• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• -midenni prodleva s informaci o stavu objednavky,odpoved az po vzneseni dotazu.Nefunkncni telefonicky kontakt.

E-shop nefunguje a nekomunikuje

• ochota
    • flexibilita
    • profesionalita - pan je z oboru, zadny prekupnik, zajisti i instalaci

Velka spokojenost, reseni nestandardnich situaci (prepravni sluzba bourala, ale obratem bylo vyreseno vyzvednutim dalsiho kusu z centralniho skladu), pomoc s odnosem, instalace na miste vcetne kouroviny (roury).

• Nabízejí zboží které se již nevyrábí.

Reakce obchodu BAUERS

Té dámě jsem okamžitě zavolat,že se zboží již nevyrábí,že jsem se to dozvěděl až při ověřování dostupnosti u fy ABX.Taky jsem se jí omluvil.Je to ubohý,jak dokáže někdo škodit.

• přístup
    • komunikace

Cena, výborná komunikace, doplňující služby.

Určitě bych tento obchod doporučil, protože si získali moji důvěru.

• Ochota, spolehlivost, rychlost

• Výhodou pro nás byla možnost telefonicky si o zboží podiskutovat ještě před samotným nákupem.

• Rychlost,ochota

Pán, který tento obchod provozuje, ani neví, jaké produkty a za jaké ceny je nabízí. Na objednávku nereagoval ani po dvojím telefonickém upomenutí. Tomuto obchodu doporučuji obloukem se vyhnout.

Reakce obchodu BAUERS

To nechápu.Je to někdo z konkurence? Nějaký překupník,co v životě neviděl krbovou vložku na vlastní oči ?

• levnější než jinde
    • spolehlivý obchod