• Dodání do tří dnů od objednání,
    • Doprava zboží až do místa bydliště
    • Velký výběr typů krmiv
    • Cenově přijatelné

Obchod bych vždy doporučila na základě výhod uvedených shora.

ok

Obchod

• Rychlé dodání, super cena :)

Dobrý obchod, jsme spokojení s cenou tak i s dodací lhůtou..

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a Vaše nákupy.
    Kolektiv obchodu

Naprostá spokojenost, dodání do druhého dne!

• levné zboží,super komunikace

Byla jsem velmi spokojena.I když mají omezenou pracovní dobu /u osobního odběru/ jsou velmi ochotní,nemají problém ozvat se telefonicky a domluvit případné změny.Budu zde určitě nakupovat i v budoucnu a vřele doporučuji.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Děkujeme za nákupy a hodnocení. Byli jsme nuceni z technických důvodů omezit provoz u osobního převzetí, na druhou stranu se posunul do odpoledních hodin. U zasílání se podmínky nezměnily a dopravu jsme mírně zlevnily.

• v nabídce na internetu uvedeno zboží skladem, ale reálně nemají, info dali až po týdnu čekání, rozhodně nedoporučuji

špatná informovanost a komunikace, nedoporučuji !!!

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme i tak za nákup. Je ovšem zajímavé, že negativní reakce píší většinou anonymové. Proč se nepodepíšete, když už u nás nebudete kupovat a nehrozí, že byste přišli k újmě?
    Stát se samozřejmě může že někdy zboží je pryč nebo jej čekáme již ráno, ale obvyklé to není. Na skladě máme běžně prodávané krmivo a u dodavatele zbytek. Dodavatel naváží každý den a když opravdu zboží vyprodá i dodavatel, tak se může termín bohužel posunout. Je to nemilé nejvíce pro nás, ale to je život. Jen takový bonmot : Čím se doprava zrychluje, tím jsou lidé nespokojenější a to i v osobním životě. Dříve chodilo zboží týdny, dnes je potřeba to doručit pokud možno do večera.

Pavel Dostál

• Velký výběr a popis zboží

• Krmivo zatím chutná.
    • Dodávka v pořádku,2x volali.
    • Jen mi není jasné,proč u 13kg balíku(cena dopravy 125,-kč) mi ve výsledku bylo účtováno 156,- .

nevím

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na telefonu 547 250 510. Co se týká dopravy, tak je možné, že se stala chyba u nás.
    Děkujeme
    Kolektiv obchodu.

• Z pojhodlí domova objednám a dopravce byl tak milý, že volal předem, že zboží veze a domluvili jsme se na dopravě ve stejném městě, ale do zaměstnání. Jen bych chtěla podotknou, že jsem chtěla napsat na e-mailovou adresu, která je na stránkách a bohužel se mi vždy e-mail vrátil, jako nedoručený, chtěla jsem pochválit a poděkovat za skvělý obchod, kdyby moje čoklinky čivavky uměly mluvit, určitě by Vám zaštěkali na poděkování :-)
    • Díky a přeji spousty spokojených klientů, jako jsem já!
    • Vaše Lenka Jandová

Doporučuji, obchod je přehledný, že i takový antitalent na PC jako já, se v něm vyznali na jedničku!
    Ceny jsou bezkonkurenční, alespoň u granulek, které jsem objednala já.
    Takže vzhůru do nakupování.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za nákup a za pěkné ocenění. Doufáme, že Vám i v budoucnu budeme moci nabídnout stejné služby a zboží.
    Mail opravdu vykazuje chybu, musím se kouknout v čem to je. Děkujeme za upozornění.

• dodávka do domu

super

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za nákup a pěknou recenzi.
    Kolektiv obchodu.

• parkování, blízko mého domova
    • krátká pracovní doba

Dobrý den, děkujeme za nákupy a hodnocení.
    Co se týká pracovní doby, tak je hlavně odvislá od toho, že prodáváme hlavně přes internet a dopravci jezdí mezi 11 a 14h. Bohužel není možné pracovníka poslat na pár hodin domů a prodloužit pracovní dobu třeba do 17h. Proto máme přes léto jeden den delší. V zimě je pracovní doba kratší podle vytíženosti. Děkujeme za pochopení.

Současný letní provoz:
    Pá.8:00-14:00

• ochota,rychlost dodání

naprosto spokojená, vřele doporučuji

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme, že u nás nakupujete a za pěkné hodnocení.

• kvalita
    • rychlost dodávky

Pěkný den.

• Rychlost dodání.

Potřebovala jsem rychle sehnat pro pejska toto krmivo,které mu dávám od narození a nechci ho zvykat na jiný druh a protože u nás v Písku,kde jsem tyto granule nakupovala,v únoru zrušili a jinde ho nemají,začala jsem to zjišťovat přes internet.Po několika stránkách jsem narazila na tu Vaší,kde mě hned zaujala nízká cena,a tak jsem zboží objednala.Myslím si,že jsem udělala dobře,protože dodání zboží bylo nad očekávání perfektní a rychlé i řidič byl velmi slušný a ochotný,což není u těchto zásilkových služeb obvyklé,protože můj muž jezdí s kamionem a vypráví mi,jak se občas tito řidiči chovají. Proto bych tento obchod svým známým vřele doporučil a dál si budu zboží pro našeho mazlíčka objednávat jen u Vás.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za nákup, hodnocení a omlouváme se za opoždění reakce. Všechno je o lidech. Také o tom jestli nemají zrovna den "blbec" a mají dobrou náladu.
    Všem přejeme mít dobrou náladu co nejvíce.
    Kolektiv obchodu.

• krmivo v požadované kvalitě

doporučuji tento obchod ostatním

Kolektiv obchodu

• rychlé dodání, výhodné ceny, široký sortiment

doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace, cenově příznivé

• dobré ceny
    • nemají fotografie a přesný popis u všech výrobků. Musela jsem si rozměry a foto najít na stránkách u výrobce.
    • Dále chybí informace o zásobách na skladě či dodací lhůtě. Dodání trvalo asi týden až dva.

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za nákupy a hodnocení. Co se týká fotografií, tak ty postupně přidáváme. Je pravda, že nejsou všude. Nejvíce žádané výrobky máme skladem. Některé zboží je na objednávku a pokud je nemá i dodavatel, tak se může dodávka protáhnout. Děkujeme za pochopení.
    Kolektiv obchodu.

• Rychlá dodávka až domů,při větším množství tím pádem bez práce.Rychlost a kvalita výrobku.Prostě naprostá spokojenost ve všech směrech.
    • Není mi známo,osobně slabiny nenalézám.

Rychlost,spolehlivost,kvalita,jistota...doprava až pod nos.:-)

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za pozitivní hodnocení a nákupy, vážíme si kladného přístupu i ze strany zákazníků.
    Hezký den přeje
    Kolektiv obchodu.

PS: pokud někdo bude chtít navštívit námi založenou skupinu o domácích mazlíčcích ev. přidat si tam jejich fotky, může nás navštívit i na adrese: http://www.rexvox.com/group/24
    (pro zobrazení skupiny je nutná registrace a přidání se do skupiny. Pravidelně uveřejňované další slevové kódy na menší slevy k nákupu zboží.)

• Sortiment,cena

Vyborny,doporucuji

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Děkujeme za nákupy a hodnocení.

• Ještě jsem řádně neprozkoumala
    • Nevím

Obchod dobrý, jen jsem objednala něco, co jsem nedostala - zásilku jsem obržela jen částečnou - než tu, kterou nabízeli na internetu. Což mne velmi zklamalo. Nadále budu velmi zvažovat zda budu to samé zboží znovu objednávat

Reakce obchodu Krmivo pro psy a kočky

Dobrý den, děkujeme za reakci a nákup. Bohužel nerozumím popisu. Prosím kontaktujte nás na tel.: 547 250 510, možná z naší strany došlo k chybě. V tom případě máte samozřejmě nárok na odstranění problému na naše náklady ev. vrácení zboží a peněz. Děkujeme.