• Nevhodné chování pána který se nepředstavil.

Nedoporučuji, nebyla přiložena faktura ani na balíku nalepena, ani uvnitř. Urgovala jsem nejprve emailem, poté telefonem. Pán s kterým jsem mluvila a vysvětlovala situaci o vystavení faktury byl vulgární takovým způsobem že jsem musela rozhovor ukončit. Zřejmě se faktury nedočkám a nemohu tudíž dát nákup dvou cestovních postýlek do nákladů. U této firmy jsem kupovala poprvé a také napsledy

U zboží bylo červeně napsáno,že ho do 24 hodin doručí.Po týdnu jsem poslala dotaz,zda s objednávkou můžu počítat.BEZ ODEZVY!!!Čekala jsem další týden-a nic.Zboží jsem objednala u jiné firmy.Druhý den dorazilo!

• Rozhodně nedostatečnou komunikaci.

To, že slíbené zboží nedorazilo včas nepovažuji za takový problém jako to, že mi nikdo nedal vědět, že je nějaký problém a že se dodání zboží opozdí. Objednávali jsme dvě věci, ale u té druhé jsme byli nuceni objednávku zrušit - ze stejného důvodu. Opět nám nikdo nedal vědět, že se zboží opozdí a tak jsem marně 2 dny po sobě čekala na kurýra.

objednala jsem autosedačku 17.3.20144, obchod uvádí, že ji budu mít do 24hod...do 27.3.2014 nedorazila

• že mají napsáno že zboží bude dodáno do 24h a já čekala týden.

• Neznám
    • Nekomunikace. Přišlo potvrzení o vytvoření objednávky a vše tím skončilo, přestože se chlubí neobvykle, že mají velké množství skladem a doručení do 24h! Toto je jeden ze zásadních důvodů, proč neplatit předem u neprověřených obchodů.

Nedoporučuji na základě nedoručení objednávky ani po 14 dnech bez jakékoliv informace.

Nedodal a nekomunikuje.

• Přehlednost obchodu
    • Nekomunikují

Rozhodně v tomhle obchodě nenakupovat nekomunikují neberou telefony ani nereagují na e-maily. Ale pak pošlou dotazník jak jsem byla spokojena s nákupem i když jsem objednávku zrušila. NEDOPORUĆUJI.

• špatná komunikace
    • nedodržení dodací lhůty

• Bohužel jsem nenalezla jedinou výhodu, kromě ochotné paní na uvedeném telefonním čísle pro případ kontaktování společnosti (všechno řeší sama, chudák).
    • Slabin více než zdrávo.
    • Dokud nekontaktujete telefonicky, nikdo Vám emailem neodpoví.
    • Lhůta dodání rozhodně není do 24h, jak uvádějí.
    • 2 x mi doručili naprosto nepoužitelné zboží - poškozené, špinavé, rezavé, děravé, technicky poškozené, apod.
    • Navíc až na základě doručení jsem zjistila, že se jedná o polský výrobek - možná proto i ty veškeré nedostatky.
    • Stále čekám na vrácení finančních prostředků, byť veškeré požadavky této firmy při odstoupení od smlouvy jsem splnila.
    • Dle ohlasů, jež se na internetu moc dohledat nedají, má tato společnost poměrně hodně reklamací, vracení zboží a odstupování od smluv.
    • Jsme jen lidé, ale tuto společnost již nikdy více.

Zásadně nedoporučuji, pokud není Vaším hobby stěhování balíků, dohadování se po telefonu a emailech, dopátrávání se, kdy se dočkáte vložených financí.
    Především ovšem si ušetříte zklamání - těšíte se na něco, co během hodiny vybalíte a zase zabalíte (nepoužitelné), následně je vám zasláno jiné, dle jejich informací zkontrolované, zboží, které je ovšem ještě v horším stavu, než-li předešlé - zklamání na druhou.
    Říká se každá zkušenost dobrá, ale v tomto případě bych se bez ní ráda obešla.

• Že nabizi a nedoruči.

nespolehlivost