    • žádné slabiny nemá

Nákupem dárku tady neuděláte chybu. Precizní provedení šperků. dárek rovnou krásně zabalený. U mě 100% :-)

• nákup z domu
    • omezený sortiment zboží

• Akce se slevami nebo bez platby poštovného
    • Bezproblémová komunikace
    • Vysoká kvalita zboží, certifikát pravosti

• Velká nabídka a skvělé ceny.
    • Zatím jsem na žádnou slabinu nenarazila.

Velice přehledné webové stránky,nafocené zboží je ve skutečnosti stejné,využití akcí,příznivé ceny a veliký výběr sortimentu.

• Přehled,krásné šperky,rychlé doručení,jednání s klientem,nízké ceny
    • malý výběr

Moc milý obchůdek s krásnými šperky,nic nepředstírají,rychlé a milé jednání,zboží je možné vrátit,certifikát kvality,hezké balení.

• seriózní jednání
    • žádné nevýhody jsem nezaznamenala

dle mého názoru naprostá spokojenost nemám negativní názor

• výběr v pohodlí domova