• Informace o průběhu dodávání zboží

Zboží na obrázku u zboží "přívěsek housle" neodpovídalo vzhledem dodanému zboží. Dodán byl přívěsek nějakého violoncella.

• Nejsou schopni mi odeslat v pořádku zboží. Díky nim jsem měla hodně problémů. Už v životě bych si od vás nic nekoupila.

Reakce obchodu Krasné dárky Praha

Dobrý den, to nás velmi mrzí
    Objednávky odesíláme co nejrychleji umíme. Pokud se někdy stane, že zásilka nedorazí v pořádku, snažíme se vše obratem řešit.
    Vy jste měla objednány 2 x Masku. Bohužel jedna z těch masek byla poškozená, proto jsem Vám do balíčku dala stejný kus jen od jiného dodavatele. Chápu, že se zlobíte, že jsme objednávku dodali později, což bylo díky té jedné poškozené položce, kterou jsme Vám nechtěli poslat rozbitou. O všem jsme se snažili Vás průběžně informovat.

Kateřina z Krásné Dárky Praha

Objednávka byla vyřízena a zboží doručeno neprodleně.

• No to jsem fakt nečekala co mě přijde a že to nebude vůbec držet na dveřích..Rychlost obchodu výborná až ak už jsem psala na to zboží

• rychlé a solidní jednání

Překvapilo mě to rychlé dodání

• Zboží dorazilo včas na určené místo.
    • Krabička u zboží byla poškozena, kvůli "balení" = převázání krabice od hry provázkem.

Reakce obchodu Krasné dárky Praha

Dobrý den, velice se omlouváme, budu to řešit se skladem. Katka z Krásné dárky Praha

• vyzvednutí na dobře přístupném místě Praha 3

• Dostupnost tramvají

• Obchod hodnotím VELICE pozitivně. Byli jsme na poslední chvíli pozvaní na dvojoslavu. Urychleně jsem potřebovala dva dárky. V obchodě Krásné dárky jsem objednala obrácené hodiny. Na mé nedočkavé dotazy směrem na obchod, kdy zboží dorazí a zda to stihnou doručit během několika dní bylo vše bez problémů zodpovězeno. S obchodem jsem několikrát komunikovala dotazy a odpověděli a ještě mi pomohli dárky sledovat a snad i popohnat. To nejdůležitější - dárky došli včas a na oslavu jsme mohli jít s klidem. Děkuji obchodu za vstřícnost a ochotu.

• Zboží neodpovídalo mým představám
    • Zboží neobsahuje příslušenství k montáži, i když by dle popisu mělo

• Spolehlivý obchod

prima zboží

Rychlé dodání.Vše O.K

• vstřícná komunikace
    • fajn ceny
    • zboží mělo být skladem a nebylo
    • zmatky s platbou
    • odbavení objednávky trvalo 4 dny
    • na vrácení peněz ze zrušené objednávky čekám 3 týdny, ještě nedorazily

už bych tam neobjednala

obchod proběhl rychle a bez problémů.

• Zboží přišlo poničeno

Objednala jsem pokladnicku, na obrázku vypadala jinak než ta, co mi byla doporučena, ale přišla mi moc hezká, tedy nevadí mi, ze je trochu jiná.

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky, která dorazila v pořádku