• mizerná kominukace

Hodinky jsme si objednali v prosinci s tím, že počítáme, že zboží bude až v půlce ledna. Už týden se snažíme dovolat do Královstí hodinek, ale číslo je odpojené a na emaily samozřejmě neodpovídají. Chtěli jsme se jenom ujistit, že jim zboží přišlo a konečně dostanu objednané hodinky. Navíc ten model už nabízejí na stránkách s dodáním do 3 dnů, takže asi zboží dostali. Píši takhle veřejně v naději, že dostaneme konečně nějakou odpověď. Naštěstí jsou hodinky na dobírku.

• Nakonec ,,po boji" jsme obdrželi lepší model hodinek
    • Děsivá komunikace
    • Kdyby se člověk nezeptal, tak snad do dnešního dne zboží nemáme
    • chaos v objednávkách

Manžel si vybral obchod na základě recenzí,které byly dobré, buď jsme opravdu měli zrovna smůlu a naše hodinky se někde ztratily a nebo nevím.., to nic nemění na šílené komunikaci, která s obchodem probíhala
    Platba proběhla ještě ten den- dodací doba měla být 1-7 dnů po týdnu jsme se ozvali my, co je s objednávkou, paní mi sdělila, že nám hodinky ztratil dopravce a že do Vánoc ani náhodou nebudou (objednávka ze dne 24.11.)
    Následně slíbili, zaslat jiný model, který paní slíbila zaslat ihned, poté jsem za další 3dny volala, jestli jsou hodinky zaslány- bohužel kolegyně měla dovolenou a hodinky stále ležely na skladě v Brně- další den po dalších urgencích konečně hodinky zaslány, nakonec přišly zase úplně jiné- naštěstí to byl lepší model než původně objednaný, takže jsme už věc nechali uzavřenou - komunikace hrozná, paní pořád někde na cestách, nikdo stále nebyl ve skladu, dodací doba neodpovídala.
    Opravdu velká nespokojenost a zbytečné stresy před Vánocemi

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Neobdržela jsem k hodinkám, uvedený náramek. Telefonicky jsem dvakrát požadovala zaslání náramku dodatečně, bohužel zatím jsem nic neobdržela.

Reakce obchodu Království hodinek

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel čekáme na náramky přímo od výrobce. Byla Vám nabízena alternativa v podobě neoriginálního ocelového šperku ve stejné cenové hladině, což jste odmítla. Dodání náramku tedy bohužel nestojí na nás.

Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Jakmile nám objednané zboží dorazí, bude Vám náramek obratem zaslán.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Musím bohužel konstatovat,že tento tzv.obchod Království hodinek,je jedno veliké zklamání a rozhodně jej nikomu nemohu doporučit!Tragická ne-komunikace,nesplnění lhůty dodání,kdy mi měly být hodinky doručeny 3-7 dní a až po devíti dnech mi přišel strohý mail,že se objednávka vyřizuje,po té po mém upozornění,že ruším objednávku kvůli nesplnění termínu dodání mi kdosi ped podpisu napsal,že mi hodinky můžou doručit v pátek ve 23h v noci,ale ať se ozvu na mobil.Nestalo se tak.Napsal jsem tedy,že musím v sobotu odjet a že je možné mi hodinky doručit v sobotu do 11h. V 11.30h mi volala jakási slečna,že má pro mně hodinky,ale že jede teprve z Vídně,kde je vyzvedla a bude v Brně po 15h?!Takže den před Štědrým dnem jsem musel objíždět obchodní centra a míso pohody shánět jiné hodinky.Bohužel naprostý buď amaterismus,nicméně já jsem se cítil podveden!R.P.

Reakce obchodu Království hodinek

omlouváme se Vám za nepříjemnosti, které jsme Vám způsobili.

Šťastný nový rok
    Království hodinek

Nebylo mi oznámeno, ze hodinky nemají. Tuto informaci jsem zjistila až po telefonátu z vlastní iniciativy. Což považuji za solidní jednání.

Reakce obchodu Království hodinek

omlouváme se, že se Vám nikdo od nás neozval.

Šťastný nový rok
    Království hodinek

• siroka nabidka
    • ceny v pohode

děkujeme za Vaši reakci.

Team Království Hodinek

• Výhodná cena, rychlé doručení a vynikajicí komunikace včetně telefonické.

Perfektní internetový obchod.

Reakce obchodu Království hodinek

děkujeme za pozitivní recenzi. Pevně věříme, že budete s hodinkami spokojena.

Team Království hodinek

• Objednáno 14.11, 27.11 stále nic nedorazilo, zásilka je stále "na cestě". Zřejmě ke mě cestuje přes Kamčatku.

Reakce obchodu Království hodinek

Omlouváme se za nepříjemnosti, delší doba dodání byla způsobena chybou na straně dopravce, což nedokážeme ovlivnit.

Team Království hodinek

• nizke ceny, fakt velky vyber

Reakce obchodu Království hodinek

děkujeme za pozitivní recenzi.

• siroky vyber

levnejsi jsem nevidela, vsechno v poradku

Reakce obchodu Království hodinek

děkujeme za recenzi. Věříme, že jste spokojena.

Team Království hodinek

s počátečními problémy se rychle vyrovnali

Reakce obchodu Království hodinek

děkujeme za recenzi. Doufáme, že budete spokojen.

Team Království hodinek

• mily a ochotny personal
    • ceny

Maju velky vyber a dobre ceny, vzdy sa mi nakup osvedcil

děkujeme za recenzi.