• rychlost jednání, domluva
    • nemá

Poradili mi odborně v případě, když jsem nevěděl, jaký typ zboží mám zvolit.

• Perfektní komunikace s prodejcem!
    • nic jsem nezjizstila

• Výhodné ceny, možnost v4ácení v Zásilkovně
    • -

• Velký výběr zboží, rychlost dodání, ceny přijatelné, komunikativnost

• Rychlost, skvělá komunikace

• výhodou je zaslání do zásilkovny
    • které jsou v každém městě
    • ochota poradit po telefonu

osobně doporučuji byla jsem spokojená

• Dobre ceny

Urcite doporucujem

Kromě automaticky vygenerovanému mailu o objednávce, naprosto žádné informace kdy bude zboží a jestli vůbec. Kurýr? Na co musím vyplňovat kolonku s tel. číslem když ani nezavolá kdy dorazí a nechá balík u sousedky. Zatím bezkonkurenčně nejhorší nákup na e-shopu.

Reakce obchodu KRM Sportshop

Zimní bunda doručena do 2 prac. dnů. Když píšeme, že je zboží skladem, tak je na 99% skladem a jeho doručení je samozřejmost. V opačném případě voláme. Infolinka je funkční 7 dní v týdnu. Např. Zásilkovna posílá hned sms/mail. Přepravce je externí služba. Každopádně děkujeme za názor a budeme se z něj snažit poučit.

• Přístup, komunikace, seriózní jednání

• dobrý obchod, výhodné ceny
    • o žádných zatím nevím

pěkné kvalitní zboží, nízké ceny

• Velice ochotný přístup na uvedeném kontaktu, rychlost a snadná domluva při objednání.

Výborná komunikace s prodávajícím, v zásadě nadstandartní přístup k zákazníkovi.

I když se obchod nakonec neuskutečnil, komunikace s ním byla velmi dobrá.

• Rychlost, výhodné ceny
    • Chtělo by to trochu kultivovanější místo odběru na Praze 4 - Háje.

Byl jsem spokojen s cenovou relací a rychlostí vyřízení.

Reakce obchodu KRM Sportshop

Zásilkovna.cz je externí služba, předáme informace dál. Děkujeme za zpětnou vazbu.

• Rýchle reakcie na opýtané otázky ohľadom konkrétneho tovaru , predaj a dodanie objednaného tovaru aj na Slovensko vo veľmi krátkej dobe
    • jedna závada tam je nemá newsteler o informácií o novom tovare alebo zľavách

V celku 5 hviezdičiek kvality

Reakce obchodu KRM Sportshop

Děkujeme za hodnocení. Snažíme se o 100% zákaznický servis.
    Já osobně newslettery nesnáším a spamuju, takže nechci obtěžovat zákazníky. Nějaké info dáváme na náš Facebook.

• Výber kvalitného tovaru za dobré ceny komunikácia , ústretovosť , rýchlosť dodania na vysokej úrovni do Čiech aj na Slovensko . Určite odporúčam nakupovať !!!!!!!

Dobrý nákup kvalitný tovar vynikajúca komunikácia rýchle dodanie tovaru . Odporúčam kupovať v KRM Sportshop !!!!!

• Dobrá cenová nabídka.
    • Nevím o žádné.

S nákupem u KRM Sportshop jsem maximálně spokojen. Jak s nabídkou a cenou, info o stavu objednávky, tak s celkovým prof.přístupem. Určitě doporučuji.

• Perfektní komunikace a zboží ihned!

• Rychlé dodání kurýrem až domů.
    • Nic mě nenapadá. Možná by mohlo být zboží na webových stránkách lépe nafocené...

Jsem velmi spokojená se zbožím, cenou i dopravou, tím jak jsem byla informovaná o tom, kde se zboží nachází a i kdy bude přesně dodané. Určitě doporučuji tento obchod.

• Vstřicnost, v pátek po zavírací hodině není každý ochotný se ještě věnovat zákazníkovi a navíc být ochotný.
    • Zatím nevím

Velmi příjemný a ochotný personál, dobré ceny