• Nedodání zboží v termín, který maji napsaný na eshopu.

Je to tvrdý hnus.

• Rychlá doprava
    • Poslali jiné rozměry

Rychlé jednání a doručení.
    Nevýhoda poslali jiné rozměry

• Naprosto šílená komunikace.
    • Nevyhovující dopravce, který nebere karty.
    • Když nechtějí prodávat, tak ať to zavřou.

Nevím jak jiní, ale my byli totálně nespokojení přístupem. Vlastně se s nimi vůbec nedalo spojit a komunikovat.

• Dlouhá doba dodání,polehčujcí okolnost svátky velikonoční

Zboží dorazilo vadné, na webových stránkách není žádný telefon a na e-maily reagují pomalu. Na jinde nalezená telefonní čísla se nedá dovolat. Po přijetí reklamace a vrácení zboží ani po 30 dnech nereagují a k vrácení peněz nedošlo.

• Bylo nutné matraci vyměnit ale bohužel do dnes nemám výměnu matrace ani peníze přes několik upozornění nedaří se ani telefonické spojení. Des hruza

• Špatná komunikace se zákazníkem. Po vyřízení zakázky žádná reakce na dodatečné informace před případnou reklamací.

Zatím nějak není co hodnotit, zboží stále ještě nemám... 6-8 týdnů na dodání jedné matrace je opravdu "šibeniční" termín. :(

Dodání rychlé, komunikace s pani dobrá (před doručením zboží), ta ovšem skončila při dotazu jak vyřešit problém s nekvalitním zbožím, nekomunikuje totiž nikdo na dotazy. Vlastně jednu radu mi paní dala a to, že se potah možná pranim srazí???
    Potah na matraci je velký minimálně o 10 cm do délky i šířky. To samozřejmě dělá faldy a záhyby, které zneprijemňuji spaní a tím, že potah pevně matraci neobepína, snižuje jeji funkčnost a faldy pod prostěradlem vypadaji hrozně.
    Myslim, že tento výrobek neodpovída ani ceně, která byla 7000 Kč. Už nikdy bych tento obchod nezvolila.

• Po deseti dnech od objednání,žádná reakce obchodu.
    • Asi nemají zájem prodávat...

Nedoporučuji..

• zatím se nikdo neozval ani mě nevzal telefon zboží jsem už zaplatil poslal přes banku.

velmi špatný

• Objednal jsem si dvě stejné matrace , ale přišla každá v jiném potahu . Jak mám věřit tomu co je vevnitř když je na pohled každá jiná .

• Obchod nereaguje na e-mail,ani na telefony.

Byly nám doručeny matrace každá s jiným potahem.

• problémy s vracením nevyhovujícího zboží

Matrace došly v pořádku. U jedné jsem zjistila, že mi nevyhovuje velikostí (má chyba). Po té jsem se spojila s obchodem, jak zboží vrátit a bylo mi ihned odpovězeno. Měla jsem problém se sháněním dopravy a vzhledem ke covidové situaci jsem napsala email, do kdy mohu vrátit zboží, protože datum na faktuře nebylo totožné s datem dodání. Nechtěla jsem platit dopravné cca 550 ,- Kč a vratka by pak nebyla uznána. Nedostala jsem žádnou odpověď, i když jsem svůj dotaz urgovala.
    Milena Lukešová

neodpovídají na reklamaci

• Objednávku na matraci jsem zaslala 23.7. 2020. Dne 21.8. jsem urgovala zásilku a bylo mi napsáno, že matrace ještě nebyla vyrobena a bude se vyrábět 24.8.. Dne 27.8. jsem psala o nové informace, bez odpovědi, totéž ze dne 28.8. Dnes jsem se pokusila dovolat na jediný telefon, který je však uveden u dopravy, ani ten nikdo nezvedal. Nevím co si mám myslet, a zda mám se zbožím vůbec počítat.

• Despite being informed that the delivery would be on Tuesday, it's now Thursday afternoon and nothing.

• platba dopředu
    • nejistota v dodávce - prý zboží jde od výrobce
    • žádná komunikace ohledně termínu dodání

Chtějí platbu dopředu, ale zboží posílají od výrobce a po 10 dnech zboží ještě nedorazilo. Navíc mám jen prvotní informaci, že zboží dorazí do 10 dnů od objednávky. Další informaci o dodacím termínu nemám.

Matrace měla být, polotvrdá , ale je až přílíš měkká. Dle instrukcí jsem po vybalení nechal matraci 64 hodin v klidu , bez používání aby se vzduch dostal všude. Až poté jsem ji začal používat. Jenomže, kovové pružiny uložené v "taštičkách " spolu s polyuretanovou pěnou jsou moc měkké.
    Na matraci začíná být vidět zvlnění v místech kde se usedá a ulehá se.
    Toto místo je měkšší než v jiné části. Tuto matraci bych již nekoupil.