• rychlost dodání
    • zakoupený kreativní slovník i kartičky vhodné i pro samostudium angličtiny

Objednávka dorazila bez problémů a kreativní slovník je nádherně zpracovaný a má skvělou myšlenku - jsem z něj nadšená!

• rychlé vyřízení objednávky

• Velmi rychlé dodání.

• Rychlá dodávka, jasné informování o stavu objednávky na e-mail, dodané zboží dle objednávky, doporučuji.

• skvělá komunikace s obchodem, rychlé dodání

• bezproblémová komunikace

• Byla jsem zklamaná,
    myslela jsem že to bude
    Česky + Anglicky,
    a né jen anglicky,
    slovník jen anglický ...?

Dobrý den, paní Iveto,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Hned v úvodním snímku je u produktu na našem eshopu napsáno "Pouze anglicky, omlouváme se začátečníkům". Mrzí nás, že jste i přesto zklamaná.

• vse v pohode
    • vse funguje

• Velmi rychlé dodání.

• Rychlé dodání do několika dnů.
    • Když už se někdo ozval, tak pak už rychle a plnohodnotně odpověděl na všechny mé dotazy k naprosté spokojenosti.
    • Určitě doporučuji Kreativní slovník, skvělý nápad, skvělý tématicky přístup jak zazivne se učit anglicky, využíváme pro syna jako podklad k doučování angličtiny. Lektorce se s ním dobře pracuje. Syn si vypíše slovíčka zvlášť do sešitu a přeloží si je do Čj, tím si to už memoruje, k lekci kterou budou probírat příště, aby již pak s lektorkou konverzovali. Kreativní slovník má systém, smysl a prostor pro kreativitu.
    • Kartičky se mi líbí jako doplněk k memorování slovíček, třeba i na cesty sebou.
    • V případě dotazu žádna odpověď z emailu, až po urgenci na IG odpověď za tři dny. Doporučuji ostatním asi komunikaci přes IG do zprávy. Velký mínus za nedostizitelnost. Tel.kontakt není uveden.
    • Určitě bych uvítala šablony, kartičky, kde budou různé přehledy předložek a odůvodnění proč je to 1. in, ať (protože je to instituce, škola, ...; Je to ohraničený prostor třeba na zahradě, v obrázku/na obrázku), ... 2.cleny a, the, bez členů, 3.casy, 4.sklonovani, 5.ne/pravidlene slovesa atd. ...kupuji!!!

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás Vaše radost z našich produktů :).
    Telefonní kontakt je uveden na faktuře.
    Vzhledem k velkému počtu objednávek jsou dotazy od klientů vyřizovány postupně a to v pořadí v jakém přišly. Děkujeme za pochopení.
    Tým Kreativní slovník.cz

• Slovník dorazil , audio kniha - ne.

Dobrý den, Moniko,
    děkujeme za vaši anonymní negativní recenzi.
    K Audio knize, jak je uvedeno na eshopu:
    "POZOR! Audio kniha a Česko-anglický glosář jsou online produkty.
    Audio kniha vám byla na váš email odeslána 25.01.2022 v 11:33.

rychlé bezproblémové dodání

• Není

• špatná komunikace, telefon nezvedají.!!!

Zboží jsem zasílal zpět v obalu ve kterém mi přišlo i s formulářem na vrácení peněz.! ! !
    Obchod nekomunikuje a zboží (kreativní slovník) mi zasílají zpět.! ! !
    Od tohoto zboží jsme očekávali více, tím spíše za tyto peníze, byli jsme zklamaní.! ! !
    K tomuto zboží, by údajně měla byt audio kniha zdarma a není, ale na fa byla uvedena.! ! !
    Tento obchod nedoporučuji a obávám se, že se nedočkám ani navrácení peněz. ! ! !

Dobrý den, pane Pavle,
    děkujeme za Váš z vaší strany negativní komentář, na který bychom rádi reagovali.
    V info emailu od vás máme celkem 4 emaily se spoustou vykřičníků, na každý email jsme vám reagovali, neboť jsme od vás vždy vzápětí dostali reakci s dotazem a vykřičníkem - není tedy pravda, že obchod nekomunikuje.
    Žádný hovor jsme od vás nezaznamenali - tento nešvar, kdy se někdo odvolává na to, že "telefon nezvedají" je vyfabulovaný.
    Vrácení zboží má své náležitosti uvedené v obchodních podmínkách, které je nutno dodržovat.
    K Audio knize: jak uvádíme u produktů na eshopu:
    "POZOR! Audio kniha a Česko-anglický glosář jsou online produkty.
    Online produkty naleznete v naší členské sekci - online.vocabularymaps.com. Přihlašovací údaje do členské sekce jsou součástí emailu, který má v předmětu napsáno "Děkujeme za nákup". Při platbě dobírkou, je členská sekce aktivní až po vyzvednutí zásilky a připsání částky na náš účet od přepravní společnosti. Děkujeme za pochopení." Email děkujeme za nákup Vám byl na váš email odeslán 20.01.2022 v 11:35:45. Toliko k negativní recenzi.

výborné, super jednání

Děkujeme :D.