• bylo mi doruceno nespravne zbozi. mesic pote jeste stale nebylo vymeneno za skutecne objednane.obchod neni sam proaktivni, na status napravy se musim neustale informovat sama.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojena. Po konzultaci s kolegyní, která to měla na starosti se musím omluvit za omylem zaslání jiného zboží.
    Jsem ovšem informován, že kolegyně při Vaší reklamaci Vám sdělila, že zboží by mělo být zhruba za 14 dní až 3 týdny. Dodavatel jej totiž nemá skladem. Před pár dny s Vámi kolegyně komunikovala, že by to mělo být vyřízeno tento týden. Někdy je těžké být proaktivní, když termíny u dodavatele jsou na speciální zboží delší. Nevěřím, že byste byla raději, kdybychom Vám každý týden zavolali, že zboží bude až za 3 týdny, pak za 2 týdny atd. V každém případě máte právo na vrácení peněz.
    Přesto děkujeme za objednání a věříme, že nakonec budete aspoň trochu spokojená.

S omluvou
    Pavel Dostál
    za kolektiv obchodu

• Docela drahé poštovné a balné,kvůli kterému se asi vrátím do obchodu www.krmení.cz

V minulosti jsem nakupoval v krmení.cz kde mi zrušili kredit na odběr dárku kvůli tomu,že jsem se nechtěl zaregistrovat.Tam je však poštovné pouhých 50,-kč.Jinak nemám výhrady.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za reakci a nákup.
    Každopádně balné na běžné balíky nemáme a vždy je balíme tak, aby to vyšlo pro zákazníka co nejlépe, tj. více balíků k sobě. Vždy je potřeba srovnat celkovou cenu tj. cenu zboží včetně dopravy a pokud kupujete pravidelně, tak i cenu slevy za "věrnost".

Kolektiv obchodu.

• Na konci nákupu jsem nezjistil celkovou cenu včetně dopravy.

Dobrý den.
    Děkujeme za nákup a hodnocení.
    Co se týká dopravy, tak je uvedena v pravém sloupci na každé stránce obchodu. Je to dle hmotnosti a počtu balíků. Dali jsme přednost této variantě před variantou nahodilého součtu balíků a kg. Protože vymyslet algoritmus je velmi složité až nereálné. Bylo by nutno počítat hmotnost jednotlivých výrobků, druh balíků (pytel, krabice apod), aby je bylo možno balit do jednoho většího balíku.

Když jsme měli podobný výpočet, tak se stávalo zase, že to program spočítal špatně a muselo se to přeceňovat.

Možná některé obchody to počítají hned při nákupu, ale myslím, že to nebude tak přesné a cenově přijatelné. Kombinujeme přijatelné ceny zboží a přijatelnou cenu dopravy. Více zboží se snažíme balit tak, aby cena dopravy vyšla co nejméně, tedy do jednoho balíku.

Zjednodušeně řečeno balík 25-50 kg je za cenu 130,- Kč + DPH, což si myslíme, že je dobrá cena.
    Kolektiv obchodu.

• objednavka pres internet

dobrý

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Děkujeme za nákupy a dobré hodnocení hodnocení.
    Kolektiv obchodu