Výborný prodejce. Osobní přístup i bleskové dodání zásilky v perfektním stavu.

• Vstřícné jednání s panem Daníkem, opravdu jsem byla mile
    • překvapená.
    • Nakoupila jsem zde pro výhodnou cenu a na základě recenzí
    • na heuréce.
    • zatím nic

Kamna jsou kvalitně provedená.
    Zatím jsem nevyzkoušela,
    Objednala jsem 1.10. a v úterý 3. 10. mi byla dovezena. Prostě jsem velmi spokojená.
    Všem doporučuji jak prodejnu a tak výrobek.

Individualni pristup, dobre ceny, vse absolutne v poradku. Kdyby takovych obchodniku bylo vic. Doporucuji!

Velice příjemný pán Daněk, vše mi vysvětlil, poradil.Jsem velice spokojená.

Zboží jsem objednal, ještě ten den volal pan majitel, aby se omluvil, že mají týden dovolenou, ale pokud na zboží pospíchám, zařídí to, aby dorazilo. Pokud nepospíchám, sdělil mi rovnou datum dodání v dalším týdnu, objednávku jsme prošli ještě telefonicky a ve slíbený den zboží přišlo. Po ukončení telefonátu mi přišel mail se shrnutím, co jsme si po telefonu řekli a také se tak stalo. Takto si představuji kvalitu obchodu.
    Mohu doporučit.

• komunikují i telefonicky a pečlivě hlídají průběh dodávky

Výborná práce - doporučuji

Velmi rychlé dodání zboží. V pondělí telefon z obchodu a od přepravní společnosti a v úterý zboží doma. Na takový obchod jsem ještě nenarazil to je snad vyjímka, ale velmi příjemná. Zboží přišlo v pořádku nepoškozeno takže po mých zkušenostech můžu jenom doporučit.

Velice dobrá komunikace, vstřícnost a ochota. Jsme moc spokojeni a děkujeme.

Doporučuji, jsou spolehliví.

• Rychlá reakce, příjemná komunikace, bezproblémové jednání.

Slušná firma s bezvadnou komunikací a solidním jednáním.

Velice ochotný majitel,poradí a pomůže. Zajímá se o dodávku zboží.

• výborná komunikace
    • dobrá cena

úžasný přístup, ochota, naprostá spokojenost

• Velmi jsme nadšeni z osobního přístupu prodávajícího, který nám vše podrobně vysvětlil. Zboží je v naprostém pořádku. Objednání bylo bez problému a vše proběhlo v krátké časové lhůtě. Děkujeme

Určitě mohu služby velmi doporučit. Oceňuji ochotu a osobní přístup. Zboží je v naprostém pořádku.

• dobrý výběr zboží

Byl jsem se vším spokojen.Kdo nakupuje tento sortiment zboží tento obchod doporučuji.

Velká spokojenost po všech stránkách doporučuji.

• Skvělá komunikace a vstřícnost p. Daňka

• rychlost a vstřícnost
    • podle mně žádné

Všechno bez problému, rychlé a v pořádku

nejlepší a nejrychlejší