• zakoupeno v Krbylevně.cz před 2 týdny

• Délka dodací lhůty, je několikanásobně delší než jakou uvádí. I po zaslání sledovacího čísla dopravy, zboží dopravci nepředají a vše se velmi protahuje. U zboží mají chybně uvedené technické parametry. Vymstilo se mi to, jelikož jsem údajům na jejich stránkách věřil a doobjednal tím pádem chybné příslušenství. Na dodaz, jak budeme tuto jejich chybu řešit eshop nereaguje. Zvažují zapojení obchodní inspekce, pokud se obchodník nepostaví k problému čelem.

Reakce obchodu Krbylevně.cz

celou Vaši objednávku jsem prověřil a to, že obchod nekomunikuje není zcela pravda. Dohledal jsem emailovou komunikaci mezi Vámi a naší kolegyní z obchodního oddělení. Co se týče sledovacího čísla, tak to nám přepravní společnost generuje až po odeslání zboží. Není možné generovat sledovací čísla, bez převzetí přepravní společnosti... ano, mohlo se stát, že se zásilka zasekla někde na depu. Jsou to ale problémy, které jsme schopni obratem s přepravní společností řešit.
    Co se týče chybných komponentů, tak ty Vám budou neprodleně vyměněny za ty správné.

Za Krbylevne.cz | Martin Hrábek

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 3 týdny

• velmi ochotni
  • zakoupeno v Krbylevně.cz před 4 týdny

Nemam jediny kladny duvod s dobou dodavky.

• spolehlivost

- nedodržují dobu dodání
    - při podání dotazu o době dodání neustále termín odsouvají, příště si objednám tam , kde mají skutečně zboží na skladě

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 1 měsícem

Vše ok jako vždy, nakupují pravidelně

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 1 měsícem

Zboží, které bylo na webu uvedeno SKLADEM, jsem objednal, zaplatil a čekal. Po necelém týdnu mi dorazil mail "zboží z objednávky číslo XXX jsme dnes předali přepravní společnosti XXX. Doručení je naplánováno na následující pracovní den. Druhý den mi přišel email od dopravní společnosti s trackovacím číslem zásilky. Velmi mě udivilo, že v 7.50 ráno bylo uvedeno "Příjemce nezastižen-zanechán vzkaz". Vzkaz nezanechán, proto volám řidiči, od kterého jsem se dozvěděl, že zboží nebylo dopravci naskladněno a tedy dnes nedoručí (což je problém, jelikož máme na zítra objednané řemeslníky). Bylo mi doporučeno zavolat dispečerovi, který potvrdil, že Krbylevně nepředali zboží dopravci a tedy že nemají co doručit. VELMI NEDOPORUČUJI!

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 3 měsíci

Silena komunikace, zbozi nedodano ani po mesici, zrusila jsme objednavku, penize vratili.

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 3 měsíci

Dobrá komunikace, dodávka se zpožděním, ale vše v pořádku.

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 2 měsíci

Objednáno 25.9., ten den i zaplaceno. 30.9. přišel email, že je objednávka kompletní a připravena k expedici, doba dodání 2-3 pracovní dny. Zboží dosud nedorazilo, dnes je úterý 11.10. Žádná informace o jakýchkoliv problémech, žádná omluva. Dnes jsme telefonovali na infolinku, kde jsme se dozvěděli, že v současné době je dodací lhůta delší a že náš balík bude expedován zřejmě koncem tohoto týdne nebo příští týden, že byl zkompletován 4.10. a čeká na expedici. Takže ne 30.9., ale až 4.10. ? Ještě jsme byli upozorněni, že je v současné době velká poptávka po zboží tohoto druhu a že před námi je ještě hodně zákazníků, kteří TRPĚLIVĚ čekají na svoji objednávku. Po dnešku nás trpělivost opravdu přešla.

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 2 měsíci

před tydnem mi bylo zděleno že zboží dorazí za dva až tri pracovní dny cha nic

• Dlouhá doba dodání

Napíší o každé změně stavu objednávky, ale vše dlouho trvá. Po zaplacení týden než bylo připraveno k odeslání. (Zboží skladem). Teď už skoro týden čeká na předání dopravci. Stále nepřišlo, naštěstí pro mě že na to tolik nespěchám. Jen jsem zvyklý že mi objednávky přijdou do dvou dnů.

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 3 měsíci

• snaha personálu vyhovět zákazníkovi, odborné rady, komunikace
  • zakoupeno v Krbylevně.cz před 3 měsíci

Zboží přišlo velmi rychle, přestože jsme byli upozorněni, že se v daném období dodávky opožďují.

Zboží po zaplacení 10 dni a stále nepřišlo

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 4 měsíci

DOBRA

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 2 měsíci

Jak jsem předpokládal, vše SUPER.

• zakoupeno v Krbylevně.cz před 2 měsíci

Uvádějí dodání do 3 pracovních dnů, ale ani po týdnu zboží nebylo předáno dopravci. Tak mi stavba stojí a navazující řemeslníky přeobjednávám na jiné termíny . Po urgenci se mi omluvili, ale objednávku stále nevyexpedovaii.

zboží nedorazilo