Rychle, ale bez informací dodání. Přišlo nečekaně.

• splnilo mé očekáváni

litova kamna jsem nekoupil

• spolehlivost

bezpečný solidní prodejce

• Já jsem s obchodem velice spokojená, jelikož mi bylo ochotně odpovězeno na každý email, který jsem na KRBYZAJIC.cz odeslala. Takže i tímto chci obchodu poděkovat.

Akorát nedávat ke zboží dostupnost měsíc a nakonec je to dva i více.

• rychlost dodání
    • přehledná stránky
    • na e-mail rychlá reakce

Za mě úplně v pohodě nákup. Objednáno jeden den deset ráno, druhý den po jedné odpoledne dodáno. Na stránkách se dá dobře vyznat. Ptal jsem se mejlem na dostupnost kamen, odpověď byla do druhého dne, takže taky ok.
    Krbovky byly slušně zabaleny v dřevěném obalu a folii, což je plus, ale na druhou stranu se hůře kontroluje, jestli kamna nejsou po dopravě poškozena.
    Dopravy jsem se vůbec obával, protože s Geis nemám dobré zkušenosti, ale celkem to šlo. Jenom si aktivně hlídejte informace na netu, protože jeden den přišla neurčitá sms o tom, že převzali zboží a pak až volal řidič 30 minut před dodáním. Takže informace na stránkách Geis o tom, že vám zavolají a dohodnou termín dodání není úplně reálná :)

perfektní servis, zaplatil jsem převodem z účtu jeden den dopoledne, druhý den jsem měl kamna doma (300 km!), super

• bezproblémovost

• Kamna jsem opravdu dostal
    • Žádná Alza nebo Mall (novodobé Tuzexy).

Už to, že mi kamna byla doručena, je na českém trhu důvod k euforii. Loni se o to samé marně pokoušela i moje matka. Škoda, že mi nechce jméno těch darebáků prozradit.

Komunikace na jedničku,zboží doručeno včas a v pořádku,obchod doporučuji.

• Férová komunikace

• Uniflam 600 nebyla jinde k dostání
    • Bez problémů změnili objednávku

• Zboží bylo objednáno 7.6.2022 a dosud jsem neobdržela žádnou zprávu, proč zboží nedorazilo, ani v jaké fázi je objednávka.

Zboží objednáno 7.6.2022, nyní je 21.6.2022 a stále čekám na informaci o doručení zboží. Poslední zpráva je ze dne 7.6.2022, potvrzení objednávky.

• Zatím čekám.

bez problému

Super

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Původně obchodník sliboval dodání do jednoho týdne. Termín se ale prodloužil z důvodu nedostatků kamen v centrálním skladě. I tak jsem velmi spokojený, že se dodávka kamen, v dnešní problémové době, zdárně uskutečnila. Tímto prodejci děkuji.

• Skvela komunikace

Já jsem spokojen jak s rychlostí odeslání tak s komunikací obchodu.

• ochotně vyřešili reklamaci