• Neznám
    • Nekomunikace. Přišlo potvrzení o vytvoření objednávky a vše tím skončilo, přestože se chlubí neobvykle, že mají velké množství skladem a doručení do 24h! Toto je jeden ze zásadních důvodů, proč neplatit předem u neprověřených obchodů.

Nedoporučuji na základě nedoručení objednávky ani po 14 dnech bez jakékoliv informace.

• Objednání z domova
    • Rychlá a spolehlivá doprava

Doporučuji všem,spolehlivý nákup

• Slibují dodání do 24 hod.ale doba byla podstatně delší.

• přehledné stránky, bezvadná komunikace , rychlé doručení
    • --------0----------

prima rychlý nákup z pohodlí domova

• ***
    • ***

o.k.

• Vcelku příznivé ceny zboží
    • Dopravní společnost - objednávka ve čtvrtek zboží doručeno až v pondělí a ještě k tomu, až v odpoledních hodinách,neboť dle slov dopravce tento nejdříve zásobuje pěší zóny a potom teprve sídliště !!!

Byla jsem spokojena :-)

Nedodal a nekomunikuje.

Perfektní ceny a rachlost spracování objednávky a následné dodání

• Vstřícnost
    • Super komunikace
    • Dobrá cena

Výborná komunikace, vstřícnost a ochota na straně dodavatele.
    Tento obchod vřele doporučuji
    Určitě jejich služeb i napříště využiji
    DĚKUJI

• objednání z domova, rychlá dodací lhůta
    • žádné, jen přeprava, ale to není na obchodě

Vše ok, co bylo objednáno jsem také obdržela :)
    Spokojenost.

• Přehlednost obchodu
    • Nekomunikují

Rozhodně v tomhle obchodě nenakupovat nekomunikují neberou telefony ani nereagují na e-maily. Ale pak pošlou dotazník jak jsem byla spokojena s nákupem i když jsem objednávku zrušila. NEDOPORUĆUJI.

• chybí návod v českém jazyce

• nižší cena
    • špatná komunikace
    • neprofesionální přístup
    • neřeší problémy s reklamací

Zboží zde bylo za nižší cenu, ale sama jsem se přesvědčila, že nižší cena není vždy to nejdůležitější. Při vybalení zboží jsem zjistila, že je poškozené. Bohužel, obchod se mnou nekomunikuje, urgovala jsem jak prostřednictvím emailů, tak telefonicky. V tel. odkazují na napsaní emailů, na které následně nereagují... Již jsem na ně podala stížnost i na ČOI. Takže za mě, JIŽ NIKDY VÍCE.

• na postýlce mi 2x po sobě krátce po obdržení povolilo sešití u postýlky, což jsem reklamovala a bylo mi sděleno, že to je moje vina, že se to stalo nesprávnou manipulací s postýlkou ..mimochodem, v postýlce spinkalo čerstvě narozené miminko, žádný medvěd, který by v postýlce dělal akrobatické kousky. Zarážející byla i arogance ze strany vedení kraspol..Prostě mi poslali bez debaty domů zpátky poškozenou postýlku a tím to pro ně skončilo.

Za sebe můžu říct NIKDY VÍCE!!!!!!!..raději si doplaťte a kupte zboží jinde!

• špatná komunikace
    • nedodržení dodací lhůty

• Hledala jsem autosedačky pro děti za zajímavou cenu a našla zde.
    • Žádné jsem nenašla.

Uspokojivé ceny, rychlost dodání - v mém případě možnost odsunutí z důvodu dovolené. Rychlá komunikace. Jediné co my chybělo byla faktura - u autosedaček byl pouze pokladní blok. V přípaže že by jsme museli reklamovat bych uvítala originál faktury.

• Bohužel jsem nenalezla jedinou výhodu, kromě ochotné paní na uvedeném telefonním čísle pro případ kontaktování společnosti (všechno řeší sama, chudák).
    • Slabin více než zdrávo.
    • Dokud nekontaktujete telefonicky, nikdo Vám emailem neodpoví.
    • Lhůta dodání rozhodně není do 24h, jak uvádějí.
    • 2 x mi doručili naprosto nepoužitelné zboží - poškozené, špinavé, rezavé, děravé, technicky poškozené, apod.
    • Navíc až na základě doručení jsem zjistila, že se jedná o polský výrobek - možná proto i ty veškeré nedostatky.
    • Stále čekám na vrácení finančních prostředků, byť veškeré požadavky této firmy při odstoupení od smlouvy jsem splnila.
    • Dle ohlasů, jež se na internetu moc dohledat nedají, má tato společnost poměrně hodně reklamací, vracení zboží a odstupování od smluv.
    • Jsme jen lidé, ale tuto společnost již nikdy více.

Zásadně nedoporučuji, pokud není Vaším hobby stěhování balíků, dohadování se po telefonu a emailech, dopátrávání se, kdy se dočkáte vložených financí.
    Především ovšem si ušetříte zklamání - těšíte se na něco, co během hodiny vybalíte a zase zabalíte (nepoužitelné), následně je vám zasláno jiné, dle jejich informací zkontrolované, zboží, které je ovšem ještě v horším stavu, než-li předešlé - zklamání na druhou.
    Říká se každá zkušenost dobrá, ale v tomto případě bych se bez ní ráda obešla.

• Objednali jsme cestovní postýlku.. je naprosto skvělá.. cenově střední kategorie, tolik, kolik jsme asi chtěli dát, přitom má mnohem věcí, než které kde vidíte.. barva přesně jako na obrázku, parádní.
    • Větší sortiment by mohl být :)

Zboží jsem objednala pozdě v noci, hned druhý den byla postýlka odeslána a dopoledne následujícího dne mi došla :) rychlost, vážně paráda :)

• rychlost dodání
    • nevím o nich