• výborná komunikace
    • nejlevnější zboží
    • nemá

• super komunikace, vstřícnost, rychlost dodání,
    • jen bacha na TOPTRANS
    • eshop je naprosto OK, jen opět nezklamal TOPTRANS, stalo se mi to už 2x !!!, řidič opět nevolal kdy přijede, pouze ráno sms od centrály s datumem.
    • Aniž bych byl na místě řidič dorazil a opět složil zboží (100kg) bez jakékoliv domluvy, kam ho napadlo, za 1. dveře tzn. úplně jinam než jsem chtěl, následovala velká neochota převést zboží do jiné místnosti. vzdal jsem jakokoliv další domluvu. TOPTRANS NIKDY !!!

super komunikace, vstřícnost, rychlost dodání,
    jen bacha na TOPTRANS

Reakce obchodu krbyplus.cz

Vážený pane Jeřábku,

děkuji za Vaše hodnocení..

Vaši kritiku přepravce bereme na vědomí a předáme oblastní pobočce TOPTRANSU v Budějovicích. Bohužel vše je v lidech. TOPTRANS je již třetí přepravní společnost jejich služeb využíváme již třetí rok, zatím k plné spokojenosti (dříve CS expres,Geis). Ze všech tří přepravců se nám jeví jako nejlepší a opravdu věříme, že se jednalo o pochybení jednotlivce, jehož jednání poškodilo jak firmu TOPTRANS tak i nás.

Fr. Daněk

• rychlost, výborná komunikace, ochota

Našla jsem vcelku náhodou na euréce a napsala jsem v neděli, ihned mi přišla odpověď a zboží bylo dodáno hned v úterý dopoledne. Pro mne hodně zásadní, neboť mi odešla kamna na tuhé palivo.
    Doporučuji, zatím jsem se nikde při objednání přes e-shop nesetkala s takovou rychlostí vyřízení objednávky,doručení zboží, ochotou personálu vyjet i nezpevněnou cestou a donést zboží až do domu.

• cena a dodání do domu

velmi spokojen

• Kvalita komunikace a vzorové jednání obchodníka - pana Daňka.

Zaručená spokojenost.

- Příjemná a rychlá komunikace se zákazníky,
    - poradenství

• dobrá komunikace

bezproblémový

• - u mnou objednaného zboží nejnižší cena na internetu
    • - výborná komunikace
    • - rychlost dodání

Poptával jsem zboží, které nebylo skladem, ale vzhledem k lákavé ceně jsem zkusil obchod telefonicky kontaktovat. Setkal jsem se s nevšední ochotou, zboží objednali a doručili v mnou určeném termínu. Mohu jen doporučit.

ochota a super komunikace

• dobré ceny, skvělá dohoda s majitelem

• odbornost a ochota poradit, rychlost vyřízení
    • na základě ceny a dobrých recenzí

Budete spokojeni. Mně sice zboží přišlo s asi 2,5 cm odřeným rohem, což jsem zjistil až když jsme kamna připojil. Byla to však jen lehká kosmetická vada, která není ani přiliš viditelná, takže jsem nic nereklamoval. Každopádně pan Daněk předem upozorňuje aby si každý svoje zboží prohlédl hned při přejímce a poškozené vůbec nepřebíral. To jsem z časových důvodů neudělal, ale jak říkám nevracel bych ani kdybych na to přišel hned při přejímce. Tímto vysvětluji to že zboží sice nepřišlo v bezvadném stavu ale vada byla banální a bylo by možné ji reklamovat. čest.

• Perfektní komunikace a rychlé dodání

Spolehlivě , rychle a ochotně

• skvělá komunikace
    • výborný výběr
    • moc dobré ceny
    • eshop řešení není ideální, chtělo by to modernizaci, ale zase to nijak nekazí celkový dojem z nákupu

určitě doporučuju jako skvělou volbu pro tento sortiment

• Výborná komunikace. Chválím a děkuji.

• cena a rychlost

• cena, ukázková komunikace, přehled a ochota pana Fr. Daňka !!! české výrobky

mohu jen doporučit !!!

Ochotný prodejce, který Vám poradí, a snaží se Vám vyjít vstříc. A to vše za rozumné ceny.

• Výborná domluva
    • Osobní převzetí

Výborná domluva. V ničem nebyl prodlém. Mohu velice doporučit.

• cena, odbornost, rychlost komunikace a dodávky

Pan Daněk je velmi spolehlivý, toto je moje již druhá koupě. Výborná komunikace - potvrzení emailové objednávky p. Daňkem telefonicky několik málo minut po odeslání emailu, ceny příznivé.
    Obchod každému doporučuji.