• - výborná komunikace
    • - individuální a rychlé jednání
    • - peníze jsem zaslala předem - vše dorazilo během pár dní a v pořádku
    • žádné nejsou

Chtěla bych poděkovat paní Kvítkové, za velmi profesionální přístup, za pomoc při výběru odstínu a že mi vyšla vstříc při objednávce zboží. Tento obchod budu doporučovat svým přátelům a známým.

• Korektnost a rychlost
    • Nelze si sahnout na kvalitu vlasů a odstín vlasů lze jen těžko odhadnout foto a real nemusí odpovídat požadavku prohlédnou vzorek reálně by asi bylo jednodušší. Je to trošku sázka do loterie a částka není tak malá. Také si myslím, že by mělo být více zdůrazněno, že jedno balení vlasů je i pro klienta s řidšími vlasy málo. Mělo by být více zdůrazněno, že na uspokojivé prodloužení by mělo být koupeno 40pramenů a více.

Je to jistě úžasná věc obzvláště pro klientky z menších měst a obcí kde není tak široká nabídka , jako je v Praze a kde si každá klientka může za vysněným výrobkem dojít a podívat se v reálu. Né každý má čas jezdit se dívat do Prahy. Proto je to jistě výborná šance a jisě i úspora času. Je i výhoda, že je udáno telefonické spojení a na druhém konci je ochotný a přívětivý odborník. :-)

• snadný nákup, je z čeho vybrat
    • zboží bylo vyexpedováno pomalu

doporučuji,určitě bych zde opět objednala ale když na věc nespěcháte

• Perfektni komunikace, ochota, vstricnost :-)
    • Zadne

Vsem vrele doporucuji. Jsem absolutne spokojena a zustanu zde vernou zakaznici .

• možnost kombinace libovolných barev vlasů
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Rychla komunikace,doprava zbozi super. Nemam s obchodem zadne spatne zkusenosti. I po telefonu jsem se informovala na zakoupene zbozi a komunikace super...dostalo se mi vysvetleni a jeste mam dat vedet jak jsem byla spokojena.

• Se zbožím jsem spokojena,děkuji :-)

• skvělé ceny
    • rychlé plnění objednávky
    • osobní odběr

Rozhodně doporučuji!

• zajímavé zboží
    • žádné mě nenapadají

velmi dobrý obchod, možnost osobního vyzvednutí, což oceňuji, určitě doporučuji

• Parádní cena
    • Objednaná barva vlasů neodpovídá popisku - přírodní černé jsou tmavě hnědé.

objednaná barva vlasů neodpovídá popisku - přírodní černé jsou tmavě hnědé. Takže pokud už má někdo svoje černé vlasy, musí ty umělé dobarvit :(

• Možnost výběru .

Dostatečná nabídka produktů,doporučuji všem.

• Osobni vyzvednutí
    • Zboží bylo trošku odřené, což jsem si všimla až po jeho rozbalení doma, ale asi to byla chyba výrobce, nikoliv obchodu. Není možné platit kartou

Docela levné zboží, výběr, dobrá dostupnost pro osobní vyzvednutí, jak autem tak mhd

zajímavé zboží, dobré ceny, výborná komunikace, rychlá doprava

• Velmi dobrá komunikace
    • Přehlednost produktů
    • Dobře zabaleno
    • Kvalita
    • Žádné

Doporučuji, velká spokojenost a poslali mi i něco navíc jako pozornost.

Děkuji

Vše v pořádku, dobrá komunikace, rychlé zaslání i přesto, že nebylo zboží na skladě.

• Nízké ceny, možnost osobního vyzvednutí.

• Dobra a rychla komunikace
    • Zbozi bylo skladem
    • Ruzne moznosti dopravy
    • Na iPadu neslo proklukavat menu v podslozkach, ale na PC to bylo v poradku

Doporucuji - prijemna a mila kominukace, zbozi dorazilo v poradku a odpovidalo objednavce a popisu na webu.

• dobré ceny
    • dražší poštovné

vše dorazilo v pořádku, kvalitní, cena nízká.. byl to pouze jen nárazový nákup, ale nebráním se tomu v tomto obchodě nakoupit znovu

• první nákup a spokojenost
    • obchod nic, jen česká pošta.